Dnešní pořad věnujeme několika dialogům, které se díky jejich autorům a interpretům už zapsaly do dějin televizní zábavy. Na rozdíl od scének, skečů, nebo situační komiky je základem každého dialogu, v zábavném žánru, slovní humor. A že může být nejen mluvený, ale i ve zpívané formě, o tom vás rádi přesvědčíme. (oficiálny text distribútora)

otík

V klasickém Postráneckého střihovém pořadu uvidíme Janžurku s Jiráskovou jak zpívají a tančí a pak popíjejí šampáňo, pak si Felix Holzmann popovídá s Viktorem Mauerem o statistice, Horníček s Kopeckým o chovu labutí, Vladimír Dvořák s Bohdalkou o manželství, Karel Černoch a Jiří Wimmer také o manželství, Karel Gott s Ivanem Mládkem o výměně kapely. Scénky jsou zábavné, žádná není vyloženě špatná, ale také jsou poměrně známé. ()

rakovnik

Recyklace písní a scének se nesetkala s mým pochopením, protože tvůrci vybrali bezpečně úryvky z pořadů, jež bych si já nevybral. Tedy až na Felixe Holzmanna a Jiřího Wimmera. Písně byly utrpením, Janžurka s Jiráskovou o ničem, Dvořáka s Bohdalovou fakt nemusím, protože nejsou vtipní. Proč autoři vybrali Kopeckému s Horníčkem tak trapnou scénku? Mládek je super, ale dvouminutová licitace s Gottem mi také nepřijde jako jejich nejlepší výstup. Na závěr skvělý dialog Menšíka s Bohdalovou, ale Menšík je prostě exceletní herec skoro ve všem. Prostě mi tyto dialogy rozhodně slavné nepřišly. Celkově znouzecnost bídného sobotního programu, na kterou už se znovu nepodívám. ()

Olík

Slavné dialogy, byli, jsou a navždy zůstanou opravdu slavnými a aby ne, když je spolu vedly takové legendy, jakými jsou dvojice Černoch& Wimmer, Holzmann & Maurer, Gott & Mládek, Janžurová & Jirásková nebo Bohdalová & Dvořák či Bohdalová & Menšík. Průměrné tříhvězdičkové hodnocení proto nenáleží zmiňovaným veličinám, ale pořadu, který poukazuje na nemohoucnost současných tvůrců zplodit nové scénky stejné kvality. ()

ostravak30

Kdo sleduje více podobných pořadů, tak musí objektivně uznat, že tvůrci se opět zaměřili na řadu již kolikrát použitých scének v jiných pořadech. Míchají se tedy tytéž scénky a pořady pořád dokola. Přitom archiv musí být plný méně recyklovaných dialogů. U některých archivních záběrů bych netvrdil, že se jedná o dialogy ani že o slavné. ()

igi B.

Vývary z odvaru... A lesk a bída z čudlárenských análů. No - spíš teda ta bída normalizační, předzvěst dnešní televizácko-estrádní šmíry, že... %-/ . . . Takže vlastně jen další účelový vejvar a trafika na kasu >televize čudlácké služby< , tesilovému stádu čučícímu napříč věky a tušašskými k/anály k přežvýkání na >věčné časy< a víc nic! Komu to slouží? . . . A ze slanečka sračka, pro statistické nuly... Howgh. - - - P.S. A pozor! Já zde svou jednou hvězdičkou nehodnotím ani tak ty více či méně povedené a ffftippné dobové scénky, já zde hodnotím a kritizuju(!) tuhle nesmyslnou materii, splichtěnou jakýmsi panem Polákem a do výsledné podoby vypocenou l.p. 2011! - - - - - (Nahlédnuto a odhlédnuto 6.2.2012 na noční >neslavné jebničce< , hodnocení 12., komentář zde s velkým zívnutím jako druhý - 6.2.2012) ()