High School DxD

• Japonsko ハイスクールDxD (viac)
Japonsko, (2012–2018), 19 h 36 min (Minutáž: 24 min)

Predloha:

Ichiei Ishibumi (komiks)

Júki Kadži, Jóko Hikasa, Kendži Nodžima, Takehito Kojasu, Ajako Kawasumi, Činacu Akasaki, Džun'iči Suwabe, Jošicugu Macuoka, Šizuka Itó, Ajana Taketacu (viac)

Hyoudou Issei sa prihlásil na súkromnú školu, kde je viacej dievčat ako chlapcov. Donedávna bola totiž táto akadémia iba čisto pre dievčatá a to dávalo hlavnému hrdinovi nádej, že sa pre neho stane toto miesto pozemským rajom. Opak je však pravdou. Je už v druhom ročníku a ešte stále nemal žiadnu priateľku. Jedného dňa stretne znenazdania neznámu študentku z inej školy a tá ho pozve na rande. Túto nečakanú ponuku samozrejme okamžite príjme. Strávia spolu príjemný deň avšak na záver Hyoudou jeho nová priateľka zabije. Ako z neho pomaly uniká život, začínajú sa okolo neho diať čudné veci. Ráno sa ale normálne zobudí vo svojej posteli a myslí si, že to všetko bol len sen. Náhodu však zistí, že zrazu vidí dobre v tme a že aj jeho sluch sa tiež náramne zlepšil. Možno to teda nebol všetko len sen a Hyoudou sa prebudil do sveta plného démonov. (Trip)

Recenzie používateľa Saraph k tomuto seriálu (2)

High School DxD (2012)

Na tohle anime jsem se díval hlavně kvůli příběhu. Tak povedený příběh se jen tak nevidí. Příběh na hrudnících slečen, pod sukněmi, příběh všude. Autorovi příběhu se dílo podařilo výtečně. ()

New: Gekkó kótei no Excalibur (2013) (S02)

Zdá se, že se naše milované ecchi s kvantem kvalitní dějové linie posunulo ještě více směrem vyprávění příběhu bez použití podprsenek. Pokud je k tomu jen minimální příležitost, kozičky rády opouští své domovy. ()