ScarPoul

Zbytočné diely bez línie ktoré majú trochu tých sexuchtivých chápadiel ale čo je horšie hlavná postava Issea sa tu správa ako perverzný chalan z prvého dielu, ktorý neprešiel obrovskou premenou ako sa nám snaží predstaviť prvá séria. Tým pádom som mal s dopozeraním problém. Hoci to má len dve časti. ()

VanTom

Samostatné epizody 13 a 14 nijak původní ecchi nerozšiřují, menu tudíž servírují identické: nadržené humory, "démonickou" akci a… chvilka napětí… kozy! :-) ()

HERGImanCZ

Ti, kteří si užívají fan service, budou v sedmém nebi. To je totiž důvod, proč vůbec existují OVA epizody High School DxD. Už v samotné první sérii seriálu bylo fan servicu víc, než na co jsem byl před zhlédnutím zvyklý. Tady je to posunuto ještě o úroveň výš, navíc doplněno svazováním a chapadly. K tomu všemu je tu ten samý humor, který vás bavil už v seriálu (předpokládám, že pokud vás nebavila první série, tak tohle ani nečtete). Možná může trochu zamrzet, že se Issei místy chová, jako by v průběhu první série neprošel žádným vývojem. Není to ale až tak extrémní, takže se to dá přejít. Pokud tedy chcete ještě perverznější bonus k první sérii High School DxD, jsou OVA epizody to pravé pro vás. ()

Herr_Karotte

Hezky OVA ke konci prvni serie. OVA nema obsahovat zadny dulezity prvek z celkoveho deje, proto tenhle dvoudilny anime pocin byl spise o kozach, ale aspon byla sranda :) ()

Akireu

Je poněkud smutné, že děj těchto dvou OVA kvalitou i nápaditostí několikanásobně převyšuje zoufalý závěr první série. Pokud si dobře pamatuji z toho co jsem k tomu četl, je to dáno intenzivnější účastí autora předlohy na jejich tvorbě, které se po té unylé pohromě vůbec nedivím. Nebo se to také dá brát jako předzvěst druhé série, která se oproti první neuvěřitelně zvedla. ()