Tsuki003

Mě se tenhle film jednoduše líbí. Je to tak milé (pokud by se mi to nepříčilo, možná bych použila i slovo sladké) a ano, možná i naivní. Ale na druhou stranu, taky to ukazuje reálnou stránku věci. Film je přesně o tom, co slibuje název a na nic si nehraje. Hlavní herecká dvojice byla famózní a James Frecheville (jeho role) dokonale debilní :D Určitě se najde mnoho lidí, kterým snad tento počin nemá co nabídnout, ale musím podotknout jednu věc. I když je to primárně určené náctiletým... lidé, kterým se může období střední školy zdát už hodně daleko, si můžou aspoň zavzpomínat a nechat se unést nostalgií. Je to svým způsobem unikát, perla v bahně. Je to tak "krásné", v porovnání se vším tím, co v posledních letech vychází pod štítkem "teen komedie", že mě to dojalo. Tedy, ne ve smyslu sakra-teď-budu-bulet-dejte-mi-kapesník... Spíš něco jako bože-díky-že-dneska-existuje-ještě-někdo-kdo-to-podává-jemně-a-slušně. I když znám mnoho lidí, co se dokáží smíchy rozbrečet nad filmy typu Prci, prci, prcičky (včetně mého táty... lol :D), ano, občas fajn, ale zase až tolik mě to nedostává. Buď jsem divně vychovaná (což je paradoxní vedle předchozí věty :D), nebo jsem vyrostla ve špatné době. Ale tohle, tenhle film... to je prostě jiná liga. ()

Mery235

...uf... ani neviem, ako to ohodnotit... vazne... asi polovicu filmu som presedela s otvorenou pusou a neustale sa pytajuc... co????? .... ako... od zaciatku som cakala obycajny pribeh, klasicky teen movie... spoznaju sa, budu spolu, pride prekazka, no aj tak bude happy end a skoncia spolu ... a tento film?? ... vazne to tam bolo... lenze ziadny takyto film som este nevidela... dialogy ma dostali... fakt... neuveritelne... pre mna osobne rozporuplne, dokonca sa divim, ze to ma take vysoke hodnotenie, ale uz som si zvykla, ze na to netreba pozerat... wow... napadli mi 3*... no ma to naviac... neviem, ci si to zasluzi plny pocet, ale... uvidim... necham zatial tak, ohodnotim neskor... ale urcite nan len tak nezabudnem a este si ho asi znova pozriem... / ...je to originalne, co si budem nahovarat, plny pocet =) ... ()

Leegy

U tohohle filmu jsem očekávala klasickou romantickou slátaninu pro náctileté holky. Byla jsem mile překvapena, že tomu zas až tak nebylo. Ironická Aubrey, romantický Dave, několik trapných momentů podle mě dokonale vyjadřáující snahu všech teenagerů zapůsobit na okolí. A dialogy? Něco skvělýho. Ode mě jednoznačně 5* ()

Richi007

Snažím se vyhýbat romantickým filmům, ale opět mám dobu, kdy je žeru a tenhle film není vyjímkou. Líbí se mi takové to představení toho poprvé, jako bychom to zažívali my sami. A jako že reálné to je, že jo. Ne první sex se vždy povede! ()

Mia2906

Ani komédia, ani dráma. Na drámu chýbali akékoľvek emócie a vtipné to rozhodne nebolo. Dej filmu sa naťahoval dlhými dialógmi, čakala som či sa niečo udeje, ale k ničomu nepredvídateľnému žiaľ nedošlo. Typická americká ,,tuctovka" s celkom sympatickými hercami, za mňa 50%. ()

zigy

Hloupí a nezkušení puberťáci řeší svoje problémy se seznamováním a prvním sexem - zábavně a neoplzle. Opravdová romantika pro mladé duchem. Krásná Britt přehlušuje někdy slabé momenty. ()

wdc

Středoškolák a středoškolačka se seznámí a zamilují, no a rozhodnou se překonat i překážky stojící v cestě. Romantika. ()

RoyBatty444

Zo začiatku celkom pohodový filmeček skĺzne do príručky pre zamilovaných a prvý sexuálny styk. Oba hlavné charaktery nie sú až tak uveriteľné a to hlavne ich okolie. ()

Eclipse_cz

Na vymyšlení děje tohohle filmu autor nepotřeboval víc než hodinku. Trochu víc času mu zabrali dialogy. Je to tak trochu návod pro americké teenagery jak začít vztah, víc než film. A probůh žánr komedie? Já se teda nesmál. Zachraňuje Abrey, na tu se příjemně kouká. To bylo ale drama. ()

jenHonza

Romantická komedie se Stilesem v hlavní roli, tak to jsem musel vidět. Jako herce ho mám hodně rád a těšil jsem se obzvlášť na něj, ale abych byl upřímný, tak do Aubrey se nedá nezamilovat a jí sem žral od začátku do konce. Suma sumárum je to od dechovka, která nikoho neurazí a nás romantiky nadchne. :) ()

WilliamMW

Prvni pulku si budete rikat: "Jezis, co to je? To jsou dialogy, to bych se z toho...." ale pak prijde pulka druha a ta vsechno svoji dokonalosti zachrani. Vydrzet. :-) ()

Viiny

Ideální film na večer, kdy dítě spokojeně spí a muž je v práci. Naprosto mě to vrátilo do dob, kdy jsem byla ještě náctiletá a randila :) K tomu skvělé obsazení a vynikající hudba, pro mě 5* ()

enoemis13

Romantická teenage komédia .... tak komédia to určite nie je .... už ako tínedžer som nerád počúval problémy tínedžerov a toto je vlastne nekonečný dialóg o ničom .... ale pozrieť sa to dalo, zbehlo to rýchlo ... 50% ()

Tom10000

Kdyby to takhle fungovalo ve skutečnosti, byli by všechny páry na světě šťastné. A všichni mizerní kluci, jakými byl Ronny pěkně naštvaní. Děj je sice až moc prostý, ale říkám si: proč ne. Aubrey hraná sympatickou Britt Robertsonovou, tehdy ještě velmi mladou dospívající dívkou, a Dave se setkají na jedné z mnoha pořádaných párty v jejich okolí. Ačkoliv si z toho zpočátku nic nedělají, přeskočí mezi nimi jiskra lásky. Vyjmeme - li několik zdlouhavých rozhovorů, dostáváme se postupně k závažnějším zápletkám děje, kupříkladu Aubreynin podivínský kluk Ronny a Davidova vysněná láska Jane. Všechny plány jdou však do kytek. Láska mezi Aubrey a Davidem je tak intenzivní, až to divák nečeká. A vše náhle plyne tak rychle. První doteky, políbení, a nakonec i to náhle očekávané poprvé, jež ale nevyjde tak, jak by mělo. I přesto, láska mezi nimi zůstává, a konec je poměrně dobře otevřený samotnému divákovi, aby si domyslel pokračování. Samotný film by se dal celkem jednoduše zkrátit na necelou hodinku, ačkoliv, záleží na samotném divákovi. Někdy i dvě hodiny neuškodí. Děj filmu je prostý, ale účinný. A pravdou je, že bych si film klidně i, po měsíci či dvou, zopakoval. 80 - 85 procent, 4 hvězdy. Doporučuji! ()

Hany66

Film se mi líbil. Na romantické filmy skoro nekoukám, ale tenhle jsem zkusil kvůli hlavnímu herci, jehož výkon se mi moc líbil. Každému je jasné, jak to skončí, ale natočeno to není vůbec špatně a ústřední pár je velmi sympatický. Děj mi odsýpal a nenudil jsem se. ()

sabrinab

Musím říct že na tenhle film jsem se strašně těšila. Vtipný O´Brien z Teen wolf a Britt ze Secret circle .. skvělé spojení dvou mladých herců :)) ()