Tetra Vaal

Réžia:

Neill Blomkamp

Scenár:

Neill Blomkamp

Jeden a pol-minútový režisérsky sci-fi debut Neilla Blomkampa o robotických policajných jednotkách Tetra Vaal. (Hamaradža)

Milan25

Má to minutu a nic se tam nestane. Nevím jak to objektivně zhodnotit. Alespoň to lze brát jako úvodní myšlenku pro Chappieho. ()

Prochy38

Supr trailer. Proč teda ne film?? S tímto potenciálem a originalitou se nemůže nepodařit. Jako prvotina N. Blomkampa ... tleskám ve stoje, jen tomu chybí .... ten film. ()

PEZ

Skôr ukážka režisérových kvalít, ako nejaký prelomový kraťas. Nakoniec, do 2 minút toho veľa nenapcháte. Ale nápad dobrý (veď Chappie je len rozšírenie tohto nápadu) a hlavne fakt realisticky vyzerajúci robot, čo sa týka pohybu a aj začlenenia do reálií. Nie úplne chápem, ako toto Blomkamp za nula peňazí a ešte v roku 2004 natočil. Ani sa nedivím, že si ho Peter Jackon všimol a neskôr spolu spolupracovali. ()

Diskantka

Trochu zcestně mi to připomíná námět filmu Já, robot. Z reklamy má čišit to bezpečí který vám robot poskytne, ale je mi jasný že by ho nějakej DJ Hi-tech přejebal na dárksájdra......Jižní Afrika sama o sobě je dost impresivní! Blomkampův styl žeru. ()

blondboss

Veľmi krátky film s odkazom na to, že už v tom čase Blomkamp zamýšľal stvoriť Chappieho. Toto bola len krátka ukážka, ako by to malo vyzerať, ale ako hodnotiť to je asi naozaj zbytočné, keďže dokopy nič zásadné sa tam nestalo. Takže pre mňa zbytočnosť. 40 % ()

Blomkampův „robocop z chatrče“

Blomkampův „robocop z chatrče“

11.07.2013

Po nečekaně, ale zaslouženě úspěšném Districtu 9 a vysoce očekávaném Elysiu zůstane Neill Blomkamp věrný žánru sci-fi. Jen tentokrát k akci a trikům připojí výraznější komediální prvky. Jeho novinka… (viac)