The Human Centipede III (Final Sequence)

• Austrália The Human Centipede III (Final Sequence) (viac)

William Boss (Dieter Laser), šialený dozorca z väzenia uprostred americkej pustatiny, natoľko podľahne "kúzlu" dvojitého pokračovania zvráteného snímku Human Centipede, až nadobúda presvedčenie, že jediný spôsob, ako dospieť k náprave trestancov a ušetreniu na výdavkoch v prevádzke, je prekonanie počtu "uchádzačov" prvotného výtvoru režiséra Toma Sixa. Z koľkých "dobrovoľníkov" sa bude skladať ľudská stonožka tentoraz? (*CARNIFEX*)

dawe787

Nejlepší byl asi Eric Roberts až se divím, že ho přemluvili k takové roli. Vzpomínám si na jednu jeho hlášku: Vy melete takový sračky, že by Vám mohla vaše prdel závidět....jinak upřímně je to nejslabší díl z triologie stonožky. ()

reban odpad!

Poslední díl stonožky v kostce: Čau Boš. Boš vystrčí jazýček a lehce s ním zakvedlá. Jak se máš Boš? No, docela na nic, zdálo se mi, že mi někdo bimbasem čistí ledvinky. Aha, to asi nebylo příjemný, ale když už tak mluvim o příjemnejch věcech, nemohl bys mě poškrabkat na kulkách, Boš? Proč vlastně ne, odpoví Boš a ve dvouminutové scéně se s ďábelským úsměvem na tváři blíží jeho ručka k onomu rozkroku. Pak lehce začne drbat a drbat. Najednou však onen drbaný zpozorní, co se děje Boš? Mám malej problém, odpoví a jazýček mu přejede po rtících. Jé myslim, že mi ty kulky zůstaly v ruce, ale co se stalo, to už nikdo nespraví, takže když už je nebudeš potřebovat, můžu si je dát k obědu? Jasně, v pohodě Boš, ale dej si k nim kečup, jinak nebudou dobrý...Tak jo neboj pochutnám si a jen tak mimochodem dneska tě ještě dvakrát zabiju a na dost dlouho nebudeš moct papat nic než výrobky tvejch kamarádů :). Tenhle film byl odpornej od začátku do konce, naprostá klasa nehereckejch neumětelů, včetně toho kolosálního úchyla Sixe. Z lidí, který tomu dali víc jak odpad je mi špatně víc než ze samotnýho filmu. Peace ()

Matli

Výkon hlavního představitele je tak přehnaný až se mi zhnusil a to pro svoji roli vypadá tak jak vypadat má. Jinak stonožka je až ke konci filmu a to jen chvilku a těch pár zvrácených záběrů už nepřekvapí. Půl hvězdičky za tu blondýnu na kterou se hezky koukalo. 15% ()

Aurus odpad!

Ach bože, 3 díl který uzavírá tuto trilogii je jeden z nejhorších filmů všech dob ( i pro mě) a jednoznačně nejhorší díl této série. První díl by čistě průměrný hororový film. Dvojka byla už docela velká a podprůměrná blbost a potom tu je velkej SHIT trojka která má nahovno příběh, totálně debilní postavy,strašnou hudbu, nulovou atmosféru a napětí, docela zajímavou lokaci a docela dobrou kamerou. No alespoň těch posledních asi 15 minut kdy tam konečně máme tu stonošku jsou docela dobrý. Za mě 0/10. ()

Hapretor odpad!

Nekoukatelné. Až na Bree Olson. Ale měla málo prostoru, měli ji více zapojit do dění - má nesporný talent - jistě chápete, jak to myslím ... ()

Deratizer

Tohle je do třetice zase něco úplně jiného, než předešlé díly. Tentokrát se nedočkáme jen lidské stonožky, ale i lidské housenky :-) Přestože si dívák v tomto díle stonožku neužije jako v předchozích, exceluje zde Dieter Laser v roli velmi zvrhlého a úchylného magora, coby ředitele věznice. Nepřeháněl bych, pokud bych tvrdil, že jeho postava patří mezi tu nejvyšší elitu mezi filmovými psychopaty, jeho ztvárnění magora je tu zahráno opravdu par excelence. Takže pokud chcete vidět jednoho z nejzvrácenějších filmových psychopatů v dějinách filmu a k tomu spoustu zvráceností, jako je pojídáni sušených klitorisů, smažených varlat apod, tak se máte na co těšit. Abych nezapoměl zmínit i Laurence Harveyho, tak ten ztvárnil jednoho z nejnechutnějších psychopatů v díle druhém, zde je z něj proti Dietru Laserovi civilizovaná, citově založená osoba :-) Charakterizovat stručně tento díl Stonožky je jednoduché. Fekální komedie. ()

Shoorto

Doteraz som si myslel, že The Human Centipede 2 bol najväčší sfilmovaný humus čo som kedy videl... Ale po pozretí tohto dielu musím zmeniť názor. Ak by sa Oscar odovzdával za najnechutnejší film, bol by to jednoznačný víťaz! ...A hlavne ma mrzí že tento výplod chorej hlavy má byť údajne horor. :/ ()

korok

Horší než jednička, lepší než dvojka. Fanoušci lidské stonožky si ale na své moc nepříjdou, všehovšudy je k vidění pouze v zavěrečné pasáži filmu. Dieter Laser, tentokráte jako šílený vedoucí věznice, opět exceluje. U některých jeho šíleneckých nervových výstupů jsem se opravdu zasmál, jako při komedii. ()

Rathalos

A mame tu tretiu Ludsku stonozku,ta je natocena uz odlisne na rozdiel od prvych dvoch dieloch,nechutnosti a brutality je tu pomenej,no ten cierny humor,tie hlasky a nadavky,ktore su tam pouzite,to som v zivote nepocul,ak to clovek berie s rezervou,tak sa zasmeje a aj pobavi,Tom Six je sialeny magor...:-) ()

domirovec odpad!

Jenom bych chtěl hned na začátku vypíchnout ten fakt, že když JÁ dám ODPAD.. tak je to fakt film o hovně. No a třetí Lidská Stonožka o tom přímo vypovídá. Je to děsivé? Není. Je to vtipné? Bohužel také ne. Je to ujeté? Bude to znít zvláštně, ovšem oproti předešlým dvěma dílům to zdaleka tak ujetě nepůsobí, kór když se samotná dokončená stonožka ukáže na plátně až v tak posledních 20 minutách a to jenom na chvilku. Celkově mi ani moc nesedl ten uřvaný humor, který je v tomto filmu každou minutku. Takže prosím, zda-li se chcete podívat na něco nepříjemného či děsivého, pusťte si radši předešlé dva díly, nebo jiný horor. ()

Mara97

Z trilogie nejslabší, ale Six to dokázal. Dokonce si sám zahrál velmi kvalitní roli (!!) ve filmu, ale hlavně překvapil - lidská housenka, to tu ještě nebylo a nic podobného by mě nikdy ani nenapadlo. Tímto však končí pozitivní reakce. Přijde mi trošku nešťastné, že některé trailery trvaly přes dvě a půl minuty, což je hrozně moc, a vlastně v něm bylo už dopředu obsaženo vše. Zápletka byla nulová, film se táhl o ničeho k ničemu, nebo spíše od řvaní ke řvaní "fuuuuuck". Právě tohle řvaní kombinované s nepříliš atraktivním prostředím způsobilo, že film neměl žádnou atmosféru, kterou jsem já a určitě i ostatní diváci tolik očekávali... Ovšem nejvíce působí komicky to, že ačkoli si film poměrně slušně utahuje z USA a přehnaného vlastenectví, natočil ho Holanďan. A závěrečná scéna s hymnou, to pro některé nebude jen tak lehce stravitelné... ()

emdvojka odpad!

Na moje prekvapenie, je tretia časť tejto chuťovečky najmenej venovaná zostrojeniu, respektíve vytvoreniu ľudskej stonožky, a zameriava sa skôr na bezduché sledovanie jednej sadistickej sviňuchy a jeho večnej snahy o rešpekt medzi väznami, ktorý ho, ako riaditeľa väznice absolutne nerešpektujú a pri každej príležitosti ho chcú poslať na večnosť. Preto sa rozhodne, zaliať im tvár kýblami vriacej vody, alebo im zlámať ruky či ich rovno vykastrovať ako ovce. Nepomáha. Až jedného horúceho dňa mu poradí jeho učtovník aby sa inšpiroval z hraných filmov Toma Sixa a vybudoval si rešpekt práve spojením všetkých tvári i zadkov väznov. Total mimo mísu, total mimo všetkého čo som kedy videl. Ale toto tretie pokračovanie je už len vynútený záver bez príbehu, teda ak nepočítate práve to čo som opísal vyššie a bez rešpektu k filmu ako takému. Zbytočné vyhodené peniaze. Jedine, kto by stál za zmienku o nejakom hereckom prínose bol Dieter Laser. Ale to je stálo málo, aby to vytiahlo tuto pičovinu aspoň k jednej hviezde. Odpad! ()

Kingjiri

Hodina a půl pitvoření Dietera Lasera, jehož démoničnost oproti jedničce dostává uřvanejma a trapnejma výstupama na frak. Satira nefunguje, humor zustává pouze ve stádiu pokusu a explicitních scén moc neni. Samotná lidská stonožka a její vylepšená forma v podobě lidský housenky pak dostane asi tak tří minutovej prostor v závěru, přičemž v podstatě jenom stojí na místě. Druhá hodně slabá hvězda za obstojnou filmařinu po technický stránce a Laurence R. Harveyho, kterej působí stejně zvrhle jako ve svý verzi stonožky. ()

TheSompeque

Doktor z jedničky a hlídač ze dvojky se spojili (haha, chápete, spojili) a dostali se do třetí a naštěstí závěrečné epizody nejnechutnější filmové série všech dob. Tenhle film už není zdaleka o strachu, který jakž takž panoval v jedničce, ale spíš o tom, jak si Dieter Laser vyřve hlasivky. Ne, vážně. Ten chlap CELÝ FILM ŘVE. Jo a btw, samotná lidská stonožka je pořádně až ke konci. Škoda sledovat, to už radši znovu tu jedničku. ()