Bohatý počítačový vědec se chystá vydělat na systému využívajícím strach na finančních trzích. Když ale jeho život během 24 hodin nabere hrozivý směr, musí všechno přehodnotit. (SkyShowtime)

Salober

Nedodíval jsem se ani do konce 1.dílu…Vykonstruované, neživotné a tím pádem nudné. Škoda, hlavní hrdina je jinak sympatický. ()

mata77

Ak si pred začatím sledovania prečítate čo i len jedinú vetu z obsahu, moment prekvapenia môže byť vážne ohrozený. Stupňovanie deja má celkom pomalý nábeh a príbeh sa snaží o thriller, nedosahuje ale ani priemernú kvalitu. Je síce fajn vidieť Josha Harnetta v ďalšom projekte. V tomto príbehu ale určite vyčnieva a nie je tam žiadna ďalšia silnejšia postava, ktorá by seriálu dodala väčší šmrnc. ()

KarlN

Spoiler...A mně se tenhle narychlo upečený, samozřejmě z daleko levnějších ingrediencí a jen trošku jinak pocukrovaný klon Oka dravce celkem líbil...sice parta kolem Hartnetta stojí za starou bačkoru a někteří z nich jsou vážně velmi iritující, zejména hroší a věčně prognózující asistentka jíž stejně nikdo neposlouchá. Tu vzali kde, jako?! Ta opravdu vypadala na analytičku...tak leda množství spotřeby toaleťáku na základce. Vůbec tyhle castingy nechápu, bože. Manželka taky žádné velké numero...takže snad jen scéna v koupelně "blešího" hotelu s vlasatým parťákem z ústavu, kdy jde o to, kdo toho druhého rychleji namydlí, mi vynahradila jinak zdlouhavé čekání na konec. Jen mi nedává smysl, proč tahat benzín tam, kde stačí zkrat nebo hadice s vodou...plus pár dalších nelogičností. Ale i tak tři dám, ačkoliv by stačil i  klasický devadesáti minutový film. ()