Žraloky na súš(h)i

• Česko Žraloci na s(o)uši (viac)

Animovaný film Žraloci na s(o)uši vypráví o dvou žraločích bratrech – malém Pupovi a velkém Juliovi. Poté, co pytláci ukradnou z jejich útesu žraločí vajíčka do gurmánských restaurací, rozhodne se malý Pup stůj co stůj zjednat nápravu a pln odhodlání se vydá na souš, do lidského světa, kam nikdy předtím žraločí ploutev nevkročila. Julius se však začne o osud svého malého brášky na pevnině obávat – a ve speciálním robotickém obleku, který kdysi společně sestrojili, se vydá na souš zachránit Pupa. A když už jednou vyleze na břeh, nenechá si rozhodně ujít příležitost zjistit, jak vlastně chutná opravdové suchozemské kuře – divoká žraločí jízda začíná! (oficiálny text distribútora)

Raimok

To bylo poprvé, co jsem v kině regulérně usínal. Animace sice nebyly tak hrozny, ale všechno ostatní byla vesměs hrůza. Ze začátku to bylo hrozně zmateny, příběh nezajímavej po celou dobu. V sále nás sedělo asi šest a vypadalo to, že všichni jsme zvyklí na daleko lepší a vtipnější animovany filmy. 23 % ()

HappySmile odpad!

Hrůza a děs, ta hodina a půl pro měla utrpením. Grafika byla příšerná, jak z nějaké počítačové hry. Lidi vypadali fakt strašně a když už nějakou rybu udělali obstojně, tak si s ní vůbec nevyhráli - s žádnými detaily. Ani třeba bubliny, když ryba vyplula a zamávala ocasem, takže vám to připadlo, že tak nějak pluje ve vzduchoprázdnu. Zvukové efekty taky dost časo opomíjeli. No a ten příběh taky hrůza. Asi chtěli napodobit Nema nebo co, ale vůbec se jim to nepovedlo, děj byl absolutně o ničem. Řekla bych, že se to může líbit leda tak dětem do tří let. ()

Radiq odpad!

S filmama z moře se roztrh pytel, asi scénáristův mezi nohama. Je teda logický, že kvalita jde čím dál níž a níž, až tam, kam už pytel nedosáhne. Nejen, že tohle mělo dementní a nudnej scénář, kterej mi docela unikl, ale navíc to není ani vtipné ani bych to nedoporučil žádnýmu děcku, protože aji to by se u toho nudilo. Než aby se děcka divali na tohle, tak bych je rači poslal na pole s pluhem a myslim, že by mi nakonec samy poděkovaly... Pak mě taky sral dost ubohej českej dabing, hlavně Molavcová v roli želvy - no starý a otravný mohly být tak stejně... Polovinu ryb jsem ani nepoznal, co mají být za druh. Prostě amatérskej pokus, jak vytěžit něco z popularity Hledá se Nemo... ()

lobo87

... alebo hodina a pol utrpenia. Otrasná hudba (-1*), stupídne dialógy (-1*), slabý príbeh a vykradnuté postavy (-1*) a hlavne -1 hviezdička za to, že to nejaký blb, ktorý si myslí, že všetko animované priláka deti a zarobí peniaze, pustil do kina. Animáky mám veľmi rád, a popravde ešte sa mi nestalo, že by som sa pri nejakom takto nudil. Nikdy viac... 20% ()

ivishka odpad!

Odpadnimák...Mini ryba s pocitem méněcennosti neustále provolává jak ji nikdo nemá rád atd, která je zjevně zkřížená s nějakou suchozemskou želvou, protože dokáže velkou část filmu vydržet na souši bez sebemenší kapky vody. Pak zde máme čest být svědky biologického unikátu - býložravého žraloka a želva, která žere kuřecí maso... D**ntní dialogy, divná animace jakoby podobná příběhu žraloka, ale mnohem méně vyvinutá a šílená snaha moralizovat diváky. ()

• Studio Silver Ant vytvořilo první promo teaser k filmu již v roce 2001, celovečerní snímek však vznikl až o 10 let později. (Raztubyl)