Malé kráľovné krásy

(relácia)
  • Česko Malé královny krásy (viac)

Fascinující a poutavá reality show Malé královny krásy nabízí pohled do zákulisí zvláštního světa soutěží krásy zaměřených na dětské účastníky. Každý díl představuje několik velmi mladých soutěžících různého věku, kteří pochází z nejrůznějších prostředí, a seznamuje s jejich náročným životním stylem. Stát se malou královnou krásy totiž není jen tak. Ambiciózní princezny se musí hodně snažit, přizpůsobovat a někdy dokonce i omezovat. Jednotlivé epizody Malých královen krásy zachycují vždy jedno soutěžní klání a kromě samotných soutěžících nabízí pohled také na jejich neméně ambiciózní maminky, tatínky, ale také na prodlužování vlasů, stříkané opálení, líčení a nezbytné třpytky. Kromě toho odhalují modernější přístup k dnešním soutěžím krásy – ať už jde o dívky, které do soutěživého a veskrze konkurenčního prostředí vstupují s menším množstvím make-upu a více přirozeným vzhledem, nebo dokonce akce, kde se mezi dívkami objevují i chlapci. (TV Prima)

Dementra

Obsah je rozhodně odpad a některý ty matky by měly zavřít (viz nucení 5ti-letýho děcka,aby si vzalo umělý řasy, když až brečí bolestí??), ale podmínky "fascinující a poutavá reality show" to splňuje. ()

prasokote odpad!

Soutěže krásy obecně jsou nesmyslné. Ovšem toto...to by snad ani nemělo být legální... Jeden díl stačí, není třeba vidět více, jinak by mi upadla hlava, jak jsem nucena jí nevěřícně kroutit nad těmi slepicemi...nechutné a svým způsobem i děsivé. ()

Hexa

To, co se v tom programu děje je samozřejmě hrozný a ti rodiče nemaj žádnou soudnost, nicméně možná právě proto se na to dívám, abych se na chvíli dostala do jiné dimenze a pobavila se nad hloupostí ´Muricánů. ()

Nikol10

Naprosto neskutečné,co dokáže televize vysílat,věděla jsem,že tyhle soutěže existují,ale jen někde na okraji společnosti,kde parta vyšinutých pitek,dělá ze svých děcek,zmalované ani nechci být sprostá co! Ale to,že je to v Americe takový fenomén a dokonce to má svůj pořád jsem ani netušila!! Viděla jsem párkrát při dělání večeře,spíše jen útržky,ale nestačila jsem se divit,rodiče jednají jak smyslu zbavení:umělé opálení,silný make-up,neskutečně drahé kýčovité šaty,osobní trenéři taktéž neskutečně drazí,kteří je učí jak chodit a jak se smát a berou za to sto dolarů,dobrý byznys,brala bych to hned! Děti tam ječí,matky hysterky,no děs běs. Je to úchylnost,já ani nevím,jak tohle ohodnotit! ()

joelly01 odpad!

No jo, porad nemocna :/ vcera jsem dojela Teen Mom 2 a dnes jsem se ponorila do bahna "toddlers & tiaras". Kdyz se podivate na ostatni komentare tady, tak v podstate myslim ze vse bylo receno. Neni divu ze tato show tlustych prasnic co prezentuji sve deti pro pedofily vyprodukovala takove hvezdy jako honey boo boo (kterouzto sestru zneuzival jako malou pedofil a i pres to vsechno si ho pak tak praseci matka k sobe opet chtela nastehovat). Me osobne se nevolno udelalo u tohoto dilu s tou ruskou matkou. V zivote jsem nemela tak velkou chut prokopnout televizi. Tohle by fakt melo byt trestne. Fujtajb. https://www.youtube.com/watch?v=xu8X1HJBtL0 Btw. zacina me desit jak se v techhle americkych doku trash zacinam docela slusne orientovat. Uz abych zase mohla do byra mezi normalni lidi.... ()

Knor odpad!

Tak jsem přemýšlel jak toto hodnotit. Jestli dát pět hvězd za dokonalou ukázku odporný lidský povrchnosti a úchylnosti ve zneužívání dětí pro zakrytí nějakýho komplexu nebo odpad za něco tak debilního a zvrácenýho pro ubohou slávu v podle mě v nejabsurdnějším světě - modelingu, hnusným, zkurveným modelingu. To co tihle rodiče páchají na svých dětech je do pekla volající zrůdnost, která by se měla trestat, tvrdě a přísně trestat. Za prvé: oblékat 3letou holčičku do bikin, lakovat ji nehty, dělat všelijaký píčoviny s vlasama, nehtama a obličejem a pak na ní volat na to podium ,,zakruť zadečkem" mi připadá jako by ji servírovali porotě pedofilů, kteří si na víkend vyberou tu nejlepší z nich a oni při tom budou jásat a plakat radostí. Za druhé: jak může tolik lidí něco takovýho podporovat nebo produkovat ?! Ti rodiče prachsprostě prodávají svoje vlastní děti nějakýmu hnusnýmu společenskýmu konzumu a vůbec to nevidí nebo si to vůbec neuvědomujou. a bohužel miliony lidí v tom vidí krásu. A za třetí: co je vůbec nejhorší, že kvůli pošahaným rodičům se z těch dětí stane něco co si nechci ani představit. Z těch nevinných dětí vyrostou zrůdy. Povrchní, sobecký a zakomplexovaný zrůdy s IQ plechovka, který schramstne ta zvrácená mašinérie plná stejných odporných lidí. Je mi z toho zle, když vidím, že se absolutně bez zábran prodávají děti v televizním produktu kvůli nějaký mizivý slávě nebo bůhví čeho. Ty děti si mají hrát, zlobit a běhat venku, normálně a zdravě se vyvíjet .... ale ne takhle kurva!!!! To mě zase vzal vztek, říkám to furt, svět je šílenej a lidi v něm jsou ještě šílenější. Jestli chcete vidět horor, opravdovej horor, čistokrevný zlo, tak si podívejte na jeden díl tohdle bahna. Che se mi zvracet :-D ()

Limous odpad!

Když jsem zřel tuto temnou stranu, hodně jsem doufal, že je to jenom blbej vtip. Bože, jak jsem se mýlil, dosud jsem neviděl show, která by byla tak bizarní. Zakomplexované, tlusté mámy nuly nutí svoje děti předvádět všelijaké kostýmy a taneční kreace aneb děvkou ve 3 letech snadno a rychle. Zůstává mi nad tim rozum stát. Vůbec nechápu chlapa, jak tohle může doma dopustit. Ať žije Tom Hanks. ()

SIXTEENzef odpad!

Tohle bych zakázala... nebo každé matce co tam své dítě přihlásí ROZBILA HLAVU. CO VÁM JE?????? ZAKOPLEXOVANÝ MATKY, TLUSTÝ, HNUSNÝ ...Holčičky mají umělý vlásky, nehty a já nevím co ještě, prostě HNUS! Pro mě ODPAD VŠECH ODPADŮ. Další věc co nechápu je, že to někdo pořádá a dokonce nechá vysílat... prostě jedno velký WTF ! ()

PhoenixSwan odpad!

Tohle se může dít vážně jen v emérice. Jako by nestačilo dát tříleté holčičce mašli do vlasů a nechat soutěžit její přirozenou roztomilost. Když už teda mermomocí chtějí soutěžit. Místo toho na ně stříkají samoopalovací krém, tak že vypadají jako potřené hov.... Příčesky, umělé řasy, extravagantní šaty a co nejvýraznější nalíčení. Maminky si přes ně očividně léčí své komplexy a z holčiček se stanou na střední fiflenky s čivavou v kabelce a nebo se vzepřou rozhodnutí maminek drogami či jinou nehezkou věcí. ()

TaNya_

Nemůžu zde hodnotit, protože škála, která říká, že jde o trestnej čin tady chybí...Všechny ty matky by měl někdo poslat za mříže nebo aspoň do blázince. To ale nemění nic na tom, že si tenhle pořad občas pouštím a nahlas s mamkou nadáváme nebo jenom zíráme, čeho všeho jsou lidi s nulovým IQ schopní. ()

kristyy

Malé rozmazlené královny krásy a k tomu jejich vážně duševně nemocné matky a otcové... Doufám, že po natáčení umístili dospěláky do blázince a děti jim odebrali na převýchovu...Jo a nechápu odpadové hodnocení, pořad poukazuje na magorismus účinkujících... ale nebudu to tady rozepisovat, když vše již vysvětlil v komentáři uživatel Templář. ()

fordhont odpad!

Když jsem zahlídl úryvek v televizi, myslel jsem si, že jde o krátký dokument o bláznivých ženských úchylkách. S hrůzou jsem zjistli, že je to myšleno vážně a že tahle úchylná výchova je tu brána jako nevinná zábava. ()

martinkaziki odpad!

Viděla jsem náhodou a fakt, že jsem matkou pětileté holčičky mě asi svým způsobem donutil tu zvrácenost dokoukat do konce. Nechápu, že existuje podobný typ soutěže, nechápu, že matky jsou schopné takto nechat "prostituovat" své dcery, nechápu, že otcové tomu přihlížejí nebo dokonce podporují. V díle, který jsem viděla, vystupovala regulérní psychopatka - matka, kterou bych nechala rovnou hospitalizovat, aby už nepáchala více škody na svojí sotva školou povinné dceři, kterou jsem též hodně těžko vydýchávala. Jen doufám, že se pan Zapletal nebude moc nudit... ()

RigorMortis odpad!

Vidieť ako si morbídne obézne matky plnia svoje sny na malých deťoch je smutné a desivé zároveň. Prehliadka ľudského bizáru a raj pre pedofilov. Matky tých detí si zaslúžia odobrať svojprávnosť a zatvoriť do ústavu, namiesto toho ešte dostanú vlastnú show. Amerika, čo čakať. ()