Keď Jay (Jay Baruchel) odcestuje do Los Angeles navštíviť najlepšieho kamaráta Setha (Seth Rogen), nič nenasvedčuje tomu, že ich práve čaká najväčšie dobrodružstvo ich života. Hoci návrh ísť sa večer zabaviť na jeden z vykričaných večierkov v dome hollywoodskeho búrliváka Jamesa Franca (James Franco) je v podstate istým prísľubom toho, že to všetci prítomní (čo v preklade znamená najväčšia koncentrácia celebrít na centimeter štvorcový) poriadne roztočia! Teda, až na taký malý, malilinký detail... Že túto párty nečakane preruší nefalšovaný koniec sveta! No, veď to poznáte – zemetrasenia, monštrá, démoni, kanibali a podobná apokalyptická háveď... (TV Markíza)

Likan7

Sedlo mi to! Člověk na tohle musí být připravený a očekávat naprostou ulítlotinu bez špetky vážnosti. Ale komu to vadí, když na každý minutě je snad 5 skvělých hlášek? I když to po první těžkotonážní hodině dost upadá a vtip se hodně vytrácí, závěr tomu zase dává punc. Skvělej James Franco a Jonah Hill. 100 minut plný ironie, humoru, náznaků a dělá si srandy ze sebe sama. Scény jako kdo znásilní Emmu Watson, Spiderman 3, Moneyball...bomba! ()

haWranka

Bavily mě na tom jen dvě věci - všichni ti slavní (ano, "Hermiona" kradoucí vodu s obří sekerou je prostě skvělá) a závěrečná scéna s Backstreet Boys. To je málo. Humor téhle party mi nepřijde vtipný a jejich posedlost homosexuálními rádoby vtípky a všudypřítomných penisů je už dost divná. ()

Veronica27

Seth Rogen je můj oblíbenec a musím říct, že jen co ho vidím musím se smát, je to prostě správný týpek.Takhle komedie byla bláznivá, byla fajn.Prostě mě dobře pobavila. ()

Frank1e

Celkem netradičně pojatá komedie s "méně" známými herci. Není to ale přehlídka hlášek jako například ve filmu Grown Ups. I tak se najde několik povedených scén, které určitě pobaví, jako například účast Tatuma - "G.I. Joe is f*ucking loves me"! Na letní podvečer celkem slušné zabavení. P.S: Hermiona v novém provedení! ()

Shredder

Film by sa dal lahko rozdelit na dve casti. Uvodnych 30 minut je uzasnych. Referencie, inside joky, vtipne hlasky, zastup znamych osobnosti a perfektny humor aj atmosfera. V momente, kedy sa to zredukuje na 6 hlavnych postav uvaznenych v dome a na scenu nastupuje Danny McBride ide kvalita dole a meni sa to na typicku Rogen-Goldbergovsku komediu plnu fekalneho humoru, semena, McBrida, zvratkov a podobnych zalezitosti. Stale sa najdu vtipne momenty, ale oproti prvej polhodine je to slabe. Keby tam nehrali herci z Frat Packu druhej generacie, bolo by to tretotriedne az hanba, ale ked nieco vyjde z ust Jamesa Franca, mozete si byt isty, ze to bude zabavne. ()

iKosser

Nejlepší filmy vznikají z alkoholového nebo drogového opojení a pochybuju, že tenhle vznikal jinak. Ale funguje...docela dobrá komedie, když přejdete nevyhnutelná klišé s hláškováním...ale dobré nápady převažují. ()

john.h

Skvělý. Takhle zábavně dopadne film, kterej se nedělá z čistě komerčního hlediska, ale se srdcem - je z toho cítit takový splněný klukovský sen. Zavidím všem těm kámošům, že takhle prorazili v Hollywoodu a mohli si tohle natočit. ()

crjules

Jak jsem uz nekdy napsal,malokdy se stane ze neco nedokoukam. Nad odpornosti slizkeho Rogena jsem priviral oci v hodne filmech, ale tady to dosahlo vrcholu, kdy uz to nejde. Pro me neskutecne blby film. A jestli chcete presnejsi komentar,co mi mluvi z duse , je trefnej a jeste vas mozna pobavi ctete - Verbal. ()

departed

Nevím jak ostatní, ale já už hodně dlouho neviděl povedenější, stylovější, takhle ujetou komedii, u který bych se smál od začátku do konce, a to nepřeháním. Tolik výborných, trefných hlášek v podání party skládající se ze samých sympaťáků chrlících jednu skvělou repliku za druhou, že s tím končí opravdu až na konci filmu. Asi to nebude pro každýho, ale mě tenhle humor sedí. Za víc takovýhle komedií bych se vůbec nezlobil. ()

DonTommy

Je to totální úchylárna? Ano, je. Ale taky jedna z nejnašlápnutějších komedií za dlouhou dobu, kde jsem se narozdíl od Your Highness opravdu často smál nahlas a nepřipadal si trapně i přes veškerou ujetost. Tipuju že námět vznikl v podobné situaci, v jaké Franco a Rogen ve filmu probírají námět Pineapple Express 2 :-) některé hlášky nepochybně zlidoví a hustější koncentrace epických cameo rolí se jen tak nevidí: jasně vládne hlavně Emma Watson, Channing Tatum a pochopitelně Backstreet Boys! "Hermione just stole all our shit" ()

Looka

60% kámoši si vydělali, popustili uzdu rozpočtu a je z toho celkem fiasko. Pár jednotlivých vtípků ok, ale jako celek nedomrlá vyhulená a ne moc vtipná blbost. ()

Don82

Nevšední podívaná pro zasvěcené fandy? Jinými slovy pokud jste neviděli ani jeden film, kde by hrál někdo z tohoto filmu, pravděpodobně budete po shlédnutí hodně zmatení a možná i znechucení. Pravdou ale je, že This Is the End je jednorázový dárek od herců samotných pro sebe a jejich fanoušky. Už po prvních minutách filmu je jasné, že snímek není o epické pařbě partičky celebrit, což zřejmě mnozí diváci nepřekousli. Ono se vlastně stačí podívat na hodnocení staršího a velmi povedeného filmu Pineapple Express, které je myslím pro "běžného" diváka stravitelnější a hned je jasné, že styl humoru Setha Rogena není pro každého. Zpět k tomuto filmu: Vysoká koncentrace skvělých herců, dává tušit příval hlášek a vtipů. Pravda je tak nějak v polovině: dávkování zábavných scén je poměrně volné a ne vždy to padne na úrodnou půdu. Scénář sice působí neuvěřitelně splácaně a občas jsem si prostě byl jist, že Rogen a Goldberg museli být sjetí, když to psali, ale na druhou stranu, film má řekněme mnoho tzv. komplexních scén, kde je vždy kromě jednoho významu i nějaké schované poselství. A tak je to vlastně s celým filmem. Za slupkou na první pohled debilní slátaniny, se ukrývá sofistikovaný příběh, který atakuje hranice vkusu a boří mýty o "pěkných" filmech. Nevím, jak moc to byl záměr, ale občas jsem nevěděl, jestli se mi film ještě líbí a nebo už jen přemýšlím, na co se to sakra dívám. Na závěr filmu jsem se už jen blbě usmíval, takže převážila ta první možnost. Každopádně doufám, že se tato parta dá, třeba i z části dohromady a Rogen zase rozjede šílenou podívanou. ()

LakiyL

Toto tu dávno nebolo, naozaj skvelá komédia, kde Rogen s Goldbergom napísali scenár podľa svojho gusta. Všetci to skvelo zahrali, no znova musím vyzdvihnúť výkon?! Dannyho McBrida, ktorý je podľa mňa aj v reálnom živote neuveriteľný dickhead, lebo hrať takéhoto magora sa nedá :D Super odkazy na filmy všetkých hercov a sebazhadzovanie. Jednoznačne komédia roka. ()

PavelH

Jestli někdy přijide apokalypsa, chci ji strávit u Jamese Franca .) Kluci si natáčení jako vždy užívaj. Mě to prostě baví a všechny ty narážky na ostatní herce jsou geniální. Největší hlod je "L. Lohan & Prince of Persia" - pecka .)) ()

vZeč

Jak už nesnášim role Baruchela, který jsou podle mě všechny stejný, tak tady mi nevadila a musel jsem mu fandit. Protože ostatní jsou totální ale jako totální hovada. Až moc debilní debilové. Nijak vtipný to neni, napínavý taky ne, ale umí to zabavit slušně, takže proč ne... přesto bych bral víc nápadů a mín iprovizace doslova o ničem ()

Comicsový Preacher má obsazení

Comicsový Preacher má obsazení

21.04.2015

Seth Rogen a Evan Goldberg zabodovali komediemi Apokalypsa v Hollywoodu a The Interview a nyní se na chvíli přesouvají do televize. Povedlo se jim totiž sehnat práva na Preachera, kultovní comics… (viac)

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

27.10.2014

James Franco a Seth Rogen se po Travičce zelené, Apokalypse v Hollywoodu a The Interview vrhli na další společný projekt. Jejich novinka nese název Zeroville a jde o adaptaci stejnojmenného románu od… (viac)

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

09.10.2013

Ještě ani naplno nevypukla „oscarová sezóna", ale bývalý šílenec z videopůjčovny už se vytasil s prozatímní TOP 10 nejlepších filmů, které letos viděl. Proč by to mělo svět zajímat? Protože Tarantino… (viac)

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013