High School DxD: Unleash Wild Delusions OVA

všetky plagáty

Unleash Wild Delusions OVA jsou bonusové mini epizody k první řadě seriálu High School DxD. Oproti samotnému seriálu je zde příběh omezen na minimum. Epizody se místo toho soustředí jen na humor a lehkou erotiku. (HERGImanCZ)

HERGImanCZ

Taková průměrná jednohubka, která přímo neurazí, ale znovu si ji nepustíte. Stejně jako v případě dvou dlouhých OVA epizod, i zde se jedná primárně o fan service. Příběh je tu opravdu nepodstatný a prakticky nulový. Na tom by ve výsledku nemuselo být nic špatně. Třeba u OVA miniepizod k No Game, No Life jsem se dost dobře bavil, i když obsah byl po dějové stránce naprosto o ničem. U OVA miniepizod k High School DxD je ale problém, že samotný humor není tak dobrý, a tak zkrátka tyto epizody nefungují. Fan servicu je totiž v první řadě více něž dostatek, proto vlastně v tomto bonusovém materiálu nevidím žádný hlubší smysl. Pokud si ale ale ještě chcete užít animovaná poprsí, než se pustíte do další řady, kde jejich počet tvůrci o něco zkrouhnou, tak jste na správném místě. ()