Neporaziteľný bojovník

• Slovensko Muž tajči (viac)

Príbeh o zdanlivo obyčajnom čínskom mladíkovi, ktorý žije so svojimi rodičmi v Pekingu a pracuje ako poštový doručovateľ. Volá sa Chen Lin-Hu (Tiger Hu Chen) a majstrovsky ovláda bojové umenie taiči. Napriek varovaniu svojho majstra sníva o tom, že sa jedného dňa stane uznávaným bojovníkom. Práve preto si ho vyhliadne záhadný podnikateľ Mark (Keanu Reeves), ktorý mladíka zatiahne do svojich nelegálnych zápasov bez pravidiel. Mark za to pochopiteľne zhrabne poriadny balík peňazí. Chen Lin-Hu čoskoro začne svetu nelegálnych turnajov prepadať a mení sa na krvilačný stroj na likvidáciu protivníkov. Po čase sa Chen Lin-Hu opäť stretne so svojím majstrom, ktorý podľa bojového štýlu spozná, že zápasí len pre peniaze. Postupom času si však uvedomí, že tieto súboje nezodpovedajú jeho čestným spôsobom, a rozhodne sa skončiť. Lenže Mark s ním má iné úmysly. (TV Markíza)

bungalov

Takový nijaký. Špatně rozvinutej "příběh" a nevýrazné obsazení. Alespoň, že si Keanu zavzpomínal v posledním souboji na Matrix. Snad se v dalších filmech jako režisér trošku pochlapí. Slabých 40% ()

Toki_ nek

Perfektní arenovka s Keanu Reevesem s jeho potrdlenou chůzí a All time poker face... S ideálně stupidním ( stupidně ideálním ) dějem, který neodpoutává pozornost od koukání na super pseudoasijskou mlátičku.. Kdo je také zalíbený do tohohle stylu, si to rozhodně nesmí nechat ujít.. ()

jardas

Hezké techniky, příběh taky dobrý. Je v tom filozofie, ale je to celé takové minimalistické. Možná přidat více emotivnější hudby. Takhle to je jako skvělý příběh sledovaný na černobílé televizi - sice dobrý, ale na barevné by šlo o lepší zážitek ;-) ()

Maarty86

Dle mě největším problémem tohoto počinu je jeho režisér. Respektive pokud by zůstal u režie a nechtěl si tu i mermomocí zahrát hlavního záporáka, byl by to menší průšvih. S Tiger Chenem problém nemám, neokoukaná tvář a k tomu Tai Chi, které se ve filmech zatím moc neobjevavalo, vypadá to solidně, říkal jsem si po úvodní třetině filmu. Nicméně Keanu (ač jinak mi nevadí) působil ve filmu dost směšně, korunu všemu samozřejmě nasadil finální boss-fight, to je skutečně něco "nevídaného". Kdyby jako záporáka do role obsadil nějakého nepříjemně vyhlížejícího asiata, bylo by to minimálně o tu hvězdu výš. Kromě povedeného začátku se mi libíl taky souboj s mistrem v chrámu, dobře hudebně podbarvený a rovněž potěšila přítomnost Iko Uwaise (ač tady totálně nevyužitý). Momentální hodnocení zde na csfd, je tentokrát shodné s mým, na vícenež 60% bych to neviděl. Potenciál snímek měl, škoda. ()

marhy1992

Tento film som pozeral iba kvôli Keanu Reevesovi a bol som sklamaný. Neviem čo komentovať k tomu filmu, pozeral som ho pred pár minútami a už ani neviem čo tam také zaujímavé bolo. Asi nič. ()

Riddler

Neviem čo to bolo a prečo vlastne...Naozaj úplne zbytočný film. Už som len čakal kedy na plac vybehne JCVD a bolo by to dokonalé. Neviem, ale on Keanu by som čakal film s prepracovanejšou zápletkou. To ale bude asi tým, že zvykol hrať v dobrých filmoch. V poslednej dobe ale to s ním ide kamsi do .... Mám veľké obavy aj o Ronina. Zaváňa to pekným prúserom :-( ()

gael83

Výborná práce, nejenže si to Keanu sám odrežíroval, ale taky velice "stylově" zahrál. Technicky dokonalé až okázale marnotratné, práce kamery na výbornou, stylová hudba a velmi specificky nasnímané bojové sekvence. Jediný vroubek na kráse je, že tento typ filmů má sklony k monotónosti takže z fightů zbyde jen změť násilí. Keanu je kurva hustej frajer, kterej zasraně Ví, co dělá! Sci-fi mu taky moc sluší! ()

flouny8

Na režijní debut Reevese to není zlé. Není to jen bezduchá bojovka, snaží se i rozvíjet hlavní postavu. Navíc moc hezky udělané souboje martial arts. Vadily mi jen 2 věci. Tiger dostával na budku a za celý film nemá na obličeji šrám a potom závěrečný souboj. Je na něm bohužel až moc vidět, o kolik je Keanu pomalejší. ()

HanzoO

Film by mohl mít i o hvězdu víc. Přece jen zápletka byla poměrně zajímavá. Děj tekl proudem. A akční scény byly velice líbivé. Navíc Tai Chi, je ještě neokoukané, takže člověk, který je příznivcem fight filmů, si přijde na své. Co ovšem filmu škodí je chvílemi až přemíra střihu. Obzvlášť v závěrečném fightu, kde se snaží stárnoucí Neo zakrýt jeho pomalé a křečovité údery zakrýt velice krátkými záběry fakt, že jeho klouby už vržou a proto jeho pohyby nemají tu mladickou grácii. Ale co mě iritovalo nejvíce bylo opakování jedné repliky v určitých pasážích. Každopádně režisérsky vydařený debut. 65% ()

Bosvin odpad!

Totální blbost. Chtel jsem puvodne dat hvezdicku za bojove sceny, ale ta finalní, kdy se sam reziser zvedl z kresla a sel si zacvicit Tai Chi - ta to srazila na naprostou hovadinu. Skoda. ()

fabregas1

Já myslím, že to Keanu zvládl bravůrně. Film pobavil a nenechal mě ani vychcat, jen je škoda že v hlavní roli nehrál spíše Iko Uwais (Zátah). Věřím, že by dodal lepší kvalitu. ()

zeromen

Na to že jeto jeho první natočený film, tak klobouk dolů. Dávám 4* za snahu a za odvahu, jinak by to bylo na 3* jak ulité.:-) Líbí se mi i to že zde hraje pěkného hajzlíka.:-) ()

Rsoviar

Režie: Keanu Reeves...tak co od toho čekat? Film o chlápkovi kterej chce prosadit thai-chi jako bojovej styl...což se pak trochu zvrhlo. Prostě film o bojovém umění a s dějovou linií naprd. Ale to mě vůbec nevadilo užíval jsem si dobře udělaných zápasů. Jestli jste viděli Ong-Bak tak je to neco dost podobnýho. Zápasy super děj nic moc. ()

KraLuban

Ne tak tohle za mě opravdu ne. Reevese mám rád a ačkoliv si nemyslím, že to je nějaký extra herec, ve většině svých rolí je uvěřitelný, byť trochu prkenný. Tady se ale žádný další Matrix nekoná (I know kung fu...show me:)) - Reeves působí oproti agilnímu vytrénovanému Tigerovi jako líná herka a divák si jen přeje, aby mu tajčiman konečně nakopal zadel a ukončil tu trapnou frašku. ()

vladi3

ale no, az take zle to nebolo... Keanu lepsie zreziroval ako zahral a pokial by hlavneho zloducha hral niekto iny, asi by to bolo lepsie... ()

Keanu Reeves jako drsný ruský kmotr?

Keanu Reeves jako drsný ruský kmotr?

17.09.2013

Nějak se mu ten comeback nedaří. Jeho režijní debut Man of Tai Chi moc slávy ani peněz nepobral a obludně předražená samurajská fantasy 47 Ronin (rozpočet údajně přesáhl 200 milionů dolarů) vypadá na… (viac)

Třetí cesta Billa a Teda? Keanu je pro.

Třetí cesta Billa a Teda? Keanu je pro.

15.08.2012

Tak trochu zhulené sci-fi komedie Skvělé dobrodružství Billa a Teda a Neskutečná cesta Billa a Teda z přelomu 80. a 90. let můžete milovat nebo si u nich klepat na čelo, ale kultovní status jim… (viac)

Borci z The Raid vymlátí Hollywood

Borci z The Raid vymlátí Hollywood

30.07.2012

Indonéská pecka Serbuan maut aka The Raid je možná nejryzejší a určitě nejbrutálnější akční film posledních měsíců, ne-li let. Není divu, že se chystá pokračování i americký remake (ačkoli už… (viac)

Keanu Reeves jako zlý kungfista

Keanu Reeves jako zlý kungfista

17.12.2011

O projektu Man Of Tai Chi jste už u nás četli. Keanu Reeves si pro svůj režijní debut vybral klasické téma: příběh o mladíkovi, kterého jeho bojové schopnosti přivedou do světa „úžasných možností a… (viac)