Môj partner z K-9: Psí detektív

• Česko K-9 II. Můj přítel se studeným čumákem (viac)

Detektív Mike Dooley (James Belushi), policajt telom a dušou, sa trápi nad smrťou manželky a aby zahnal bolesť, venuje všetok čas, energiu a myšlienky zúrivému boju proti zločinu. Po boku má stále verného policajného psa Jerryho, a hoci ich zápal pre prácu neuhasína, roky sa začínajú prejavovať. Ich nadriadený, kapitán Byers (James Handy), má dokonca pocit, že by mali niečo robiť so svojou kondíciou, pretože na prácu v teréne už nebudú stačiť. Najmä nemecký vlčiak Jerry Lee už patrí medzi veteránov a Byers sa netají názorom, že možno prišiel čas, aby odišiel do výslužby. Aj preto k nim priradí krásnu detektívku, seržantku Wellesovú (Christine Tucciová) a jej štvornohého pomocníka - dobermana menom Zeus. A nová štvorica pátra po ozbrojenom útočníkovi, ktorý ohrozuje Dooleyho a Jerryho. (TV Markíza)

otík

Celkem to ujde, jen by ani herec ani pes nemuseli být tak líní. Ale jak už jsem řekl k jedničce, pokud jsou scény se psy dobře natočené, film většinou ujde. A i zde je ten vlčák docela milý. Ale je to slabších 60 %. Hudba: Steve Edwards ()

Cracker

Tento film dokáže príjemne naladiť len ak sa nad ním moc nezamýšľate, príbeh bol trochu odkukaný ale zato vtipne podaný. James Belushi s verným priateľom Jerrym Lee sa opäť púštajú do boja o svoje teraz už "dedkovské" životy. Samozrejme že bez K-9 by to bol len ďalší nudný blá-bol. ()

cityman

Druhé pokračování K-9 už sice nedosahuje kvalit originálu, nicméně svou jednoduchou komikou uspokojí leckterého nenáročného diváka. Včetně mě! :o) ()

-soch-

Tento film, ktorý sa snaží o pokračovanie úspechu prvej časti, nebol práve najlepším. Nezdá sa mi tak zábavným ako bola prvá časť a fakt, že Jerry Lee starne nemal byť tak zdôrazňovaný. Zážitok mi kazil asi aj ten holandský doberman Zeus a v tomto prípade i slovenský dabing... V slovenskom znení účinkovali: IVO GOGÁL, LUCIA HURAJOVÁ, MIROSLAV TRNAVSKÝ, JURAJ PREDMERSKÝ a iní. ()

rublik05

Pokračování K-9, na které se muselo čekat 10 let, se nese víceméně v podobném duchu, jako díl první. Opět tu máme osvědčené duo detektiva Dooleyho a jeho čtyřnohého parťáka Jerryho Lee, tentokrát však filmaři obohatili film o dalšího psovoda, s neméně skvělým dobrmanem Zeusem. Chemie mezi jednotlivými postavami opět funguje na 100%, snímek je plný komediálních, a také menších akčních scén. Trochu mám výtku k ději, který je opět trochu jednodušší a celkově je hlavní záporák pro mě trochu nepochopitelný. Nicméně příběh má slušný spád, nenudí a má příjemnou atmosféru. Opět se tvůrcům povedla odlehčená komedie, na kterou se vždy rád podívám, a která mě vždy perfektně pobaví. 7/10. ()

TesterX

Kvalit jednicky nedosahuje. Film povetsinu casu tahne opet hlaskovaci Belushi, ale jeho partak se studenym cumakem spise jen pricmrndava. Holandsky dobrman ma fakt styl:). ()