Ochrnutý bohatý aristokrat Philippe si za svojho nového opatrovateľa vyberie Drissa - černošského mladíka zo sídliska, ktorého práve prepustili z väzenia. Napriek obrovským rozdielom medzi nimi ich spojí nedotknuteľné a bláznivé priateľstvo, vďaka ktorému obaja dokážu veľké veci v tejto komédii o tom, že ani ochrnutý človek nemusí stratiť zmysel života a toto zistenie mu môže sprostredkovať tá najmenej pravdepodobná osoba. Nedotknuteľní sa stali najúspešnejším európskym filmom posledných dvoch desaťročí. (STV)

TOMASINI

Dlouho jsem odmítal sledovat film, ve kterém budu sledovat předem dané vzorce. Nebaví mě současná vlna šílenství jménem pozitivní diskriminace... ale mýlil jsem se. Fakt jsem se bavil. Kromě celkově jasného a předem daného schématu oceňuji především to vše mezi. ()

Boby93

Nejlepší FILM roku 2011, nejlepší francouzský film vůbec, nic víc, nic míň. Drama, které umí zároveň pobavit a těch je opravdu málo. 95% ()

Marty1905

Začátek filmu mi připadal mírně suchý. Možná nebylo třeba ukazovat scénu v autě, kterou stejně znovu uvidíme až na konci filmu. Po né úplně zajímavém začátku, ale najednou film naskočí do otáček. Když na konkurz přijde černý uchazeč. Od té doby se člověk začne náramně bavit.Sprška bezvadných hlášek a chování asistenta nebere konce. Pokud člověk nebere film až tak vážně opravdu se pobaví. Scéna s prodaným obrazem za 11000 eur je naprostá pecka, když člověk ví jak obraz vzniknul. Na konec se člověk dočká i seznámení s tajemnou ženou se kterou se Phillipe toužil setkat. Zkrátka mě film zaujal i pobavil. Celkové hodnocení je na 4 stars. Všem opravdu doporučuji shlédnout. ()

taz666

Podle hodnocení sem očekával famózní film plný vtipu a zábavy. Ale zůstal sem jen v očekávání . Totální zklamání,i jednou vidět film bylo moc . Viděl sem desítky filmů co by mohli mít hodnocení přes 90% a nemají, ale tenhle určitě ne . ()

mistr97

Nedotknutelní jsou právem vysoce hodnoceni. Jedinečný příběh vás pohltí a i při vážnosti témat, na která odkazuje, baví od začátku až do konce. Řada momentů je opravdu úsměvná a dokáže vás i rozesmát. Taková kombinace není často k vidění a tenhle film je dokonalý příklad toho, že to je škoda. ()

T1000

Nádherný snímek, Francouzi mohou být hrdí, možná nejlepší francouzský film posledních 15 let, krásná ukázka toho, že postiženého člověka máme brát naprosto normálně a pořád mu nepomáhat a nelitovat ho. Chodili desítky lidí se všelijakými kvalifikacemi a vzděláním a pak přijde obyčejný černoch co shání práci a jde si jen pro další razítko, které ho pošle zpátky na pracák. Jenomže se zachová tak jak nikdo jiným před ním a asi ne ani potom, vůbec nezaregistruje, že je Philippe na vozíku ba naopak si z něj poté ještě vystřelí a to je přesně osoba, kterou Philippe právě hledal. Zpočátku budou sice mezi nimi spory, ale potom si začnou výborně rozumět a Philippe si bude zase po dlouhé době užívat života. ()

bobo7171

drsny a predsa citlivy, smutny a predsa vesely, proste neuveritelny.... nemam slov a dlho mat ani nebudem. prosim, nerobte nijaky rimejk. toto sa uz neda nicim napodobit !! ()

zajpton

Z filmu, ze kterého by v 99% případů byl ubrečený patos bez jakékoli nadsázky, se francouzům povedlo vytvořit jednu z nejlepších komedií novodobé kinematografie. Přesto je emočně velmi silný a v někrerých ohledech dost depresivní. Společně se skvělou hudbou a výborně zahranou hlavní dvojicí vznikl chvályhodný snímek bez jediné nadbytečnosti, což je u komedií sakra rarita! ()

P_Soar

Do nejmenších detailů na efekt zkonstruovaná citová vydíračka včetně dokonale vyběleného chrupu hlavních aktérů. Snaha občas jako by shodit patetičnost a kýčovitost snímku nějakým drsným humorem moc nefunguje, asi proto, že je dost průhledná. Film je vůči divákům neupřímný, když se v jednotlivostech snaží tvářit nekorektně, zatímco narativ a obsazení hlavních aktérů je přímo vzorově korektní. Celkově má film všechny předpoklady, aby se umístil v hodnocení vox populi zde na předních příčkách, ale mě vzhledem k výše popsanému zkrátka nedokázal emocionálně vtáhnout, na rozdíl třeba od Vůně ženy s Al Pacinem s v podstatě totožným námětem. ()

Sejkorka

Oblíbený rodinný film se silným motivem. Natočený podle skutečné postavy, která se v závěrečných titulcích objeví na plátně. Tedy na obrazovce. ()

stativ

Tomuhle filmu jsem opravdu dlouho odolával. Kdykoli jsem měl chuť se podívat na komedii, Nedotknutelné jsem přes první pozice v žebříčcích přeskakoval, protože podle popisu jsem se obával, že to bude příliš vážné a příliš hrající na city. Místo toho jsem se dočkal perfektní komedie, kde ústřední dvojice interaguje s neuvěřitelnou lehkostí a vtipem daným neuvěřitelnou rozdílností hlavních postav, které někdy nakonec až tak rozdílné nejsou. ()

Kevin Hart sesadil Aquamana

Kevin Hart sesadil Aquamana

14.01.2019

Je to oficiální, Aquaman je první superhrdinský film ze stáje DC od Temný rytíř povstal, který v kinech překonal miliardu. Úspěch je to zejména pokud se ohlédneme na předloňskou Ligu spravedlnosti,… (viac)

Tom Hanks a švédský hit

Tom Hanks a švédský hit

22.09.2017

Hollywood momentálně neblázní jen po superhrdinech, ale i po předělávkách výrazných evropských filmů. Remake Nedotknutelných s Bryanem Cranstonem už je natočený, Jack Nicholson si zahraje v novém… (viac)

Z Willa Ferrella bude stoletý stařík

Z Willa Ferrella bude stoletý stařík

29.08.2017

Kdy dorazí američtí Nedotknutelní?

Kdy dorazí američtí Nedotknutelní?

16.06.2017

Ačkoliv o tom ještě spousta lidí neví, francouzský hit Nedotknutelní se opravdu dočkal remakeu. Divokou roli Omara Sye převzal Kevin Hart (Centrální inteligence) a místo Françoise Cluzeta se na… (viac)