Vražedný lov

• Kanada Skeleton Lake (viac)

Banda lupičů vykradla banku a schovává se v lese. Nikdo z nich však netuší, že se dostali na území, kde žije válečný veterán z Vietnamu. Ten nemilosrdně zabije každého, kdo naruší jeho teritorium... Parta lupičů právě ukradla 3 miliony 200 tisíc dolarů z banky. Loupež se ale nepovedla podle plánu. Jeden lupič byl zraněn střelou do nohy a dva policisti byli zastřeleni. Šéf lupičů Mitch volá své spojce a chce zajistit přemístění letadlem do bezpečí. Musí za to poskytnout 10 procent lupu tomu, kdo únik letadlem zařídí. Mitch souhlasí a se svou partou se má dostat k opuštěné ranveji za necelý den. Parta se na chvíli schová v blízkém lese, kde je opuštěný dům. Poté se začnou hádat, kdo únos zpackal. Jeden z lupičů jménem Texas zastřelí svého kolegu, který měl na svědomí smrt policistů. Poté lupiči muže pohřbí. Když chtějí za svítání vyrazit k ranveji, nenajdou své auto. Ani mrtvola v hrobě není. Nikdo neví, kdo to udělal. Nezbývá jim nic jiného než vydat se po svých, lesem k dálnici, kde chtějí ukrást auto. V lese narazí na dívku a rozběhnou se za ní. Texas zůstane s lupičem jménem Kowalski hlídat peníze. Kowalski je ale chce jen pro sebe. Omráčí Texase a utíká pryč. Při tom je náhle zasažen šípem, který vystřelil cizí muž. Ten ho odtáhne do své chatrče, kde mu usekne hlavu. Muž mluví o tom, že bojoval ve Vietnamu. Mezitím je neznámá dívka chycena Mitchem a spol. a vyslechnuta. Tvrdí, že se jmenuje Heather a že byla v lese s přítelem. Toho zastřelil neznámý muž (veterán z Vietnamu) a ona utekla. Lupiči chtějí získat peníze zpět. Další z party se ale chytne do pasti a je propíchnut dřevěným kůlem. Lupiči už zbývají jen tři. Dohodnou se, že se rozdělí a vytvoří rojnici. Po cestě ale opět narazí na past... (TV Prima)

beso74

Rambo sa po 30 rokoch opäť vrátil a volá sa Lovec (žeby nie prvoplánový odkaz na Lovca jeleňov?). Tentokrát však nemá v sebe ani štipku zľutovania. A to nemajú ani ľudia za jeho návrat zodpovední. Ponúkli tak silný mozgový výplach, že by na neho boli hrdí aj vojaci Vietkongu... Jedno nechápem, keď mali amíci takých vojakov, ako mohli vo Vietname tak škaredo dopadnúť? ()

BrianStorker odpad!

Naprosto souhlasím s blackrain. Tento film vás spolehlivě uspí. Naprosto nicneříkající, dějuprosté béčko bez jakéhokoliv nápadu. O horror se v žádném případě nejedná... nevím kam to zařadit. Totální odpad. ()

Boudyy

Je to dost amatérsky natočené, nemůžu vyzdvihnout ani scénář nebo herecké obsazení. Naprosto zbytečný film. Plakát se snaží vzbudit dojem, že půjde o dobrou řezničinu s působivou atmosférou, ale opak je pravdou. ()

bravo1

Svoje kouzlo to mělo, trochu řízlé komedií - rozhodně se to nijak extrémně nevymykalo kouskům s podobným námětem, takže tři hvězdy. ()

Vasyl odpad!

Pod to bych se nepodepsal, ani kdyby mě nějakej bláznivej lesní dědek nutil hrát s ním ruskou ruletu. Všechno špatně. Viděno bez začátku a bez konce v nonstopu, během čekání na autobus. Ale pobavilo nás to, to né že né. ()

Z258

Něco z Ramba, něco ze Živého terče a něco z Predátora, ale ukrutně špatně natočené. Buďme za takové filmy rádi, kdyby nebyly tyto špatné, nevážili bychom si těch dobrých. ()

montel

Šestice mužů, ukradla přes tři milióny dolarů, zastřelila policistu a jsou právě na útěku. Ráno je má z určeného místa vyzvednout malé letadlo, do té doby se ale musejí někde schovat. V hlubokých lesích objeví opuštěnou chatku, ve které se rozhodnou zůstat přes noc. To ovšem netuší, že jsou v teritoriu bývalého válečného veterána z Vietnamu, který trpí válečným syndromem a který nestrpí ve svém okolí žádné vetřelce...Slabší thriller, bez hereckých výkonů, které by stáli za řeč. Věšina filmu se odehrává v lese ale v žádném případě se nejedná o horor. Spíš o akční thriller o dědkovi, který se baví lovením všeho co projde kolem jeho bunkru. 40% ()

Darken01

Slabý, velmi slabý.Ani by mě nevadil nízkej rozpočet, defacto dve tri sceny jinak porad opakující se prostredí, ale chabý výkony herců zvlášť hlavní mužské role ano.Kamera tuctová až běda, režie de facto žádná..Navíc bez nápadu ()

limalama

Velmi solidní Béčko. Nechápu takové nízké hodnocení. Někteří lidi by se měli nejdřív trochu zamyslet než něco stáhnou. Snad vím co od filmu chci a tohle se myslím docela dost povedlo ()