Sněhulák je fajn. Se sněhulákem je zábava. A ještě větší zábava je, když ožije. Ale co už taková zábava není, když se do něj převtělí masový vrah. Žil jednou jeden cynický zabiják jménem Jack, který přísahal celému světu pomstu za to, že byl dopaden a poslán na doživotí do vězení. Při převozu do cely došlo k autonehodě a Jack byl rozleptán kyselinou. Případ se zdá být uzavřen, ale pouze do té chvíle, než začne okolí ohrožovat vrah v masce sněhuláka. Podaří se policistům ledového maniaka zlikvidovat dřív, než bude pozdě? (Řitka video)

SOLOM.

Tak po silvestru a po všech těch krátkometrážních snímcích (na nic jiného nebyl přes vánoce kvůli práci čas) nastal čas si zase pustit nějaký ten hororový film. Už je to hodně dlouho co jsem viděl tuhle „černou komedii“ a tak nastal čas oprášit vzpomínky. Pravdou je, že se na tohle musíte dívat dosti odlehčeným způsobem, protože celý snímek stojí především na sněhulákových hláškách (viz) „ Co jsi sakra zač? Nejnaštvanější sněhová koule na světě“, atd…Najde se zde však i několik béčkových mordů, které rovněž stojí za pozornost. Ehm s nahou Shannon Elizabeth ve vaně bych si uměl rozhodně poradit líp, než Jack. 50% ()

MM_Ramone

Jack Frost bol sériový zabiják, ktorý počas piatich rokov zavraždil tridsaťosem ľudí v jedenástich štátoch. Dlho sa mu darilo unikať polícii. Až raz celkom náhodou ho zatkol šerif z malého mestečka Snomoton. Bol odsúdený na trest smrti. Avšak pri prevoze na popravu došlo ku dopravnej nehode. Jack Frost pri nej prišiel do kontaktu s experimentálnou genetickou látkou, ktorá spôsobila jeho mutáciu. Stal sa z neho nebezpečný, takmer nezničiteľný snehuliak. V tejto podobe sa dostal do Snomotonu, kde sa chce kruto pomstiť miestnemu šerifovi, ktorý ho zatkol. *** ()

pornogrind

Nemám nic proti podobným ujetostem ale i tady mám stejnej problém jako u nedávno viděnýho filmu The Gingerdead Man. K mé spokojenosti by to muselo být mnohem víc vtipnější, sněhulák by měl chrlit daleko výživnější hlášky a určitě by to mělo být mnohem víc krvavější. Tohle je takový neslaný, nemastný. Věřím, že s větším rozpočtem a v rukou schopnějšího režisér by z toho mohla být solidní, předvánoční, komediálně hororová taškařice. Pomstu zmutovanýho vraždícího sněhuláka (pokračování) už si nejspíš nechám ujít. ()

JohnnyD

Základným problémom filmu je, že je hororovou komédiou a až príliš často sa trápne snaží o niečo ako humor. Viac by prospelo, ak by sa všetky postavy tvárili sakramentsky vážne a prenášali by drsné vety bez akéhokoľvek žmurkania očami, že "my to ale nemyslíme vážne". Námet vynikajúci, no diletantsky zrežírovaný. ()

eraserhead666

Takový ten film, který je blbý, ale dobře blbý. Kdyby tvůrci trochu přitlačili, mohlo by se jejich dílo stát kultem (což se asi částečně stalo, když je zmiňován prakticky ve většině anket vánočních horrorů a dočkal se pokračování). Film, v němž si Shannon Elizabeth procvičovala svlékání před kamerou do Prciček. prostě, jako sranda se t dá, jen tomu prostě něco chybí. ()

• Film se natáčel v San Bernardu a Los Angeles v Kalifornii. (rafix)
  • První filmová role Shannon Elizabeth. (hladass)