Bakaláři 1997

Komédia / Krátkometrážny
Česko, 1997, 6 h 22 min (Minutáž: 13–35 min)

Marek Eben (sprievodca), Sabina Laurinová, Jiří Langmajer, Pavel Trávníček, Lubomír Lipský st., Klára Jandová, Jan Hartl, Miroslava Pleštilová, Jaromír Dulava, Miroslav Vladyka, Jitka Smutná (viac)

Recenzie používateľa honzic k tomuto seriálu (10)

Zákeřná diagnóza (1997) (E02)

bohužel ani Lipský či Zahajský nezachránil docela trapný příběh kluka, hodnocení: 40 % ()

Ukradený automobil (1997) (E03)

Příjemný bakalářský film se skvělým Hartlem a pohlednou Pleštilovou. Hodnocení: 55 % ()

Facka (1997) (E04)

Nebylo to špatné, nápad dobrý a docela dobře vystihující i dnešní základky a namyšlenost podnikatelů, sice je to trochu přehrávaný a ne moc dobře, ale dá se na to koukat. Potěší i sexy Andrea Černá, které to tu opravdu sluší víc než v princezně ze mlejna. Hodnocení: 50 % ()

Překvapení (1997) (E05)

nic moc, Hodnocení: 40 % ()

Milenka dvou pánů (1997) (E07)

Hrát to jiní herci, bylo by to lepší, ale tyhle se na to každopádně nehodí a taky ty dialogy či monology jsou víc než trapné. Hodnocení: 40 % ()

Polobotky (1997) (E08)

Pouze průměrně zahrané, je to škoda, dalo se to určitě zahrát lépe, jenže tomu chyběla snaha. I scénář a záběry mi přišly dosti amatérské. Škoda. Hodnocení: 35 % ()

Poslední koncert (1997) (E09)

Poměrně příjemný komediální příběh, hlavně Sovák a Brodský to hezky zahráli, ale ani Bob Klepl nehrál zle. Konec nebyl dle mých představ, ale jinak se celý průběh scénáristicky docela povedl. Hodnocení: 60 % ()

Dobrá zpráva (1997) (E17)

Docela špičkový Donutil. Hodnocení: 75 % ()

Brýle (1997) (E18)

Průměrná povídka s pointou na konci, leč čekanou. Hodnocení: 45 % ()

Ztráty a nálezy (1997) (E20)

Ucházející povídka, i když nijak převratná. Hodnocení: 50 % ()

Zemřel režisér Dušan Klein

Zemřel režisér Dušan Klein

10.01.2022

Ve věku 82 let zemřel oblíbený režisér Dušan Klein. Kvůli svému židovskému původu byl jako dítě internován v koncentračním táboře Terezín. V 50. letech se objevil v dětských rolích ve filmech Můj… (viac)