Dylan Moran: Yeah, Yeah

všetky plagáty
Veľká Británia, 2011, 93 min

Záznam vystúpenia jedného z najpopulárnejších komikov súčastnosti, Dylana Morana. Moran sa zaoberá aktuálnymi politickými udalosťami a poukazuje na nepríjemné stránky ľudského života.
Vystúpenie sa konalo v roku 2011 v Londýne (toi-toi)

rashaverak

Chapu ze to muze byt zabava pro brity, pripadne lidi zijici v britanii, ale pro mne bylo 90% 'asi' vtipu dle reakce obecenstva zcela nezabavnych. V mnoha pripadech mi zjevne chybel kontext, jindy jsem vtip jednoduse neshledal vtipnym. ()

koci

Moran nám přináší další své vystoupení, tentokrát jde o turné započaté v dubnu 2011. Je mu přesně čtyřicet let a je stále stejně skvělý. Neztratil nic ze svého ostrovtipu, časování, přirovnávání, témata - pokud jste byli nadšení u předchozích stand-upů, budete znovu spokojeni. ()

martpolak

Jako vždy, úžasné. Nová témata, v ničem se neopakuje oproti dřívějším výstupům, a spousta extrémně vtipných a racionálních poznatků, které mě jako vždy uchvátily. Jen dvakrát jsem se skutečně nahlas zasmál, což je méně, než u dřívějších show, ale přisuzuju to tomu, že už vím, co od Dylana mám čekat. Úroveň vtipu a osobitý výstup jako vždy geniální a Dylanovi vlastní. Prostě perfektní. ()

Entity

Dylan Moran je bůh. Yeah Yeah možná není jeho nejlepší výstup, ale i přesto je kvalitně tak vysoko, že mu ostatní komici nesahají ani po kotníky :). Tuhle show jsem viděla teprve podruhé, takže jsem si většinu hlášek nepamatovala - někdy kolem sedmé minuty mě zastihl první výbuch smíchu a byla jsem vážně ráda, že nikdo nebyl doma, jinak bych asi musela vysvětlovat, proč se směju tak idiotsky nahlas. Jeho postřehy a jeho výborný humor znám už z minula, ale konkrétně tento záznam z Londýna obsahuje něco, co mi naprosto vzalo dech - když mu někdo z publika dá po přestávce na kraj pódia dort a on s ďábelským smíchem vytáhne ze saka lžičku (!!!!!! :D :D :D) a pustí se do něj. Jeden z nejsympatičtějších umělců :). ()