Bling Ring: Ako VIP-ky

• Česko Bling Ring: Jako VIPky (viac)

Celebrity - jsou slavné, jsou sexy, ve svých dokonalých outfitech vypadají naprosto božsky. Tenagerky Rebecca, Nicki, Chloe a Sam jsou kamarádky z lepších rodin a Hollywoodské hvězdy milují. Vesměs mají vše, na co si vzpomenou, mají ale i velkou touhu se pobavit. A bez zábran. Když k nim do školy nastoupí Marc, jehož tatínek pracuje u filmové distribuce, začne teprve ta parádní jízda. Společně vyrážejí na noční tahy do bytů Hollywoodských celebrit a to rozhodně ne pouze na exkurzi! – V kradených autech si odvážejí hory značkových kousků, ve kterých ohromují na párty. Jak dlouho si ale budou bezstarostně užívat, než spadne klec? (oficiálny text distribútora)

bobrux

Co říct k filmu, ve kterém si nedokážete vytvořit s hlavními hrdiny jakýkoli vztah, protože jediným jejich životním cílem a posláním je camrat se po cizích domech, hrát si na děsně cool stylisty, non-stop vše mrskat na facebook a prokládat tyto dýchánky troškou toho nakradeného kokainu. Od začátku až do konce bylo mé jediné přání vidět celou tu sebranku za katrem a nevycházel jsem z údivu jak dlouhá cesta do takové americké basy vede. Zřejmě jde skutečně o zemi neomezených možností a neomezené blbosti. Emmě Watson se vcelku daří vymanit se ze škatulky "Hermiona dětský idol", zbytek osazenstva pak hází do placu celkem průměrné výkony. Navíc přemíra zpomalovaček je až otravná a v mnoha případech se dá říct i neopodstatněná, protože pointu či umělecký záměr toho, jak se nějaká fetka čučí zpomaleně do zdi, jsem skutečně nepochopil. Jinak ale film funguje a vše se sune logickými kroky k hezky vypointovaném závěru. Povinnost zhlédnutí je zde pro ty, kteří touží vidět v jakém humusáckém domě bydlí Paris Hilton. ()

redwik

Pravdepodobne nie som až taký veľký fanúšik Lindsay Lohan alebo Paris Hilton, prípadne ich štýlu obliekania a obúvania sa. Verím, že trinásťročné babenqy, ktoré si nenechajú ujsť ani jedno číslo Bravíčka, sú z tohto filmu celé bez seba. No môj obľúbený časopis je Epocha, a bez seba z tohto filmu rozhodne nie som. Vlastne jediný dôvod, prečo si ho pozrieť, bola pre mňa Emma Watson, no ale keď už ani ona ma nedokáže udržať v pozore pri pozeraní filmu, je to veľká bieda. Naozaj mi to pripomína Spring Breakers, kde bol príbeh maximálne idiotný (aspoň pre filmového diváka), celý film ešte viac, a hrali tam mladé pipky. Bling Ring bol aspoň podľa skutočnej udalosti, čo vo mne aspoň trošku vzbudilo záujem a pobavenie nad tým, aké je také vykrádanie celebrít ľahké. ()

HermyJane

Už z ukázek je vám jasné o čem film je - o teenagerech, kteří se vloupávají do domů celebrit v L. A. a kradou jejich věci. A přesně i tohle vám film dá. Jelikož je to očividně podle skutečných událostí (vážně je Paris Hilton tak blbá a nechává si klíče od baráku pod rohožkou?), tak je téma Bling Ringu přiměřeně zajímavé. Avšak více jak zamyšlení se nad vlivem blyštivého a penězi nacpaného showbyznysu (který láká a svádí jistým způsobem každého z nás), vám film nenabídne. ()

Kingjiri

Natočeno dle skutečného příběhu - tak určitě! Paris Hilton je sice blbá jak litr bublin, ale nezdá se mi, že by nechávála klíče od svýho luxusního bytu pod rohožkou a neměla ho nonstop střeženej aspoň kamerama. Rodiče Samovýho kámoše zase pro změnu náhodou zapomněli před svym odjezdem zamknout. Ale i když se přenesu přes tyhle lobotomický nelogičnosti, dokázal mě pobavit jenom pohled na partičku pěknejch "náctiletejch" buchtiček, jejichž hlavnim cílem je být slavný jako ty jejich VIP vzory. Kromě jejich nadšení z luxusních módních doplňků, který jsem nesdílel, se téměř nic jinýho nedělo, takže jsem byl otrávenej jako indiánskej šíp. ()

Brinkley

První film od Sofie Coppoly, který mě vyloženě zklamal. V kině jsem se po většinu času užírala vzteky, že ztrácím drahocený čas na neustále se opakující juchání mládežníků nad značkovými hadříky. Ničemu jinému se tento snímek v podstatě ani nevěnoval.... vykradený první dům, druhý dům, třetí.... Bonnie and Clyde v původní verzi rozhodně stačili (a ani z těch jsem navzdory legendě na zadek nepadala). Oproti Marii Antoinettě, u níž mi přišlo psychologicky zřetelně odůvodněné, že Sofia klade důraz na scény s převlékáním šatů, paruk, botiček (vše podtrženo skvělou hudbou), u Bling Ring své prostředky bohužel jen opakuje. A nejen to, na onom juchání postavila celý film, což mě stačilo uspat už v první třetině. Naprosto jedno, že je příběh inspirován skutečnou událostí, většina filmu mě vyloženě otravovala. I přes výše zmíněné nehodlám však upírat hlavním představitelům slušné herecké výkony (btw z Hermiony se vyklubala - pro mě nečekaně - opravdu sexy kočka). ()

hierro

Přiznám se, že svět módy jde mimo mě a Louis Vuitton, Louboutin a podobné jsou pro mě sprostá slova. Na film jsem se díval jen kvůli Emmě Watson. Hermiona je víc sexy než kdy jindy a je to jediné, co film vyzdvihuje na koukatelnou úroveň. Jinak se těšte na partu nevychovaných fracků, spoustu kabelek, přehlídky hnusných kousků "oblečení", neposlouchatelné dialogy teenagerek a zbytečně moc záběrů na kluka v botách na podpatku. Nic víc, nic míň. ()

Franc1s

Ještě, že ty celebritky máme a můžu se udivovat jaky jsou to výplach. Ale ještě větší je těhle 5 a ostatním jim podobní. Bohužel to jinak napsat nešlo... Welcome 21.stol. Jen to má být asi natočeno jako odstrašující příklad, ale spíš mi to přišlo jako podpora té holky co ji hrála E.Watson. Ale tak co už, ja se docela bavil nad jejich blbostí. Jen nechápu jak se sakra mohli tak jednoduše dostat do všech těch baráků??? 6/10 ()

slidealama

Bylo fajn vidět tak trochu odlišný film a vidět Hermionu v úplně jiné roli. Film je hezky natočený a má pár zajímavých momentů. Bohužel, celkem brzy se mi každá postava zhnusila svou povrchností a pak už mi bylo jedno jak to skončí. ()

amim

Let's go shopping! Vlastně ani nevím, proč jsem se na Bling Ring chtěl podívat, i když jsem věděl, že se mi to nebude líbit. 90 minut záběrů se značkovým oblečením, vybíráním si značkového oblečení a kradení značkového oblečení nejspíš není nic pro mě. No, ne nejspíš, vlastně určitě. Plusové body za pěkný holky a sem tam vtipně napsané dialogy, které mi vykouzlily úsměv na tváři. ()

ljukyljuk

nič megaohurujúce, ale dostatočne krátke na to, aby ste necítili, že strácate čas. film pritom má občas momenty, kedy nekritizuje mladých tínedžerov a ich správanie, ale skôr súčasný stav a dôvody, prečo tak konajú. a film má aj Emmu Watson (ktorej herectvo oceníte, keď si pozriete reálny rozhovor na youtube s babou, ktorú hrala), čo je tiež plus. a film má aj kopu handier a kabeliek a topánok a Paris Hilton. a keď oceníte aj tie... tak nech vám je pekne. čo ale film nemá, je dôvod, aby som si ho niekedy pozrel opäť alebo sa ním zaoberal dlhšie ako ešte polhodinu "po", keď som si hľadal, aké tresty dievčatá a chlapci vlastne podostávali a ako im to mohlo takto prejsť. rýchlovka, ktorá vám mozgové bunky nezabije, ale na ich rozhýbanie tiež veľmi nemá. hláška filmu "What did Lindsay say?" 62% ()

Eventyrer

Chcelo to vyzerať ako niečo skvelé, dokonca v pár kamerových momentoch to už SKORO skvelé bolo, no tak ako to prišlo tak aj odišlo. Veľa prázdnych a zbytočných scén, žiadna hĺbka, skrátka nič. Jeden z tých filmov, ktoré ľutujem, že som videla. ()

Skautka

Docela nuda. Nenadchly mě ani ty luxusní hadry a šperky. Emma Watson je pro mě fantastická herečka, a delegátně dokázala zahrát i ufňukanou namyšlenou pipku. Tak nějak si žili život hollywoodských minihvězdiček. Drogy, chlast, prachy a přestupky. Epepepe ()

tomikan

Za tu bezprizornost, touhu vyclenit se nad anonymizovanou a atomizovanou spolecnost a za nadech adrenalinu, 20 bodu.. bohuzel to postrada jakejkoli koncept a naboj ci schopnost vzbudit ke komukoli jakykoli emoce.. co vic, neni to ani prehlidka luxusu- snad krom jednoho zaberu na Rolexy.. jediny cemu opravdu verim, byl vykon Emmy- tu ufnukanost, sebejistota, nulova zodpovednost a sebereflexe ve stani se leadera zeme a Zeme v dosazeni svetovyho miru.. aspon me ani jednou nenapadlo ,,hele Hermiona". Pritom sam namet ma takovej potencial.. skoda. ()

neo93

Hlavním a vlastně jediným důvodem, proč jsem chtěl zhlédnout tento film, byla přítomnost Emmy Watson, jinak bych se k tomuto asi ani nedostal. Hezky se dívá na všechny představitelky především na Emmu, ale sled událostí je stále dokola. Vytipují si nějakou slavnou hvězdu, najdou si jejich dům a začíná jejich "nakupování". Poté si samozřejmě udělají nějaké to selfie a vystaví si jej na Facebooku. Ne že by film by byl tak špatný, např. hudba je výtečná, která výborně zapadá do prostředí luxusu a párty stylu, ale je to málo. Kdyby byl celý snímek ve stejné duchu jako poslední dvacetiminutovka, bylo by to mnohem lepší a zajímavější, takto na víc nemá. ()

Psycho.R

Vím, co tím Sofia chtěla sdělit a skutečně to tam je, bohužel v mnohem menší míře, než by bylo potřeba. Za mě stále vede její Ztraceno v překladu. ()

mira.l odpad!

"Klíče jsou pod rohožkou." Jasně. Kde jinde. I v L.A. Alarmy nic, ochranka nic, kamery taky dlouho nic. Tak tohle byl hodně "kvalitní" matroš, takovou zhovadilost aby pohledal. Není přece možný, že takhle se to dělo... i když možná??? ...v USA...?? ()

subconscious

Nebýt Emmy Watson, tak na to do kina rozhodně nejdu…jaké pro mě bylo nakonec zklamání, že v tom filmu o ní skoro nic moc pořádně nebylo. Děj byl celkem nudný, v podstatě nic co by nebylo v traileru. Vykrást barák, párty, vykrást barák, párty…Ale pokud se člověk chystá na párty a chce se předtím někde načnout, tak se k tomu tenhle film skvěle hodí. ()

Po Elvisovi se filmu dočká i jeho žena

Po Elvisovi se filmu dočká i jeho žena

14.09.2022

Letos jsme se dočkali nového biografického snímku Elvis od režiséra Baze Luhrmanna (Moulin Rouge!, Velký Gatsby), u něhož je dost možné, že za pár měsíců pobere i nějaké Oscary. Rodinu legendárního… (viac)

Emma „Hermiona“ Watson hrdinkou další fantasy?

Emma „Hermiona“ Watson hrdinkou další fantasy?

16.06.2013

Hlavní roli v nové disneyovské Popelce Kennetha Branagha odmítla. Proč? Zjevně chystá něco většího. Z dívenky s kouzelnou hůlkou nám mezitím vyrostla femme fatale, jejíž svůdnost třeba Sofia Coppola… (viac)

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013