Kate a Charlie jsou mladí manželé jejichž pouto je postaveno na vzájemné lásce k hudbě, smíchu a pití ... především k pití. Když se však Kate kvůli alkoholu dostane do nebezpečí a je ohrožena i její práce učitelky, rozhodne se přidat k Anonymním Alkoholikům a zůstat střízlivá. S pomocí své kamarádky Jenny a zástupce ředitele ve škole – trapného, ovšem vstřícného pana Daviese - Kate krůček po krůčku zlepšuje své zdraví i život. Jenže střízlivost není tak jednoduchá, jak Kate očekávala. Nový životní styl přináší na povrch znepokojující vztah s matkou, musí také čelit výmyslům, které nalhala svému zaměstnavateli a hlavně se začíná zamýšlet nad tím, jestli je její vztah s Charliem založen na lásce nebo jen opileckém odmítání dospět. (oficiálny text distribútora)

BOURQUE

Pomerne krátky, no napriek tomu celkom podarený film, zobrazujúci možno najväčšiu problematiku súčasnosti (problémy s alkoholom). M.E. Winstead svoju hereckú úlohu zvládla veľmi dobre. PS: Scéna, kde zaznie veta, ktorou začína svoje hodnotenie užívateľ Rob Roy, je asi jediným „vtipným“ momentom v tomto filme. Aj keď sa to na prvý pohľad nezdá. Osobné hodnotenie: 71% (*) ()

bobrux

Netuctové téma mohlo vést k zamyšlení, ovšem jeho zpracování kulhá jako pirátský kapitán. Být alkoholik zřejmě znamená jednat nelogicky a za všechny činy provedené ve střízlivém stavu obviňovat ostatní, načež se nikdo z okolí hlavní hrdinky nad touto pitomostí ani nepozastaví a hezky po americku si vyprávějí AA historky. Možná v tom má prsty i skromný rozpočet a z něj vycházející krátká stopáž, že po problému se postavy jen tak mírně sklouznou, ale málokdy dojde jednání postav tak daleko, aby byl divák donucen přemýšlet, či se nedejbože s postavou identifikovat. Konec mě příjemně překvapil, ale na více než průměrný film to nevytáhl. ()

fixaman

Kdo měl někdy v životě pocit, že už je jeho vztah k alkoholu za hranou, případně kdo se někdy pokoušel přestat pít na téhle planetě alkoholiků, ten nemůže jinak než za plný počet. Snad nikdy v životě jsem neviděl lépe napsaný, natočený, zahraný alkoholismus se všemi jeho klady i zápory. ()

Rockerman

Je to film zbytečný a zároveň důležitý. Zbytečný pro nezúčastněného diváka, protože nepřináší nic nového. Důležitý pro alkoholiky (hlavně alkoholičky), kteří(é) mohou vidět, jak je hnusné být opilý a nemít nad tím kontrolu. Pro většinového diváka je to skoro nuda, protože je tu jediná mini-zápletka, kdy učitelka-alkoholička zalže dětem o původu své žaludeční nevolnosti. Jinak film přináší staré známé pravdy, že chlastání způsobuje ztrátu práce, rozvrat manželství a neskutečné výčitky svědomí. Je to tak na dva a půl hvězdy, ale protože se mi hlavní hrdinka líbila, tak dávám tři. P.S. Toto je komedie? ()

Mira90

Ramona Flowers a Jesse Pinkman jsou manželé. Alkoholici. Ona větší. Rozhodne se to řešit. Ron Swanson (dříve pil kokain) ji přivede do AA, Minny Jackson se stane její sponzorkou. Idyla. Pak se to všechno posere, do toho ta věc s těhotenstvím... Kvalitní herci, dobrý námět, poloviční happyend. Zatraceně povedený nezávislý film. ()

sWONDER

Nič moc. Komorná atmosféra, nie príliš dramatický príbeh, ale na druhej strane naozaj výborne zahraté. Škoda že to bolo dosť "slabé". Vidiet toto slovenský alkoholik, nechapavo by kukal, že čo tý amíci už neriešia. Viac menej som sa nudil. ()

TommyDiamond

Neoslnivý příběh mladé alkoholičky, která se rozhodla i přes minimální podporu rodiny vyhledat pomoc a se svým největším nešvarem začít bojovat. I když v jádru, to tvůrci nemysleli vůbec zle, tak film poměrně dost nudí svou plochostí a přímočarostí. Emočně vypjaté scény navíc působí dosti trapně a závěr je poněkud strohý.... Viděl bych to tak na dvě hvězdy ()

Homerking

Mladá žena jménem Kate pracuje jako učitelka na základní škole, mimo práci se nejraději oddává alkoholu a společně se svým manželem pije více než je zdrávo, problém pro ní nastane když se po jedné z pitek pozvrací v práci před třídou prvňáčků. Kate musí začít bojovat se svou závislostí nebo ztratí práci i rodinu. Tento film nabízí velmi realistický pohled na boj se závislostí a skvěle poukazuje na to že pitím neškodíme jen sami sobě ale i lidem ve svém okolí. Halvní roli perfektně zahrála Mary Elizabeth Winstead. ()

Jean_Michel

Hodně realisticky podaný příběh alkoholičky se vším všudy. A taky příbeh o tom, jak se člověk může zamotat do malé lži. I když už je na dobré cestě z průserů, není všemu ještě konec. Asi jsem to všichni čekali, že doznání nebude tou nejlepší cestou, ale když to svedomí je někdy neústupný... PS: Když se tak zamýšlím, ten plakátek je přehnaně optimistický ()

tension182

Tento snímok som si pozrel výhradne kvôli Aaronovi Paulovi, ktorý keď nejde v piku, tak ide v alkohole a v podstate v tom veľký rozdiel nebol, táto rola mu pasuje, takže pozeralo sa to príjemne. Na ten nízky rozpočet to bol fajn počin, nemalo to ktovieaký prepracovaný dej, ale ten príbeh zo života jednoducho nesie v sebe kus pravdy. Navyše veľmi presvedčivý výkon od Winsteadovej. ()

subic

Je to nuda, moje druhá polovička řekla, že je to nuda. Je tam sice pár okamžiků k zasmání, ale i tam stačí vidět jednou. ()

PlysovyMacko

Solídna drama o mladej alkoholičke Kate, ktorá sa rozhodne abstinovat, ale keďže jej muž nasáva  tiež, je to pre nu veľký problém. Príbeh je jednoduchý a vyústenie je realistické. Mary výborne zvláda opilecké etudy. ()

MiTrAnDiR

Film som si pozrel uz len preto,že tam hrá Aaron Paul.Nanho role uplne opiteho alebo strieskaneho drogamy uplne sedia (Breaking Bad).Alkoholizmus nie je len zábava,zábava zábava.No su tu veci ako kocovina,prijat zodpovednost za svoje ciny a začat vraviet pravdu sebe i okoliu. O tom je tento film.Nenudil a je dobry na zamyslenie ()

mondavi

Velmi reálné a slušně zahrané, až mě u toho trochu mrazilo. Komedie jen těžko, leda hodně hořká. Čtvrtá malá * je pro Mary Elizabeth za to, že jsem jí to zbaštila. V. ()

Vasyl

Vcelku průměrně nudnej ukecanej malej film. Nesnáším na amerických filmech, jak je každej hned alkoholik. Kdyby opravdu byl, ty jejich dementní sezení a povídání by jim určitě pomohlo. A ten kdo navlíkal tu nádhernou ženskou celej film do odporných učitělských hadrů by zasloužil...ještě míň jak 2 hvězdy. ()

kolodej1

pěkný příběh o tom, co dokáže s člověkem udělat alkohol a jak je těžké se z takové závislosti vyhrabat. Vlastně malý, nezávislý snímek, na který se ovšem dobře kouká, stejně jako na hlavní hrdinku, Elizabeth má moc pěkné oči. Nebyla to tedy ani trochu komedie, jak se tu píše, ale drama. Ale i když je to o vážných věcech, tak z toho člověk není v depresi. Taky je dost dobře vymyšlena zápletka ve škole, která spustila vlastně cestu k abstinenci ()

wick

Vynikající drama...kdy se ukazuje, že skvělá herečka a scénář nahradí miliony speciálních efektů. Mary E.W. je hlavním esem předvádějící oscarový výkon učitelky-alkoholičky. Skvělé scény (zvracení ve třídě, rozhovor s ředitelkou, proslov na setkání alkoholiků). Lepší než jiné známější filmy Barfly či Leaving Las Vegas. ()