menZONE

(relácia)
Reality-TV
Česko, 2012, 25 min

Šílená dvojice moderátorů provede (nejen) všechny kluky, muže, pány i chlapy novým magazínem o všem, na čem nezáleží. menZONE neradí, neinformuje, nebaví, ale šokuje... Sledování pouze na vlastní nebezpečí! (oficiálny text distribútora)

ic

Zpočátku žádná sláva, říkali jsem si, že se to třeba nastartuje, ve skutečnosti to na začátku byly ty-dobré-nápady a teď po zhruba 10-dílech je to ještě mnohem slabší... prostě nuda. ()

kinghome

Trapný humor se stupňuje a hlavně začátky bejvaj hodně nudný. Ale v každym dílu se najde něco, co mě zajmá a kluby a akce o kterých jsem nikdy v životě neslyšel. Když se povznesete nad tu trapnost, tak se z toho dá hodně věcí zjistit a je to pěkný poučný seriál. Dal bych tak 70% ale na protest malého hodnoccení dávám *****. Kluci si to zasloužej. ()

Redi odpad!

Demence na entou... a rozhodně ne vtipné, a to může mít jeden rád i primitivní, sprostý humor. Těch dvou mrzáků je mi líto. ()

Proky

celkem jsem se na tento TV pořad těšil ale velmi mě zklamal málo dílu o ničem.myslím že to jsou vyhozené peníze od primy ()

giovanni3 odpad!

Tak toto je fakt bída.... Dva nagelovaní ,,trapáci,, co netuší co je to práce se snaží ,,vtipně,, moderovat pořad pro chlapy, kde i chlapské záležitosti nedokáží ani podat (Viz rallye jedou na ni do Rakouska a kamera ubohá, komentáře trapné, rozhovor s Valouškem totálně bez úrovně a to se Valoušek snažil mluvit normálně a ten ,,moderátor,, to jen prznil, atd..) a když neví čím se ještě ztrapnit, tak začnou mluvit alespoň sprostě... Opravdu bída a utrpení, kterou podtrhuje všudypřítomná mizerná hudba.. Jestli toto má být zábavné, tak fakt asi nevím co je sranda... ODPAD! ()

Yeosol odpad!

Fanoušci týhle pitomosti mi jistě prominou, ale to radši budu těch 25 minut trávit na záchodě, než abych se podíval na tyhle blbečky. ()

Sajuska1991

... aale zas se musí nechat že to prázdný místo ve večerním maratonku na Coolu to zaplní :-)) Raději ale počtu Maxim, než tohle, to zase ano ... ()

I.AM.NOT odpad!

Do menZONE jsem vkládal určité naděje, bohužel marně. Všechno není špatně, naopak pořad se ničeho nebojí a má spád, ale je toho moc! Cool si myslí, že bude cool, když bude nadužívat sprostá slova, vysílat z hospody, přinášet reportáže o ničem ( méně je někdy více- nacpat 5 reportáží do 20ti minut ?) a přitom dávat pořád najevo jak moc jsme cool. To není cool, to je odpad. ()

Foxhound#1

Tak nějak jsem očekával něco jako tv alternativu serveru typu rozzlobenimuzi apod., dostal jsem trapně zábavný pořad typu stahovák, jen bez videií. ()

J*A*M*A*L

Na tento pořad jsem se docela těšil, vypadal zajímavě a byl jsem zvědav co z toho bude.První dva díly byly skvělé ovšem poté to šlo stále z kopce.Vlastně ani nevím k čemu ten pořad je.Jen další zbytečná bláznivá reality show se sprostejma mladíkama se kterou se naše země opět ztrapnila.40% ()

Martin_W

Viděn jeden díl.. Úplný, stoprocentní odpad to zatím není.. Je jasné, že tohle bude bavit každé druhé pubertální děcko a přesně o to Coolu jde. Formát podobný pořadu stejné televize a to Za kačku svlíkačku (který je o něco lepší). Jednou jsem se i pousmál, což například u Stahováku televize Nova nehrozilo. Uvidíme co bude v díle příštím.. 25% ()

Vitaminy

Takový dva volové bavící se o píčovinách tu chyběli :D :D . ,,Chtěl bych, abys mi ho vykou.... a já si při tom mohl citovat Fráňu Šrámka" :D :D Dobře Vy! ()

Stanley619

Když vidím ten název menZONE, tak si představím prostě něco jenom pro chlapy, takže holky, auta, zbraně, sporty a podobný zajímavý věci, ale nenechte se zmást. Od tohohle pořadu jsem ale dostal jenom dva trapný idioty, kdo ví odkud, který si myslí, že když budou mluvit jak kanál, tak se z nich všichni posadí na prdel. Kdyby to bylo bez těch "moderátorů", tak by se na to dalo koukat o hodně lépe. Prima Cool zrodila další nezajímavý pořad. 25% ()