Katakimiku

Je to rozhodně jedna z největších blbostí, co jsem kdy v anime viděla. Ale jakýmsi způsobem tahle úchylná harémovka funguje líp, než bych od ní vůbec kdy čekala. Není to přehnaně originální nebo tak něco (snad jenom četností ecchi scén, ale tam stejně pořád vítězí Eiken), ale dobře se na to kouká, waifus jsou sympatické, hlavní hrdina mě vlastně taky svým způsobem bavil a jednotlivé dějové linky byly pořád docela solidní. Jen kdyby tam pořád necpali to ecchi, chápu že by tak anime přišlo o tu hlavní unikátní věc, ale popravdě je to snad jediný vážnější problém, co mě tu štval. 6/10 ()

HERGImanCZ

Za mě určitým způsobem zvláštně zábavné anime. High School DxD je pro mě první ecchi komedie (alespoň v tak velké míře), co jsem viděl. Možná i proto, že mi seriál otevřel nové obzory, ode mě získává poměrně vysoké hodnocení. Samotná poprsí pro mě byla ze začátku vlastně překážkou, protože je pro mě dost nezvyklé vidět je kdekoliv v takovém množství. Díky ztřeštěnému humoru jsem ale pokračoval a dostavilo se víc, než jsem po prvních několika epizodách čekal. Děj je sice spíše podprůměrný, postavy také nic originálního, zato samotný svět je poměrně zajímavý a hlavně funguje, což není pravidlem u každého anime, jak jsem se již i se svými omezenými zkušenostmi stihl přesvědčit. Čím dále jsem v seriálu pokročil, tím více se také objevovala dost solidní akce. Tomu napomáhala i odlišnost jednotlivých postav během soubojů, jejichž schopnosti se celkem obstojně doplňovaly. Poslední epizody mě i na chvíli donutily vžít se do některých charakterů. Závěrečné justice porn na konci pak díky tomu vytváří skvělé finále, díky kterému se vlastně budete dost těšit na další řadu. Závěrem bych ale ještě jednou zopakoval, že tím hlavním, čím u mě seriál zabodoval, byl humor. Jestli během prvních dvou epizod zjistíte, že vám humor nesedne, uberte si klidně jednu hvězdu (dvě hvězdy, pokud všudypřítomná anime poprsí nejsou nic pro vás). ()

Andy.222

Vlastně jsem i z první řady velmi příjemně překvapený. Měl jsem náladu na nějakou zábavnou prasárnu, tak jsem začal s Kill La Kill které mě spíše zklamalo. Následně jsem si pustil DxD, což možná je i důvod, proč si tento seriál tolik užívám. Na rozdíl od KLK je humor dobrý, nahotou nešetří a některé souboje (obzvlášť ten závěrečný) jsou i velice pěkné na pohled. Na druhou stranu musím připustit, že fanservisu je chvílemi až nadbytek (například záběry na kalhotky ve scénách, které tomu atmosférou neodpovídají mě občas až otravovaly), postavy by si chvílemi zasloužily více rozvinout (a Asia je tak výstavní Anime archetyp, až už jsem si chvílemi říkal "ale no tak, lidi. Já vím, že je to tak schválně, ale nechcete ji udělat přece jen trochu uvěřitelnější?") a já osobně obecně špatně snáším tady tento typ hlavních hrdinů (tj. neustále se chová hloupě a neschopně a kazí si tím příležitosti, které má před sebou). Tím vším mi seriál neustále připomínal, jak dobrý by vlastně i mohl být, kdyby tvůrci chtěli udělat něco kvalitnějšího, než jen fanservis pro puberťáky. Neporaženým králem Ecchi pro mě nadále zůstávají Ishuzoku Reviewers nicméně i tak jsem si první řadu užil a mohu ji doporučit. ()

ScarPoul

Ale hej. Ten kto má rád Ecchi bude asi spokojný. Fun service je tu úplne dokonalý a každú chvíľu sa tam zjaví nejaká tá animovaná nohavička alebo bradavka. Čo ale poteší omnoho viacej je fantasy rovina, ktorá je funkčná a vďaka odhaleniam zo strany kreslených dievčat aj značne zábavná. Nie je to niečo, čo by som dokázal pozerať stále alebo pravidelne, ale vedieť že to existuje ma nedostáva do stavu hanby alebo znechutenia. Skrátka je to tradičný žáner tesne pred Hentaiom, ktorý funguje na náznakoch a na mega súbojoch. Nie je to sofistikované ako Cowboy Bebop alebo GITS ale je to dosť zábavné. Netvrdím, že si idem zvyšné tri série pozrieť hneď teraz. Asi potrebujem trošku od tohto pauzu, ale určite som zvedavý ako sa budú osudy hlavných hrdinov vyvíjať. VIVA LA ASIA ARGENTO! 1 séria - 80% ()

Jeoffrey

I když většina lidí, s kterými jsem se na toto téma bavil, považuje první sérii za nejslabší, já osobně se mezi ně neřadím. První série a vůbec seznámení se s tímto seriálem bylo něco pro mě vcelku nečekaného. Nějak jsem příliš nevěřil, že se dá zkombinovat šílená ecchi komedie se zajímavým moderním fantasy příběhem a že výsledek může být takhle povedený. Bavilo mě to, líbil se mi hlavní hrdina, který je prostě úchyl a nijak se s tím netrápí... Jak zde již zaznělo, konec je zde opravdu perfektní a i když je to klišé typu "save the princess", tady je opravdu skvěle podané a emotivní. Mezi ecchi seriály je podle mě High school DXD v současnosti top, ale 5* tomu dát nějak nemůžu, protože na rozdíl od Isseie jsem úchyl co se za to stydí... 8/10 ()

• O závěrečnou píseň „Study x Study“ se postarala kapela StylipS. (CarnTheNunya)
  • O úvodní píseň „Trip -innocent of D-“ se postarala kapela Larval Stage Planning. (CarnTheNunya)