Policie dorazí na opuštěnou benzínovou stanici po brutálním masakru. Jediné důkazy, které zůstaly na místě činu, jsou elektronické zařízení, videokamery a dva mobilní telefony. Detektiv, který si vzal případ na starost, musí analyzovat kousky záznamů a dát tak dohromady totožnost vraha. (Gyorgy)

johnymdoe

Jen velice málo mi chybělo k dokonalosti. Pointa kterou jsem si myslel prapůvodně mi byla postupem času rozcupována abych se znechuceně díval na to jak jsou ti policajti blbí a měl další tip na pointu. No pěkně jsem se zmýlil. Ze začátku poněkud pomalejší středoškolská found footage, která se vyvine v chytrý film plný akce a zvratů. V nemoci nebo na večer ideál. 80%. ()

Hapretor

Začátek nudný a debilní. Konec obyčejný, nic nového, jen to trochu oživilo celkově nezáživný děj. Dobrý pokus o jiné F-F. Já bych chtěl vidět o hodně více na scéně Stephena Moyera a Radhu Mitchell. Díky nim to bylo ok. A to jen koukali na záznam a říkali: "Stop, přetoč to!" ()

Rathalos

Nemam rad horory s roztrasenou kamerou,ale tento sa mi pacil,napinavy,akcny,sympaticki herci,zaujimave prostredie i namet a ten koniec bol neskutocny,pozrite si to a dozviete sa,budete velmi prekvapeni...:-) ()

kkarx

Béčko pobaví svoji jednoduchostí a stejně tak jí pobouří. Třetí hvězda jen za charismatického Moyera. Škoda ho do takových filmů. ()

KUFI

Tuctova vyvrazdovacka ktera je napul found footage. Odhaleni zaporaka na konci je jedno z nejdementnejsich co jsem kdy videl. ()

S.U.E.S.

Skvělá hororová detektivní jednohubka s nevšedním vrahem, které to vše kazí pouze místy nepřehledná kamera a závěrečná WTF pointa, nad kterou jsem kroutil hlavou ještě dalších 5 minut. 3,5* ()

bakeero

Snaha o trochu té originality v rámci found footage se tomu upřít nedá. Ve výsledku ale Evidence nejvíc trpí tím, že je tam vidět strašně málo. I tak ale jde o koukatelnou záležitost. Více na Filmfanatic.cz. ()

DavidWebb

Ak ste tento "film" ešte nevideli, či už z dôvodu zlých hodnotení alebo intuitívne cítite, že to bude nepozerateľná blbosť, vyhnite sa tomu veľkým oblúkom. Ja som intuíciu neposlúchol a zbytočne sa hodinu a pol venoval niečomu, čo radšej nemalo existovať. Tvrdohlavo som totiž odmietal uveriť tomu, že by Radha Mitchell mohla hrať v až tak zlom snímku. Celkom pútavý začiatok je jediné, čo môže nejako zaujať ale bohužiaľ aj posledné. Režisér chcel evidentne za málo peňazí vytrieskať veľa muziky ale vybral si nato zlý spôsob, z hovna spletený scenár a (väčšinou) podpriemerných hercov - mladá baba s hlasom 50 ročnej prefajčenej cigánky - kde tie kravy vyberajú? V baroch? A ten z prsta vycucaný, neobhájiteľný a doslova ne-u-ve-ri-teľ-ný koniec! Scenárista musí byť mentálne chorý viac než to vypatlané duo. Energiu vysávajúce nič. ()

Najt

Dřív jsem měl FF filmy rád, bylo to něco novýho a horory díky tomu působily víc autenticky, jenže nevýhoda je opravdu debilní kamera a každý další takový film tam ještě přidává defekty, takže ve výsledku je takový film sledovat spíše za trest. Tady se povedlo originální vyšetřování vražd skrze záběry z kamer, občasné creepy momenty převážně v noci a zajímavé rozuzlení, které neuhodnete. Jenže v tom vidím ten paradox, mě to totiž spíše zklamalo, než abych si řekl wow. Zajímavá myšlenka, horší provedení a spíše trapný konec. ()

intro

Příjemné překvapení. Evidence mě bavila, ale přiznávám, že asi až tak od 20 minuty (proto nedávám plný počet). Rozhodně doporučuji, ono stejně podobně dobrých hororů moc není. ()

warhammer odpad!

Ačkoliv jsem se hodně snažil... tohle prostě nedokážu dokoukat. Vrah s autogenem. Proč né že? To přece neni žádnej problém tahat za sebou vozejk se dvěma dvoumetrovejma bombama kyslíku a acetylenu. Pěkně si jezdit po dvorečku a číhat na oběť s jiskřícím škrtátkem v ruce a svářeci helmou na hlavě. To je vyloženě takový pohodlný a velice efektivní způsob vraždění. Lepší už by byla snad jen flexa. Pěkně si s sebou tahat navíjecí kolo s prodlužkou to by bylo moc fajn. ()

lusa

Je to reálne na 3, ale vzhľadom na dosť slabé celkové hodnotenie, prečo nezvýšiť rating.. Nenásilné, prekvapivé, celkovo veľmi sympatické a vydarené. Fajn oddychovka, ktorá mňa v televíznej invázii fariem, reklám, talentov, reklám, burčiakov, reklám, mám, čo vedia variť a samozrejme reklám, určite nesklamala. 4* ()

elanista1

Dnes si uz kazdy moze natocit svoj film, staci k tomu len rucna kamera, zbuchany scenar a k tomu vymysliet nejaku prekvapivu pointu. Potom staci 30 minut len tak chodit s rucnou kamerou v tmavej chodbe, sem-tam pozmenit uhol, otvorit nejake dvere, v pozadi zapnut nejaky strasidelny zvukovy efekt a horor je na svete. Otaznou je uz v takomto pripade kvalita, vacsinou sa ani o horore neda hovorit a jedinym dokazom ktory naznacuje ze sa jedna o horor je prave zanrove zaradenie distributora. Tak ako aj v práve, aj vo filmovom svete plati pravidlo, ze zaner sa neposudzuje podla nazvu, ale podla obsahu. Hovorit tu o strachu je scestne, tak ako aj vraviet to, ze ide o napinavu kriminalku s mierne hororovou atmosferou. Prdlajz, nic na tomto filme nie je dobre; optimista by povedal, ze pozitivne na tomto filme bolo, ze skoncil. P.S.: V jednej scene som sa zlakol tak ako snad nikdy vo svojom zivote, srdce mi pumpovalo zrychlene asi 3 minuty, ale to len kvoli tomu ze obraz zacal nahle zrniet a sumiet..bohuzial je to len velmi lacny sposob ako naľakať divaka. ()

djbarrel

Dvě hvězdy dávám filmu za posledních pár minut v nichž došlo k opravdu zajímavému a překvapivému obratu. Byť jsem naší "hlavní herečku" trošku podezříval. Nicméně opravdu závěr jako hrom. Jedna hvězda je za místy ponurou atmosféru, ale opravdu nebýt toho konce film by jen těsně unikl Odpadu! K filmu jako takovému, vím, že dnes je roztřesená kamera IN , ale člověk si povšimne masivních nelogičností a to právě díky oné roztřesené kameře. Jde o to, že když budu na opuštěným vrakoviště v němž se dá najít milion a jedna zbraň, tak vezmu trvní trubku a budu se s ní ohánět. Jistě budu mít větší šanci na přežití než když se budu ohánět kamerou. Tohle mi prostě moc nesedí. Jinak film se hodně utápěl v temnotě, možná až ke své škodě. Jen díky tomu závěru dám 60 % ()

pivomamrad odpad!

Tohle se nedalo, i přes velmi slibný začátek musím dám zasloužený odpad. Ani jsem to nedokoukal. Ale originalita ala svářeč se vážně upřít nedá. ()

bezprezdivky

Found footage dříve či později narazí na své hranice, odkdy přestává být uvěřitelné, že někdo (účastník masakru) pořád natáčí na kameru, aby jí pak mohl někdo najít, ale v tomto filmu je to hodně brzy .... Film navíc sráží hloupý, rádoby moderní, rozuzlení. ()

Mukade

lepšie 3 alebo slabšie 4*. SPOILER - Škoda len toho záveru ktorý o čo viac je šokujúcejší o to menej je pravdepodobný racionálny a vôbec možný, je úplne blbý a smiešny :). To nie že vrahom je záhradník, ale vrahom je bejby z jaslí LOL. Ale ináč......bavil som sa dobre. Aj soundtrack je výborný. ()