Na hrane zajtrajška

• Česko Na hraně zítřka (viac)

Na hrane zajtrajška sa odohráva v blízkej budúcnosti, kedy mimozemská rasa tvrdým útokom zasiahne Zem a nevie ju poraziť žiadna zo svetových armád. Podplukovník William Cage (Tom Cruise), ktorý sa nikdy nezúčastnil ani jedinej bitky, je náhle degradovaný a následne bez prípravy a s mizernou výzbrojou nasadený do takmer samovražednej akcie. Zabijú ho behom niekoľkých minút. Akoby zázrakom však opäť ožíva na začiatku rovnakého dňa. Znova ho tak čaká boj a rýchla smrť. Znova a znova. Zakaždým je však skúsenejší a dokáže svoje rozvíjajúce sa schopnosti lepšie využívať. V boji mu po boku stojí príslušníčka Špeciálnych jednotiek Rita Vrataski (Emily Blunt). Každá opakujúca sa bitka proti mimozemšťanom je pre Cagea a Ritu príležitosťou dostať sa k porazeniu nepriateľa o krok bližšie. (TV Markíza)

BuKySs07

Komentář: Naprostá exkluzivita. Film, který má podle mě vše co má mít "moderní"film této doby. Akčnost,děj,napětí. Herecké obsazení je také na kvalitní urovni a Tom Cruise se přesně na takovéto filmy hodí,dobrá volba! Myslím, že nepřijde větší bomba roku a tohle je pro mě film roku 2014. Z čistým svědomím 100 % ()

Toki_ nek

robo obleky, superalieni, centrální mozek mimozemšťasntva, romantika až za hrob... Co víc si přát! ... 5* .. pátek večer definitivně.. ()

Fritaaa

Naprosto průměrný akční sci-fi film, u něhož se mi vybavilo Crysis a říkal jsem si, ten námět znám už z Hvězdné brány. Vyspělá mimozemská rasa schopna mezihvězdného cestování a ovládání času si nedokáže poradit s pozemskou armádou, která má super kvalitní obleky, kterým dojdou po dvou hodinách baterie a zvládnou střílet asi pět sekund, než dojde munice. Tento film je příkladem toho, že když dáte do marketingu tolik, co do vizuálních efektů, je úplně jedno, co se děje na obrazovce, protože lidi to žerou. Nemít toto reklamu všude, bylo by to hodnoceno jako průměrný film. No PR dělá svoje. Naprosto trapný konec to jen podtrhuje. Bože doufám, že nebude druhý díl.. ()

Pritok

konecne super akcny film, ktoremu podla mna prakticky nic nechybalo. akurat SPOJLER!!! by som nechal koniec povodne ako vyzeral byt. ()

vantyto

nejlepší film co sem v poslední době viděl. ve filmu nebyl stereotyp jako v jiných filmech s podobnou tematikou. film mě celou dobu napínavou atmosferu, a nebyl natolik předvídavý jako většina filmů. za mě 5 hvězdiček. ()

Allein4

Jeden z top filmů posledních let. A o to víc top, že se konečně jedná o sci-fi s pořádným příběhem, napětím a (jako vždy) skvělým Tomem, kterého naprosto dokonale doplnila Emily Blunt. A Bill Paxton tomu dodal správný říz. Za mě naprostá spokojenost a dávám plných 100 %. Takto skvěle zkombinovat sci-fi, spoustu humoru a pořádné napětí, to je umění. A Doug Liman to, jak se zdá, plně ovládá. ()

CHYREN

No tak jo, skoro jsem si z toho Blunt-nul. A protože jsem píchal podobnou, ukazuju tomu scientologickýmu skrčkovi dlouhej nos. Bo on si bluntnout nemohl. Ale film slušnej, Den nezávislosti to není, ale co .. docela pobavilo. ()

Edrik

Konečně pořádný sci-fi skvost. Musíme si otevřeně přiznat, že je poslepovaný z kousků vykradených námětů a nápadů, plus perfektní předloha, ale když to dohromady hezky šlape - proč ne? Tom Cruise je ve sci-fi, od dob Minority Reportu, jako doma a Emily Blunt ho perfektně doplňuje i bez přebytečného cenzurovaného rychlého a sestříhaného sexu. Takhle by to mělo vypadat. Závěr: Strhující antiemzácká akce, která diváka nepustí ani na malou. ()

gael83

Jakkoliv sem oddaný sci-fi žánru tak za tohle říkám, vo co tady kurva jde? Story jednoduchoučká, jak přebalení kojence, časové smyčky mě dostávali do stavu akutní psychózy, Cruisova "gay" posedlost army je doslova nechutná a tak tristní finále, no to snad ne! Je mi jasné proč se to Všem líbilo, je to tak primitivní, že to dá každej včetně družstva slepených boxerek, BOŽE!!! ()

sososo

Pokud si chcete užít perfektní film, který má dokonalý scénář, akci, vtip a herci hrají co to jde, vypněte to proboha minutu před závěrečnými titulky! Odpouštět je lidské, takže dávám pět i přes ten neuvěřitelně pitomý koneček. ()

Big Daddy

Svěží vítr na poli sci-fi svým výrazně originálním příběhem a mechanizmy. Velmi málo hluchých míst a doslova prahnutí po minutách příštích. Vývoj děje nelze prakticky předvídat a často tak dojde k překvapivému zvratu. Jen ten happy end je bohužel by až moc happy. Tom Cruize skáče jako za mlada, byť mu v tom asi víc a víc pomáhájí digitální technologie. Stále si ovšem umí najít pohlednou asistentku, která v tomto případě umí zahrát i náročnější polohy. ()

Marvel25

Edge of Tomorrow nenudí doslova ani vteřinu navzdory tomu, že se některé scény mnohokrát opakují, no schválně, zažil už někdo něco podobného? ;) ()

WikingVik

Efekty perfektní, mimíci ještě více. Jen ten příběh trochu pokulhává, jelikož v něm není zase nic tak nového. Škoda, že se nedá dát 70% ()

raru

Pôjdem proti prúdu,ale ódy na scenár,ktoré som tu čítal,aký je originálny a geniálny,no, ja si dovolím nesúhlasiť.U mňa to je priemer a vlastne aj sklamanie.A tu mi akosi päťdesiatnik,165 cm,,vysoký´´ Cruise vadil.Podobné bojové scény som už videl x-krát a koniec v Paríži,ten ma ,,dostal"úplne.Na Hromnice o den více2,ibaže drahšie,menej vtipné a prepchaté počítačovými trikmi. ()

teseth

Ano musím přiznat, že je to jeden z nejlepších BB za dlouhé období což zapřičinil hlavně skvělý scénář a parádní herecké výkony. Od poloviny mi už ale začínali vadit přespříliš okaté scény z rádoby opakujícího se dne, kdy je neustále uváděno po kolikáté už se to opakuje. A těch posledních 10 minut to jako bylo co??? Trochu popřeli to čeho se snažili držet celý film. Ale tak dobře ono každý BB musí skončit HAPPY. S čím podle mě trochu tvůrci nepočítali (a měli kdyby měli mozek v palici) je, že i když se vzbudí znovu a znovu tak každá akce v daném dni má svoji reakci takže je miliardy variant jak by se ten den mohl vyvíjet. Takže by projití toho bitevního pole muselo znamenat asi tak miliony smrtí. Za toto ubírám ale jinak se na to dívá celkem dobře. ()

StanleyVanH

To co jsem od filmu očekával, tak to tak bylo, naprosto skvostný originál. Bylo akorát už trapné, když po stý se Bill vrátil na začátek dne a ten prač....k major mu nařídil "vstyk ty červe" to už bylo fakt trapný po stý. Jinak ty mimozemštany jsou téměř podobné, skoro stejné dá se napsat, jako ze hry Crysis co jsem hrál, moc dobře to bylo udělané. Jako vždy Tom Cruise byl úžasný. ()

Mark1983

Když film začal,zaujal mě,ale když pak se Cruise furt jen probouzel,přišlo mi to jako fantasmagorie a film mě přestal bavit.Jedna hvězdička je za začátek filmu. ()

Marlo

Dokonalá akční jízda !!! Vše je na tomto filmu vyvedeno skoro do naprosté dokonalosti ať už se jedná o skvělou kameru, perfektní efekty, výpravu či zvuk... prostě vše jak má být a přesně to co má dát letní blockbuster !! Pak je namístě pochválit i hlavní protagonisty at už jde o Toma " zaškatulkovaného sci-fi bíjce poslední dekády " Cruise který si postavu zelenáče v první linii vychutnává a pak určitě nelze nezmínit sexy Emily Blunt kterou s každým jejím novým filmem mám čím dál víc rád. V neposlední řadě pak musím zmínit perfektní režiji Limana který má akci v malíčku a ted mám důvd mnohem více očekávat jeho nadcházející film...a to čekání bude setsakramensky dlouhé. ()

Tom Cruise se vrací k Warnerům

Tom Cruise se vrací k Warnerům

10.01.2024

Star Wars: Rogue Squadron našlo scenáristu

Star Wars: Rogue Squadron našlo scenáristu

27.06.2021

Prvním novým Star Wars filmem po skončení ságy o rodině Skywalkerů by se měl stát Star Wars: Rogue Squadron, který chystá režisérka Patty Jenkins (Wonder Woman). O ději se zatím příliš neví, jen že… (viac)

Na hraně zítřka 2 má nového scenáristu

Na hraně zítřka 2 má nového scenáristu

01.03.2019

Po nedávném oznámení plánu natočit hned dva nové díly do série Mission: Impossible současně to zdánlivě vypadalo, že veškeré ostatní rozdělané projekty Toma Cruise půjdou k ledu. Server Heat Vision… (viac)