Příběh dvou kamarádek trávicích léto v New Yorku. Potom, co absolvovaly střední školu, se dívky chystají přijít o panenství. Věci se ovšem zkomplikují, když se obě zamilují do stejného muže. (zajda404)

dr.fish

Dobře natočený, avšak nezajímavý film. Navíc ty dvě holky si člověk fakt nedokáže zamilovat. Není s kým se ztotožnit, komu fandit. Prošlo to kolem mne jako vítr, nenechalo nic. 55% ()

viperDavid

Dětská hvězdička kterou si nedovedu představit dospělou s tou svou bledou kůží. Oslenka kterou sotva poznávám. Taková píčovina, ale tak dobře zahraná. Nemůžu si pomoct, klasický příběh, vlastně spíš nic moc, ale celé to stojí hlavně na Dakotě a všichni víme jak ona umí hrát. ()

VanTom

Holčičí myšlení… to nepochopíš. :-) A tuplem ne u dvou dospívajících kamarádek, zakoukaných do stejného kluka. Až mě svou neupřímností štvaly, ale já rozhodně nejsem cílovka vcelku příjemné indie vztahovky, subtilní a romanticky citlivé ve svých nejlepších momentech, papírově umělé v těch nejhorších. ()

19Lenka

Celkem příjemný snímek, ale po 20 minutách už o něm nebudete ani vědět. │PS: Chvilkové zamilování do Dakoty, Elizabeth a samozřejmě Holbrooka. ()

peetriss

Vcelku sympatické dílko o nezáviděníhodném trojúhelníku majícím potenciál zničit cenné přátelství mezi dospívajícmi dívkami. Přestože se Very Good Girls posouvá kupředu pouze přirozeným samospádem, nějaké emoce v sobě má, jen to možná chtělo jít více do hloubky. I tak se ale jedná o reálný příběh ze života, který je příjemný svou obyčejností. Dakota Fanning a Elizabeth Olsen v dobré formě. 70% ()

lucijelucije

Very good Girls mají v sobě něco nadlidského, něco křehkého, čistého, nevinného a pokryteckého. Mě tenhle příběh dvou kamarádek opravdu dostal, na chvíli jsem se zasnila a byla tou mladou nevinnou dívkou, která touží i po jiné lásce, než se v danou chvíli nabízí. A mimochodem kombinace Dakoty a Elizabeth byla tou nejlepší volbou. ()

TommyDiamond

Je léto. Začátek prázdnin. Máme tu dvě mladé dívky (nejlepší kamarádky), které stále ještě nepřišli o svoji nevinnost. Jejich cíl je tak jasný a rozhodnou se něco s tím konečně začít dělat. Objektem jejich zájmu se stává mladý pohledný zmrzlinář, který si ovšem vybere tu dívku, která o něho zprvu nejevila zájem. To vše vede ke lžím, tajnostem, unáhleným rozhodnutím a k opravdové zkoušce jejich přátelství.... Very Good Girls je citlivé drama o problémech i potřebách dospívajících dívek. Na mě tento snímek udělal svým tématem, provedením i hereckými výkony (Fanning,Olsen) celkem dobrý dojem. ()

mimozakon

Dievčatá nevedia čo so sebou a tak najlepšie kamarátky páchajú rôzne hlúposti až stretnú krásneho a zaujímavého predava zmrzliny na móle pláže. Začína taky nerovnostranný milostný trojuholník, pre ktorý sa dievčatá pohádajú a akože romantika. Nakoniec sa to zvrthne, dievčatá sa udobria a tým to hasne. ()

DonBraso

Začátek naprostá pohodička a pak zvrat v podobě pohledného klučiny,do kterého se obě dívky zabouchnou. V ten moment naprostá idea končí a bohužel i to příjemné,které se filmařsky dost vedlo.Dakota Fanning je na tyhle dramatický chvíle jak dělaná,ale i nucený pláč je pláčem a trochu zbytečný film tím vůbec nepomůže.Obyčejný film o kamarádství je fajnový,ale tady na mě padala deka čím dál častěji a obě holky tohle nemohli ustát,což je škoda,protože se z toho stala naprostá rutina.50% ()

shi_sha

Takové filmy mám strašně ráda. Přirozené, osobní, romantické. Plus tyhle dvě herečky jsou mi sympatičtější čím dál tím víc. ()

Majket

Kdo má rád romantické filmy, ten si přijde na své, nemusí být všechny filmy natočené tak, aby je nikdo nepochopil (to je podle mě teďka plno filmů, které jsou na csfd ohodnoceny plným počtem, asi se hodnotitelé cítí potom inteligentnější). Ano, je to klišé, to asi dojde každému, kdo si přečte popisek, o čem film je. Takže za mě 3, neurazí, nenadchne. Já na to koukala jen kvůli Boydovi, nic převratného jsem nečekala. (Někdo tu psal, že nechápe, že se ty dvě zamilovaly zrovna do něj :D No, já to chápu moc dobře.) ()

Montgomary

Celkom prijemný film, skvely výkon oboch hlavných predstaviteliek, Elizabeth Olsen, Dakota Flanning. Pri kastingu však neodhali vekovu kategóriu, kym Dakota Flanning vo filme v pohode pôsobila ako 17tka, Elizabeth Olsen je už výrazné roky ďalej, a pri celkovom dojme to bolo veľmi rušivé. Kasting tiež zlyhal pri vedľajších postavách - spárovať Demi Moore a Richarda Dreyfussa.. Tak toto koho napadlo ??!! ()