Nenechte si ujít napínavé souboje originálních nápadů napříč žánry!  Česká televize ředstaví jedinečný a původní český televizní projekt, v rámci kterého budete mít poprvé v historii možnost zvolit si televizní seriál podle svého gusta! Dívejte se a dozvíte se důležité informace o principu souboje, soutěžních seriálech a možnosti hlasovat! Který seriál je nejlepší?
Výber: Babička na inzerát, Sedmerák, Ambasáda, Úřad, Cirkus Bukowsky a Mazáci. (oficiálny text distribútora)

VerenaLord odpad!

Ach jo, my máme opravdu málo nekvalitních seriálů a tahle ,,show" tomu opravdu ještě napomáhá... Co dodat, trapné, nudné a velmi podprůměrné. Snaha o co vůbec? ()

George.Camel

Ách joooo, co to zase ta česká televize zplodila? Proč mají za manažery a dramaturgy televize rozhodovat diváci? To jsou tak nekompetentní, že nedovede samo vedení vybrat ten nejkvalitnější scénář? To se musí vyhazovat zbytečné peníze za natočení zkušebních dílů? A proč pořad zase moderuje Tereza Kostková, to je opravdu takový nedostatek jiných schopnějších moderátorů? Další problém vidím v tom, že tímto pořadem televize zalátuje několik sobotních večerů, které by měly sloužit zábavě a humoru. Takhle budem čumákovat na barevnou scénu a poslouchat trapné kecy všech zůčastněných "umělců". Děkuji, ale nechci. ()

walkingdead

Námět není špatný, způsob, jakým k tomu čt přistoupila, už je horší. Kostková je jako moderátorka průměrná, v porotě mají Šmoldas a Pawlowská sem tam světlou chvilku, ale Ringo, ten snad musí být už 50 let na drogách, protože jinak si jeho chování nedokážu vysvětlit... K hodnocení samotných seriálů po shlédnutí pilotů: Babička na inzerát odpad, Sedmerák **, Ambasáda odpad, Úřad odpad, Mazáci ***, Cirkus Bukowsky ***1/2. Ať z toho vznikne cokoli, nepředpokládám, že bych se stal pravidelným divákem, o shlédnutí nějakého dílu bych uvažoval jen v případě dvou "detektivních" seriálů z posledního soutěžního semifinále. Edit 4.12.: Finálový večer jsem nesledoval, ale dopadlo to přesně tak, jak se dalo čekat, vyhrála Babička. Divákům ČT podle všeho není pomoci... ()

Vault_13

Tak tu omáčku okolo komentovat nebudu, ale co se týče jednotlivých seriálů, až na Sedmeráka postoupilo podle mě to, co mělo. Ovšem Ambasáda i s Bukowskim to bude mít proti Babičce těžké...// EDIT 4.12.2011 ...vyhrála Babička :/ // EDIT 19.2.2012...ale bude se zřejmě točit Bukowski :D ()

Thorgerda

Zpočátku jsem koncepci tohoto pořadu považovala za docela dobrý nápad! Já bloud(ka)!!!! Babička na inzerát.... Souboj seriálů nám v přímém přenosu ukázal, jak dokáže obecný vkus pohřbít dobré koncepty a opět vygenerovat další z řady sraček plných špatného herectví, špatných nefunkčních story a úlisně "laskavého" kvazihumoru. České televizi zdá se není pomoci. ()

Sidder

Achjo, kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde. Je pravda že většina coververzí byla hodně špatná (vlastně možná všechny). Ale Tereza ví a dělá to dobře. Ringo vždycky byl, je a bude exot, tak na něj tak nahlížejme. Halina už je hodně ohraná, tu bych vyhodil z fleku no a Šmoldasův lehce retardovaně prezentovaný (myslím tím zpomaleně, to k němu prostě patří) humor jsem měl vždycky rád. Když si pak nakonec uvědomím, že tahle ,,estráda" je jen balením pro jeden z nejlepších projektů ČT poslední doby a k tomu všemu vidím další neadekvátně podhodnocenou věc, chce se mí dát pět, ale dám tomu čas, ten třeba ukáže... ()

Bodega_Bay odpad!

Tohle je jen pro silné nátury....což o to, české seriály už svou kvalitou asi nepřekvapí, ale ta porota, to je mezinárodní perla. Kdyby nebyla čeština tak minoritní jazyk, byla by ta skvadra hvězdou you tube v SM salonech. Celkově jsem nepochopila, proč byli ti lidé vybráni, to se prostě dramaturgie pořadu snažila najít největší otrapy českého rybníku? počkat...jaká dramaturgie??? Pokud si to pustíte, nepouštějte k televizi koně- anatomie žaludku jim neumožňuje zvracet, zbytečně by vám umřel. ()

shurin odpad!

Hodnotím jen tu vatu mezi tím, ty seriály tak hrozný nebyly, ba právě naopak, třeba Ambasadu bych rad viděl, ale nejspíš neuvidím... ()

Kivis

Ten nápad mi přišel geniální. Něco naprosto nového mezi všemi okoukanými a převzatými reality show. O to tvrdší byl můj dopad na hubu. Z prvního dílu se velmi rychle stala pouhá kulisa, v druhém dílu se podle mě objevil jednooký král mezi slepými Úřad, určený bohužel zřejmě zejména velmi malému publiku (Jihomoraváky, kterým je přehnaný brněnský patriotismus k smíchu) a třetí díl přehlídka hvězd ve velmi povrchní detektivní zápletce (těžko říct, jestli by delší stopáž znamenala i zajímavější zápletku) a celkem moderně udělaný Cirkus Bukowsky. Kostková jako sólo moderátorka velmi slabá, nevýrazná, ztracená. Připomínala moderátorku maturitního plesu, na kterou to nešťastnou náhodou zbylo. Do takového pořadu patří výraznější moderátorská osobnost (Háma, Cibulka,...?). Celkový styl pořadu (kulisy, porota, obsah,...) velká slabota. Výsledek soutěže k smíchu. Nezávidím novému vedení ČT, kterému tento projekt spadnul do klína. Když vítězný seriál nenatočí, bude to výsměch celému projektu, když natočí, bude to propadák, ale zároveň pocta současné české seriálové tvorbě. Na seriál kvalit Četnických humoresek si asi ještě nějakou tu dobu počkáme. ()

Eisenmann

Poměrně slušný nápad, který byl ale nepříliš dobře zrealizovaný. Ani seriály mezi kterými se mělo volit nestály za nic. Celou situaci prapodivné show zachraňuje trochu jen porota. ve složení Čech, Pawlowská a Šmoldas, ale ani tihle tři jinak celkem zábávní lidé se tentokrát moc nepředvedli. 25% ()

montrose odpad!

Jsem šťastný, že mám v sobotu večer daleko příjemnější zájmy než je sledování televize. A Vám co je nemáte přeji pevné nervy a silný žaludek:) ()