Mladí šialenci Ashton Kutcher a Seann William Scott hľadajú zaparkované auto s darčekmi pre svoje priateľky. Po divokom žúre a prebdenej noci, vybavení len hmlistými spomienkami na včerajší deň, sa im však na bláznivej ceste mestom veľmi nedarí...
Dvaja mladíci, Jesse a Chester, sa jedného rána preberú po prehýrenej noci a nevedia si spomenúť, kde zaparkovali auto. Na púti za „strateným“ vozidlom sa stretajú s rozličnými typmi ľudských indivíduí, počnúc ich nahnevanými priateľkami, ktorým zničili dom, cez zúrivý pouličný gang, transsexuálneho striptéra hľadajúceho u nich kufrík s ukradnutými peniazmi, až po skupinu mimozemšťanov... (TV JOJ)

Veruca

#After a night they can't remember, comes a day they'll never forget.# Směju se, jenom si na ten film vzpomenu. Po chvilce mi začnou naskakovat ty nejlepší hlášky ("Dude! You got a tattoo!" "So do you, dude! Dude, what does my tattoo say?" ""Sweet!" What about mine?" "Dude!" What does mine say?!"), vzpomenu si na "dráma" kolem "převaděče spojitosti" (což je skutečně asi jediný "mysteriózní" prvek filmu) a to už je fakt konec. Je to sice blbost, ale ohromně vtipná a to myslím byla největší ambice snímku. Nenáročná sranda. ()

Crowe23

Cože!?? 4 hvězdičky týhle kravině??!! Jo přesně tak, ale jen díky českýmu dabingu, který z podprůměrný blblsti udělal nadprůměrnou blbost. ()

Elegnor

jestli to má bejt novodobý blbý a blbější, tak to dost selhává, nějak mi ten dětskej styl humoru se dvěma hloupejma smažkama, který to celý táhnou, neni zrovna příjemnej.. ()

dragonian

Ashton bozsky. Ako inak :) nepredvidatelny film ako ma byt..je vidiet ze scenaristi si na nom zgustli:) to je kreativita.. jeden z mala filmov, kde sa mi viac pacil slovensky dabing.. ()

Tuniak DF odpad!

Pamätám si na tú scénku, keď im prišiel do bytu šéf a oni vyhodili pizzu na strop... a doteraz si pamätám, ako som v tichosti sedel a čakal, kedy bude tejto horibilnej scény koniec... problém je, že za každou takouto scénou nasleduje ďaľšia a ďaľšia a vy už čakáte kedy to už celé skončí... to celé podtrhnuté retardovaným podmazom na dotváranie vtipnej scény a k tomu dva nadpriemerne zlé herecké výkony. ()

Aintcha

Tak tohle je opravdu velká blbost, na kterou se podívám akorát v případě, že v televizi nic jiného nebudou dávat a já se budu chtít něčemu zasmát. ZOLTAN ()

ladyClaire odpad!

Řekla bych o sobě, že s jistým odporem překousnu všechno ... Ale tohle .... Ano, dokoukala jsem do konce. Ale pocity hnusu a hanby, které se ve mě střídaly, už nechci zažít. Občas tam problesknul nějaký dobrý nápad či potenciál na vtip, ale u toho to bohužel jen zůstalo. Ani jednu hvězdu nemůžu dát, sic by mi upadl zahanbením prst. ()

LucTheGreat

Jedno z dílek, u kterého je nízké hodnocení důkazem určité zabedněnosti zdejších uživatelů... Cožpak si snímek, který naplno využívá potenciálu Ashtona Kutchera, nezaslouží alespoň stodesetiprocentní hodnocení? Samozřejmě, že zaslouží!! To je mým nejsilnějším argumentem pro čtyřhvězdičkové hodnocení... Co se týče absurdně dementního humoru, ten je zde užíván zcela vědomě a co je hlavní, FUNGUJE! Někomu se tento styl humoru může zdát infantilní, což svým způsobem je... Líbí se dětem, zhulencům a dospělým jedincům s duší dítěte... To znamená výhradně šťastným lidem... Takže tvrdím: Hele vole, kde mám káru zkrátka JE výbornou komedií a kdo s tím nesouhlasí, ať žije v míru a užívá si svého věčně nenaplněného života... ()

McMastamind

Stifler je jediná věc, co tuhle extrémně tupou a nezábavnou sračku drží nad vodou. Zbytek stojí za pořádné protažení análním otvorem. Za vtipy (opravdu nevím, jestli je to vhodné označení pro něco, co je k pláči), které jsou zde předkládány bych ukopal i svého třináctiletého bratra. ()

habertek

Stupidní komedie s mě nesympatickým Kutcherem...aspoň ten Scott a Garner to drželi:) Příjde mi, že takových komedií na tenhle způsob produkuje Amerika obrovská kvanta a už se na to fakt nedá dívat... ()

RigorMortis

"A potoóóm?" Nemyslite, toto je typický americký hlod, ktorý vám hlavne pekne precvičí bránicu, veľký zmysel v ňom nehľadajte. Síce takéto americké tínedžerské uletenosti nemám veľmi v láske, no Kámo, kde mám fáro spolu s Kdo hulí, ten umí tvoria zrejme jedinú výnimku. ()

Mire

Najlepší je "kontinuálny transfunkcionér" :DD Inak pohodová komédia s niektorými vtipnými gagmi. Videl som to v slovenskom dabingu, ktorý nebol zlý, ale mám pocit že v tomto prípade by ten český bol asi lepší (a pochopiteľne aj originál kde jedine vtip s tetovaniami Sweet a Dude dáva správny zmysel). ()

kubilov

Dva sympaťáci Jesse a Chester a jejich pořádně divoká noc, kterou však zapomněli. Jednoduše měli hangover předtím, než to bylo v módě. Právě "Hele vole, kde mám káru?" je typ filmu, který je učebnicovým příkladem klesající kvality, přestože má pouze něco málo přes 80 minut, tak po geniální první půlhodině začíná zabředávat do trapností a nudy, což jde ruku v ruce s divnou sci-fi zápletkou. Tak jako tak, ve výsledku jde o vtipný oddechový film, který potěší nejen fanoušky Ashtona a Seanna. ()

slowfox

Debilita dotažená do dokonalosti, sama nevím proč, logiku to nemá absolutně žádnou, ale vždycky mě pobaví, hlavně stoupenci Zoltána jsou nezpomenutelní. Kdo nemá převaděč spojitosti nepochopí :D ()

Syna.1990

Tohle je tak strašně blbý, až jsem se u toho docela bavil. Některé hlášky a scénky jsou nezapomenutelné a některé jsou už docela trapné. Řekl bych přesně 2 až 3 hvězdičky. ()