Traja kamaráti z malého mesta - Wayne Lefessier (Steve Zahn), Darren Silverman (Jason Biggs) a J.D. McNugent (Jack Black) - si žijú celkom spokojne. Poznajú sa od detstva a nič im nechýba. Wayne má svoju živnosť, Darren sa stará o dôchodcov a J.D. predáva sendviče. Okrem priateľstva všetkých troch spája aj fanatický obdiv k spevákovi Neil Diamondovi. Lenže potom sa Darren zamiluje do emancipovanej psychoterapeutky Judith Fessbegglerovej (Amanda Peet) - a zdá sa, že pánske trio končí... Judith svojmu novému milencovi totiž striktne zakáže schôdzky s kamarátmi, pripraví zásnuby - a svadba sa neodvratne blíži! Kamaráti chcú Darrenovi pomôcť, aby neuviazol v chomúte s takou príšernou ženskou, zvlášť, keď sa v meste objavila Darrenova prvá láska Sandy Perkusová (Amanda Detmer). Lenže zbaviť sa Judith nie je len tak. Preto sa kamaráti rozhodnú pre razantnú akciu, akou je únos - že to však dopadne celkom ináč, ako si to predstavovali, ani vo sne nečakali... (TV Dajto)

Ludivitto

Strašná blbost. Strašně blbá. Ale několikrát jsem se málem udusil smíchy. Není od věci si dát jednou za čas pořádně hloupou komedii ;) ()

sedm.1

Přes(na první pohled) zajímavé obsazení docela dost ubohá komedie,stavící na poměrně trapném humoru.Většina vtipu je totiž postavena na totální tuposti všech přítomných postav a scén.Logika,rozhovory a činnosti hlavních hrdinů jsou nesmyslné a často i přitroublé.A romantika je zde spíš parodizujícím prvkem,než laskavým a upřímným projevem.A když se vrátím k tomu obsazení,přestože ona jména jsou všem docela známá,ovšem:Biggs se i přes svůj talent plácá v pořád stejných rolích nekňubů a ňoumů,Zahn přes své charisma se zas plácá z jedné hovadiny do druhé a Blackovo komedianství se mi nevím proč příčí prostě ve všem vůbec.A Amanda Peet je sice kočka,ale z béček se taky nevyhrabe nikdy.A pekelná ženská mé mínění o všech zde jmenovaných jen potvrdilo. ()

wosho

Já se u tohodle "filmu" vždycky zasměji a zabiji 90minut svého života příjemnýn způsobem-přiznávám,že je to hlavně díky pár hercům a třešnikou pro je tady R.Lee Ermey v roličce teplého trenéra ()

Hopper

Taká priemerná oddychovka, čo nemyslím nijako negatívne. Black a Zahn s Lee Ermeym sú miestami úplne skvelí, pre Amandu Peet mám slabosť a aj na Biggsa sa dá celkom pozerať. Samozrejme, nejedná sa ani na poli komédií tohto typu o žiadne prevratné dielo, ale väčšinou je dej svižný a niektoré gagy sú fakt skvostné. ()

eagle-eye

Steve Zahn je magor, v dobrém slova smyslu. V poslední době mě již podruhé nadchl (ještě více se mu to povedlo ve Skandálech ze života zvířat). Komedii táhne hlavně on (záchvat smíchu jsem dostal např. při józe - modří už vědí), Jack Black a Amanda Peet. Nebýt obsazení Biggse z kterého se mi dělá vyrážka, jen když ho vidím, tak bych šel s hodnocením výše. ()

Shakeus

Njn, kdybych na to nekoukal při práci na pc, tak by to bylo asi míň. Takhle jsem se párkrát zasmál. Trapností tam ale bylo víc. Pro zabíjení času, nebo jako kulisa, asi ideální. ()

Haymar

Evil Woman stojí na hereckém obsazení: Výborná Amanda Peet (a že byla fakt ultra-mrcha) parádně sekunduje super komediální dvojce: Black/Zahn, potěšil i výborný R. Lee Ermey (v epizodní roli) a taky Kyle Gass (Blackův parťák z projektu Tenacious D) v mini-roličce... Jason Biggs se sice snažil ale i tak zůstane už asi navždycky jen ten,co šukal koláč a v celém tom parádním hereckém cirkusu byl spíše jen do počtu... I tak sem se bavil výborně! ()

dehlie

pri komédií sa má človek zasmiať. ja som sa niekedy smiechom skoro válal. napr. pri blackovej prvej návšteve zajatkyne v prestrojení. navyše výbornú dvojku blacka a zahna dopĺňajú dve sexi amandy- peet a detmer. dlho som sa pri takomto žánri takto nebavil. ()

memoman

Svižná a odpočinková komedie,která se spoléhá většinou na fyzické gagy a slovní humor bazírující na tom,jací jsou hlavní protagonisté tupci(skvělí Jack Black i Jason Biggs) a jaká je ta Judith svérázná buchta(krásná Amanda Peet). Humor ve stylu bratří Farrelyových,který může urazit muže a potěšit feministicky smýšlející dívky-potvory. ()

muoaner

Obsazení vypadá velice slibně, ale výsledek přímo katastrofální. Ultrakýčovitá podivaná s hlavní zápornou pekelnou ženskou, které ty její vychvalované prsa, co vypadají jako povadlé fusky přehozené přes prádelní šňůru, bych nejraději svázal do námořnického uzlu a narval jí je do chřtánu, protože co tam ona předvádí, to je fakt na ránu. Prostě, celej film mi přišel jako by scénář psala voskovkama mateřská školka, a kdo na to doplatil byl jason, steve a jack. Protože ty měli trestuhodně napsané role. 1* za jeptišskou posilku. To bylo asi tak jidený zábavný moment na celém filmu. ()

Svatý muž versus flákač

Svatý muž versus flákač

17.04.2006

Jeden z dvojice ukázkových hlupáků v trháku Blbý a blbější, Jeff Daniels, doplní zkušenou Diane Keaton a mladíka Jona Hedera v hereckém obsazení bláznivé komedie MAMAS BOY. Režie se ujme Tim Hamilton… (viac)