Superhviezdy magického sveta Burt Wonderstone (Steve Carell) a Anton Marvelton (Steve Buscemi) kraľujú už od nepamäti pódiám Las Vegas a minimálne rovnako dlho sa im sypú milióny od sponzorov i vďačných divákov, uchvátených ich jedinečnými ilúziami - čo je spolu so všetkým tým bombastickým haló okolo. neoddeliteľne spojeným s týmto biznisom, ako voda na mlyn pre Burtovo neprestajne sa zväčšujúce ego! Nik zatiaľ netuší, teda okrem hŕstky zasvätených, že ich najväčším trikom v súčasnosti je... Balamutenie publika predstieraním ich priateľstva na život a na smrť, pretože v súkromí už dávno nemôžu jeden druhého vystáť! Ich najväčším problémom ale je nekonvenčný pouličný kúzelník Steve Gray (Jim Carrey), ktorého fanúšikovská základňa exponenciálne rastie doslova každým dňom – vďaka mimoriadne extravagantným trikom, vo svetle ktorých aj ich hviezdna šou vyzerá len ako nudné a vekmi otrepané nedeľné matiné. Osud im však predsa len dopraje poslednú šancu vzchopiť sa a znovu nakopnúť vzájomnú, v poslednom čase trestuhodne pokrivkávajúcu spoluprácu... Ibaže to môže vyjsť len za nie práve najreálnejšie vyzerajúceho predpokladu, že si Burt konečne spomenie, čo ho pôvodne doviedlo k mágii – a že z nej obaja opäť nájdu poriadny kus vo svojich srdciach! (TV Markíza)

Joe321

Párkrát jsem se usmál u Carreyho a opravdu jsem se zasmál až na úplném konci. Už ani nevím, jak dlouho jsem neviděl novou dobrou komedii. Všechno je na jedno brdo a okamžitě se z hlavy vykouří. ()

Figu

K této komedii můžu jen dodat, že závěrečné kouzlo mě tak rozsekalo a smíchy rozplakalo, že tu hvězdu k těm povinným třem jsem musel přidat. Navíc Carrey vs ohnivé kameny s následným "spánkem", tak to jsou ty momenty, které dělají komedie komediemi... Vem čert mrtvý zvíře, vrtačku v palici a mnoho dalšíh hloupostí... Po boku nádherné slečny (né na dlouho) jsem se bavil na jedničku a ten závěr? Tak to je naprostá lahůdka! 70% ()

Aljak

Myslel som si, že to bude totálny prepadák a nejaká trápna komédia s kúzelníkmi. Ale niekedy je proste lepšie nič nečakať a nechať sa prekvapiť - a toto veruže bolo pre mňa milé prekvapenie. Miestami to pôsobilo ako čistá paródia na Davida Blaina, ktorého ja osobne fakt nemusím - takže sa mi páčilo akú srandu si z toho dokázali spraviť. Naozaj dobrá komédia, hoci miesto Steva Carella by mi do tej role viac pasoval taký Will Ferrell. Ale nevadí, aj tak to bolo veľmi vydarené - vtipné scénky, dobré hlášky, dokonca aj príbeh nebol úplne márny, aj keď absurdný. Keď sa to tak celé vezme, tak určite to aspoň u mňa predčilo očakávania! ()

zbyshek

Neškodná komedie, která v některých pasážích dokázala pobavit. Herecké obsazení je velmi slušné vzhledem k tomu, jaký je to typ filmu. Vyzdvihl bych především, že hodně věcí, které je zde parodováno, bylo parodováno opravdu trefně. Jim Carrey nezklame, image a.k.a Chris Angel bavila. 50% + Olivia Wilde, to už tu máme hezkých 60%. ()

Havaj8

Divím se, že ty procenta jsou celkem vysoký, přesto jaká je to blbost, od tématu kouzel a magie holt čeká člověk víc, řekl bych, že to je spíš za ty herce, i přesto ze Carrey tu měl minimum prostoru a navíc pro "zvláštní" roli. Jeho triky a srandy v tomhle případě byly úchylný. A prostě se z toho dalo vytřískat hafo. Já sem se snad ani pořádně nezasmál, a když už tam tu Olivii Wilde dali, taky mohli udělat nějaky sexy scénky...škoda. ()

Lischai

59% je lež. Tohle je překvapivě vtipná komedie s nekorektními až WTF gagy a skvělým obsazením. Jim Carrey hraje takového jakože Chrise Angela, mistra extrémní magie - a je neskutečně vtipný takovým vážným, strašidelným způsobem. Už kvůli tomu to stojí za vidění, když budete shánět oddechový film. Je to tak 3-4*, ale nadhodnocuji, abych tento klenot spasil před krutou ČSFD. ()

Martin741

Don Scardino ako reziser mi ho*no hovori, a film v kinach dokonale zhorel. A opat ten nestastny US styl humoru, ktory ide casto mimo mna : 10 % ()

carlos 2010

Opäť sa ukázalo, že Steve Carell nie je komik a Jim Carrey je už za zenitom. Bolo to nudné, trápne a stupídne. Potešil jedine výskyt Michaela "Bully" Herbiga. ()

Nach

Já se tedy nehorázně bavil. A tím dle mého film splnil svůj hlavní účel. Cesta z Budějovic do Prahy autobusem Student Agency mi velice rychle utekla a já se navíc chechtal na celý autobus. Hlavně scény s Jimem Carreym mi lechtaly bránice. Ten člověk je prostě herecké Eso. Jedinou výtku mám vůči dvěma hlavním hrdinům (Steve Carell a Steve Buscemi), kterým jsem se dostal pod kůži až v druhé polovině snímku. 75% ()

necisty

Asi to mohlo být lepší. Bud přidat na fascinujících tricích nebo na komičnosti. SA ... Myslíš, že už to stačí? Nevím kouknem se. ()

pakobylka

"Kouzelníci" kromě svých triků (k jejichž kvalitě ani kvantitě se nebudu vyjadřovat) přinášejí jen otravný, těžkopádný, vlezlý, téměř nestravitelný humor, před kterým není úniku. Vyhodíte ho dveřmi ... a vzápětí se k vám dobývá oknem. Jediné možné východisko představuje tlačítko televizního ovladače, s jehož nezištnou pomocí můžete snadno a rychle přepnout na jiný program. Bohužel k tak radikálnímu řešení jsem se přece jenom neodhodlala - byla jsem zvědavá, zdali finále dokáže udržet hladinu demence na úrovni všech předcházejících scének. Tudíž můžu potvrdit, že nezklamalo - včetně závěrečného pohledu do zákulisí, který leccos napovídá ... o (ne)milých kouzelnících: Nikdy jim nešlo o diváka, o ČLOVĚKA, pro ně je důležitá jen ILUZE ... a pochopitelně patřičné finanční ohodnocení, které logicky následuje po jejím úspěšném předvedení. ()

Juto

Celkom zábavná kúzelnícka komédia.Film je prinajmenšom dosť fraškovitý, v niektorých momentoch hraničný až hlúpy, ale zistil som, že si humor celkom užívam. Bola to príjemná zmena tempa od všetkých nedávnych komédií, ktoré musia ísť do extrému s jazykom a sexuálnym humorom, aby sa vyjadrili. 6/10 ()

dr.fish

Steve Carell není můj oblíbený herec. Jestli je nějaký fil, kde ho snesu tak je to asi tento. Ale je to na hraně. Na hraně je i scénář a humor. Celkově to balancuje nad propastí, ale vždycky to nakonec dobře dopadne. 60% ()

Noviik

Celé to zachraňuje Jim Carrey, který je zábavný, vtipný a uhozený, jak si ho přejeme vidět. Jinak je to komedie bez vtipu. ()

Immortal17

Miluji kouzelníky již od raného dětství, byl to jeden z důvodu, proč jsem tento film chtěla vidět, samozřejmě Steve Carell opět neskutečně pobavil svýma hláškama a Jim Carrey vůbec nebyl k zahození s dlouhou blond hřívou, jeho role šíleného kouzelníka mi dost připomněla novodobého Davida Copperfielda Crisse Angela. :) ()

URBAN

Něco mi říká a určitě nejen mi , ale třeba i Donovi Scardinovi že komedie má být vtipná a když není ? Tak si nemůže říkat komedie . Já si jen říkám co to vlastně bylo možná to mělo za účel si udělat srandu z jednoho člověka a kouzelnictví celkově , ale proč proto točit film ? To mi hlava nebere . ( 19.9.13/MAC ) ()

Sabrewulf

Nechápu tak nízké hodnocení. Fajn oddychovka z kouzelného (doslova) prostředí, přesně se trefující do rozdílů mezi noblesním čarováním a sračkoidními výstupy frajírků typu Angel. Občas jsem se řehtal jako kůň, u scény "Olivie a Steve v posteli" jsem dostal záchvat smíchu. ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Ve světle nedostatečných tržeb Ligy spravedlnosti (655 milionů dolarů nestačí ani na výdělky Muže z oceli) se filmový vesmír od DC maličko překopává. Jeho řízení teď bude mít na starost Walter Hamada… (viac)

Kdo sepíše Spider-Mana?

Kdo sepíše Spider-Mana?

19.07.2015

Tobey Maguire (Spider-Man) a Andrew Garfield (Amazing Spider-Man) si užívají pavoučí důchod a Tom Holland (Nic nás nerozdělí) se naopak chystá na svůj marvelácký debut. Poprvé ho jako Petera Parkera… (viac)

Jim Carrey šlohne Monu Lisu

Jim Carrey šlohne Monu Lisu

17.02.2012

Jeho kariéra už není, co bývala. Pan Popper a jeho tučňáci ale obstojně vydělali a právě natáčený kouzelnický souboj se Stevem Carellem The Incredible Burt Wonderstone rovněž vypadá na slušný úlet,… (viac)