Do čela soukromé střední školy plné rozmazlených studentů nastoupí nový, démonický ředitel. Při náhodném zemětřesení zůstane skupinka studentů ve škole uvězněna - a zažívá hrůzostrašnou noc. Otřesy totiž probudily dávné duchy, kteří rozhodně nejsou hodní. A pak je tady šílený školník v podání Dannyho Treja... (oficiálny text distribútora)

RypavaDvojka

Asylum a SyFi? Známka kvalitní zábavy filmového braku. A ty já rád. Jako horor bylo tohle příšerné. Na druhou stranu jsem se perfektně bavil. Efekty k pousmání, děj ne až tak tragický jak bývá zvykem a film jako celek dává nádech vcelku zdařilé (byť to nebylo v plánu) hororové komedie, která pobaví a zkrátí dlouhý večer. Jako komedie, která by měla být přidána do žánru, zasloužených 55% ()

beso74 odpad!

Tak toto duchotrasenie kvalitne otriaslo mojím duchom. Tu jednú jedinú hviezdičku za to nedám, aj keby som chcel, Danny Trejo asi zobral tu najtrápnejšiu filmovú úlohu vo svojej kariére, a to berie asi všetko zaradom a hral už v množstve "skvostov". ()

Pitryx

Příjemná blbinka, rozhodně spíš komedie než horor. Některé efekty jsou dost primitivní, také střih nestojí za nic. Nebo je to úmysl kameramana? V každém případě tu skoro žádné gore není. Velká škoda. 201402268105/8358 ()

Stejšn

Duchařina pro děti, typický televizní film se všemi jeho neřestmi. Tenhle dokonce působí spíš jako epizoda nějkakého TV seriálu. Špatný scénář, triky, herecké výkony. Hodně podprůměrný zástupce žánru. Jedna z milosti. ()

subic

Danny Trejo tentokrát v kladné roli školníka. Ale to všechno, jako horor tomu nikdo neuvěří a jako komedie se to taky nedá. ()

Cechyno4 odpad!

Megahovadina! Tomuto filmu nepomohli ani 3D efekty. Haunted High by neuspěl ani jako parodie. Hrozné scény, jako např. útočící mrtvé žáby, které neskákali, ale odráželi se od podlahy, nebo útočící dresy. Hrůza ! Do toho všeho trapné hlášky naprosto nudného ducha starého ředitele. Horor naprosto o ničem ! ()

Ondrew

Ale ano, tie 2 hviezdy si to, s prizmurenym ockom, zasluzi. Celkovo je jasne, ze ide o snimku urcenu skor detskemu publiku, ale staby oddychovka, pri ktorej fakt netreba premyslat, zabavi kazdeho. Akurat mi neda nespomenut, ze Danny Trejo by uz tiez nemusel brat rolu v kazdej hovadine, ktoru mu ponuknu, ehm. 30%. ()

TheKLF odpad!

Něco tak nemožnýho sem dlouho neviděl, bezduché téma, příšerné výkony, a efekty? To byl snad vtip nebo horror pro nemluvňata ne ???? Nikde nebyla vidět krev či detail smrti. Zlatej film Dračí klon a to má míň procent ;-) ()

Delmondo odpad!

Spíš než horor to byla komedie a navíc pěkně debilní. Trejo si měl radši v pazouře nechat mačetu a vzít po palici celej štáb a byl by klid. ()

fabregas1 odpad!

Duchopíčovina, top kokotina = Frankenžáby. A já se fuckt dodíval na konec ty jo, rok 2012 prosím. A pojď me všichni Jeffery Scotte Lando natoč naaaaaaaaaam další píííííííííííííííčovinu. ()

Georginek

Za Dannyho, jinak mit u sebe Magnum, sel bych ven a prohnal si kulku palici a uzil bych si lepsi zabavu.........Balada pro Fajnsmekry.....15% .... odpad dat nemuzu, s porovnanim s LAHUDKAMi, jako treba Pribehy obecejneho Silenstvi. Chtelo se mi zvracet jeste 2 mesice potom, kdyz jsem o tom vsem vypravel a nekdo to jen zminil....... Nejhorsi film vsech dob... ()

gustaw odpad!

Prej ONA:šlápla jsem do žvejkačky ON: Nepij to! ONA" to není žvejka ON lepí to! To je ukázka z dabingu kterej ječ mimochodem úděsnej jako celej film . Deny Trejo se snaží půl filmu dostat z nějakýho kumbálu na smetáky a hází tam ty svoje xichty.Zbytek herců jsou nesympatičtí idioti kterým jsem přál aby je ta smrt co nejvíc bolela . Akorát mi byla sympatická ta holka co jí ve sprše zabil ten zubatej démon svým hlasem Jinak soufám že se z tohohle zážitku rychle vzpamatuju! ()

ToughCookie odpad!

To ani ako vtip nie je v poriadku. Škoda vynaložených prostriedkov na tento úplne zbytočný film, ktorý nie je ani horror a už v žiadnom prípade sci-fi. Paródia na paródiu. Danny Trejo sa tam hodí ako černoch do KKK. ()