Mladá žena jménem Malin nedávno prožila rodinné trauma, a tak se rozhodla opustit své rodné město Karlskrona a začít nový život v jednom ze švédských severských měst. Během cesty narazila na záhadného muže, jenž jí začal sledovat. Jenže dřív, než na to přijde, je unesena a zamčena v suterénu uprostřed hlubokého lesa. Nikdo neví, že zmizela, a nikdo ji tedy nepřijde zachránit. Jediný, s kým může počítat, je ona sama... (oficiálny text distribútora)

J*A*S*M

GENSURTH opět zaúřadoval. Pomohl už Norům, Irům, Francouzům, Španělům, Italům, Američanům, Britům a jistě i mnoha dalším, někomu i vícekrát. Tentokráte pomohl Švédům a nutno říct, že žádným fiaskem tato výpomoc neskončila. GENerátor SURvival THrillerů totiž tentokrát vyplivnul velice pěkně natočenou lesní naháněčku se sympatickou hlavní postavou, pěkným prostředím a slušnou porcí napětí. Bohužel dojem trochu táhne dolů záporák, který je strašně nezajímavý a působí trochu jak zpomalený film. Záporáci vygenerovaní pro jiné podobné filmy by na jeho místě hrdinku stokrát lapili, ale on ne, on se pořád někde fláká a hrdinka nerušeně utíká dál a dál... Celkový pocit - silnější tři hvězdy. ()

ricci.s

Aleluja, stal sa zázrak. Severania vyslyšali moje modlitby a nakrútili survival presne podľa mojej chuti. Hlavná hrdinka s pekným menom Malin sa rozhodne skoncovať s minulosťou a cestuje niekde "in the middle of nowhere", až kým ju nezačne prenasledovať psychopat a zvrhne sa to v poriadne napínavú naháňačku po lesoch. Parádne nasnímaná atmosferická bomba so sympatickou hlavnou hrdinkou a bravúrnou hudbou, zatiaľ to najlepšie z tejto krajiny. A pri tom to nemuselo byť ani brutálne a Švédi si vystačili len so štyrmi postavami. ()

Dellamorte

Ahoyte to som ešte stále Ja. Ak si prevetráš / te pamäť tak ti / vám monitor vykopne Kárčiho Rodena , ako pýtal dubáky a hľadal " LONELY PLACE TO DIE " z pokecu som bola náležite vyvrátená a stala sa mi taká nehoda , že som zablúdila v SWE lesoch. Tam nejaká čúza tváriaca sa ako Sandra B. si nechala frknúť auto silným JEEPOM. Celé to bolo zabalené do lesa , ten však absolvujem príliš často , aby som ho zohľadnila pri hodnotení. Bezcharakterný mučiteľ ako aj kamarátska výpomoc ma neoslovili a posielam snímok späť do lesa. Ak sa TO bude uberať lesným smerom ( áno bol tam aj potok a hromada zelene - a bolo to aj napínavé.... ) tak prepošlem pár Tatranských smrekov na sever.Ten red/cam / ťah v zásadnej scéne ma obkročil, ale na sever posielam 3ku , lebo udržujem rešpekt.. 1 značné GONE . ()

Fr

,,CO JSEM VÁM UDĚLALA?“ … ,,JEN JSEM SI ŘÍKAL, ŽE BYCHOM SE MOHLI NAVZÁJEM POZNAT“...... /// Kikinu to doma neba. Vezme káru a valí. A najednou – kurva, že von po mně někdo de? Sere si to mezi lesy, sere si to mezi poli, a když už nechce vypadat blbě (jako že vo ní není nakonec zájem, nebo snad aby si nevybrali nějakou krávu z východního bloku…), zapíchne to a čeká. PŘEKVAPENÍ! 4 stěny, jedna mříž. HALÓ! Další překvapení! Pomoc totiž žádná. ,,PUSTE MĚ!“ No a takhle my tady žijem, říká si ten pán….a já už se těším, až se bude běhat v lese. Čerstvej vzduch mám rád, napětí díky kreténům už míň a logiku neřeším, páč to už bych se asi nemoh na tyhle věci nikdy koukat. A Lonely Place to Die je proti tomu ovšem dílo hodný Oscara. Triviální, vobčas debilní báchorka, kterou jednou vidět nikoho nezabije. Že Kennethe? /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem ženská, která věří, že únosci jde vždycky vo prachy (...a nebo …… chudinko….). 2.) Píšu manuál pro únosce. 3.) Seru na děj, stačí mi, když (si) ji chlap honí v lese. 4.) Thx za titule ,,Jiří Kobělka“, ,,mark82“ a ,,jives“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ ** ()

verbal

Měl jsem u toho naprosto analogické pocity, jako když se manželka rozhodne vylepšit vaší už tak sterilní kuchyň nerezovým odkapávačem na příbory GRUNDTAL, jehož pořízení v žádném, ale v žádném případě nesnese odkladu, a pod pohrůžkou odpírání styku vás kvůli takové pičovině přinutí ke společnému nákupu v IKEA. Kráva si navíc vzpomene v sobotu, všeobecně to známým dnem návštěv z venkova, protože jí nějaká zasraná kámoška poslala emila, že to maj zrovna ten den v akci, a ať ji prý hned taky vezme jeden. Moc dobře ví, proč to udělala, svině! Už když uvidíte na vzdáleném horizontu ta velká, modrá písmena na žlutém podkladu, zjistíte, že pro samé Favority není kam plivnout, a tak se vám podaří pohodlně zaparkovat nejblíže leda v sousední čtvrti a čeká vás hned ze startu ultranudný, dvoukilometrový track v třeskutém mrazu, při němž vám ostré vločky a urputný vichr budou bitchovat váš kyselý obličej. Když se konečně totálně zmrzlý a nasraný přiblížíte ke vstupu, poznáte pravý význam úsloví "splynout s davem", začnete si připadat jako v transportu do Mauthausenu a jediné co se vám honí hlavou je, kdo asi nad tím točivým vchodem odstranil nápis "Arbeit macht frei". V té chvíli by se optimista zaradoval, že je v tom chumlu zpocených těl alespoň teplo, pesimista však jen zamumlá něco o zkurvených vidlácích a kokotině za sto pade, která nikdy svou užitnou hodnotou nevyváží tohle martýrium. Samozřejmě tiše, aby to neslyšela a neopadlo její shopaholické nadšení, neboť jinak by jí to mohlo zkazit sobotu a vy si užijete další víkend v rodinném pekle. Jak na potvoru se kýžený produkt nachází až na samém konci hodinové prohlídkové trasy, fantastického to vynálezu nákupních teoretiků, abyste si při své cestě za nějakou debilní prkotinou neopomněli třeba náhodou koupit sedačku YSTAD, postel FJELLSE se zdravou matrací SULTAN, či snad kuchyňskou linku FYNDIG vybavenou ergonomickým dřezem BREDSKAR. A tak se jen necháváte nasraně unášet davem, dáváte pozor, abyste neklopýtli, protože kdo upadne, je bez milosti ušlapán a modlíte se, aby jí nic z výše uvedeného nepadlo do oka a nevyluxovala vám k tomu všemu ještě kreditku. Když vás po devadesáti minutách ta masa vyplivne naprosto otráveného a znuděného u kýženého regálu, zjistíte, že zeje, protože venkované byli rychlejší, pocit marnosti vás přinutí polknout další dávku antidepresiva a máte pouze chuť jaderně vyhladit všechny okolní obce. Radost z nakupování však ještě zdaleka neskončila! Pokladny jsou totiž chytře koncipovány tak, že se nedají obejít, ani když nic nekoupíte, s hrůzou vám dojde, že ucho jehly je příliš úzké i na velblouda jako vy, a tak si stoicky musíte vystát tu brutální frontu balíků, z nichž skoro každý platí kartou nebo roztomile pomalu odpočítává mince, které si vysypal doma do kapes z flašky od okurek s nápisem "Náš nový byt". Po takové dávce otravné, unylé, smrtící nudy si můžete spravit náladu jedině tím, že doma zalehnete k televizi a pustíte si něco o rakovině. ()

• Natáčecí lokalitou byla Karlskrona ve Švédsku. (Cheeker)