Traja kamaráti z malého mesta - Wayne Lefessier (Steve Zahn), Darren Silverman (Jason Biggs) a J.D. McNugent (Jack Black) - si žijú celkom spokojne. Poznajú sa od detstva a nič im nechýba. Wayne má svoju živnosť, Darren sa stará o dôchodcov a J.D. predáva sendviče. Okrem priateľstva všetkých troch spája aj fanatický obdiv k spevákovi Neil Diamondovi. Lenže potom sa Darren zamiluje do emancipovanej psychoterapeutky Judith Fessbegglerovej (Amanda Peet) - a zdá sa, že pánske trio končí... Judith svojmu novému milencovi totiž striktne zakáže schôdzky s kamarátmi, pripraví zásnuby - a svadba sa neodvratne blíži! Kamaráti chcú Darrenovi pomôcť, aby neuviazol v chomúte s takou príšernou ženskou, zvlášť, keď sa v meste objavila Darrenova prvá láska Sandy Perkusová (Amanda Detmer). Lenže zbaviť sa Judith nie je len tak. Preto sa kamaráti rozhodnú pre razantnú akciu, akou je únos - že to však dopadne celkom ináč, ako si to predstavovali, ani vo sne nečakali... (TV Dajto)

kingik

Ono to není vyloženě slabé, ale je to trochu slaboduché. Herci hrají tak, jak hrají a scénáři v brzku dojdou trumfy, a tak se herci různě pitvoří, a u některých, jako je Jack Black, to projde, ale při pohledu na trpící výraz Jasona Biggse nebo překvapivě nepřesvědčivou Amandu Peet, vám rychle dojde, že tahle komedie neoslní, ale úplná nuda nehrozí. ()

IQ Tiqe

Než se to v závěru změní v crazy komedii, tak film za moc nestojí - ostatně závěr není o moc lepší, ale aspoň je v rámci žánru snesitelnější a vysvětluje celý přihlouplý děj. ()

swamp

Tam, kde Jason Biggs herecky zaostává, Jack Black a ďábelská Amanda Peet předvádějí pro tento typ filmu nadprůměrné herecké výkony. Nekecám..důkazem toho může být fakt, že na Amandu, ač sexy, budete shlížet s odporem. :) "Don't make me take away your masturbation privileges!" ()

predators

Tak jestli tahle ženská není peklo samo, tak se tam alespoň narodila. :-) Trochu ďábelské jsou i některé situace, události a psohlavec :-) Jinak, trio kamarádu se docela dobře doplňovalo, v druhé půli jim sice docházel dech, ale to se jen připravovali na závěr filmu :-) Shrnuto podtrženo, bláznivá komedie to je, ale celkově ji řadím ke slabšímu průměru. 40% ()

Slarque

Docela slušné obsazení a dokonce jsem se i párkrát zasmál. Bohužel, většina humoru funguje maximálně v teoretické rovině a jeho sledování mi přišlo jen a pouze trapné. ()

SeBig

Jeden forek za druhým, herci vynikající, příběh zabavný a vubec se během filmu nenudíte! :))) no prostě komedie jak má být ()

LaciLC

Vôbec nie nechutná, ale veľmi príjemná a zábavná teenagerská komédia. Nemyslím, že by to bolo trápne, pár nepodarených gagov sa síce nájde, poriadne to však vyvažujú skvelé. Dobré výkony podali aj herci: loser Jason Biggs, jeho strelení kamaráti Steve Zahn a Jack Black a samozrejme nemôžem zabudnúť na onú pekelnú ženskú v podaní Amandy Peet. V malej role sa napr. predstaví aj spevák Neil Diamond. ()

ARI50

Bacha koho si vybereš ne vše je pod slupkou stejné jako na povrchu. Ale to vůbec nevadí protože svůj účel zábavy to splní dost dobře. ()

becki_tu

Pohodová, oddychová a hlavně vtipná jednohubka s geniálním komikem Jackem Blackem, okouzlující Amandou Peet, jelimanem Jasonem Biggsem a vtipálkem Stevem Zahnem. Spousta vtípků dobře zafungovala, zvolený druh humoru mi taky skvěle sedl, takže jsem se opravdu solidně pobavil a hodně často i nahlas zasmál. Podobné typy filmů sice tak často nevyhledávám, ale tentokrát jsem si vybral dobře. 65% ()

MeanWhile

Hodit fuj na Amandu Peet, která mi ve filmu vůbec neseděla a zhnusila mi snad ještě víc celý pohled na tento film, který je další flák podobnej posledním všem prcičkám. Jede na stejné vlně, proto se ani nemůžeme hodnocení divit. Klasická romantická komedie, která nikdy nemá smysl a všechny jsou stejné. Jediné co mě v tomto filmu nadchlo, byly někdy vážně peckovní hlášky a výjevy, které snad vždy vyšly z pusy pouze Stevu Zahnovi a Jacku Blackovi. Tahle dvojka mě ve filmu vážně vždy dostala a líbila se mí snad více než celý film jako takový vůbec. Takže snad jen kvůli těmto dvou týpkům a těm jejich výstřelkům dávám dvě hvězdy. ()

Tommassi3

"Představoval sis někdy, že souložíš s mužem ??" - "S jakým ??" - "Cože ??" - "S vysokým mužem ?? Protože já nemám rád vysoký lidi.." ;) ()

Johny_fork

Jeden z úletů, které z oblibou vyhledávám, ústřední trio looserů je fantastické(Nejvíc Jack Black v roli homosexuálního obsolventa Sendvičové univerzity:D) , k tomu posedlost Neilem Diamondem:)... Děj prakticky neexistuje, ale nevadí, stejně sem se párkrát slušně zasmál, film rozhodně není pro každého, ale pro mě dokonalá relaxace... ()

Pink.Panther

Tři největší (a nejlepší) looseři Hollywoodu se sešli v jednom filmu: Zahn, Biggs, Black, a k tomu pekelná Amanda. Tohle nemá chybu, ale chce to nadhled ! Pokud ho máte, je to nářez. Pokud ne, jděte raději na pivo. ()

Torision

No sice to nebyl žádnej zázrak a po oskarovejch nominacích to rozhodně nekoukalo, ale především to byla prdel od první do poslední minuty a úlet jak má bejt. Naordinovanej styl humoru mi přesně sednul, protože je nekorektní, ujetej a (aspoň pro mě) nespadá do trapnosti. Stejně tak mi seděli i všichni herci a postavy. A bylo jedno, jestli to byl podpantoflák Biggs, megapsychouš Erney, teplej Jack Black nebo třeba Neil Diamond. :) V první řadě jsem to bral jako prdel a proto jsem se bavil, narozdíl od místních, co si nejspíš původně mysleli, že budou koukat na sladkobolný hlubokomyslný film na téma neopětovaná mezilidská láska. "Jsem gay a ona ho ve mně objevila protože mě poslouchala. Narozdíl od lidí, co mě znají roky a přehlížejí všechny jasné příznaky." - "Jako co?" - "Jako mou posledlost Beth Middlerovou, slabost pro vodové osvětlení. Ohh, a skutečnost, že rád kouřím péro." - "Cože???? To že jsi dělal????" - "Ne. Teda ne s jinym chlapem. Ale pamatuješ na tu knížku o józe?...." ()

Marsik

NOVA CINEMA HD - Pohodový snímek se spoustou vtipných scén. Amanda nejednoho pána mohla svým zevnějškem potěšit a za celých 80 minut se zásadně nenudíte. 68% ()

Svatý muž versus flákač

Svatý muž versus flákač

17.04.2006

Jeden z dvojice ukázkových hlupáků v trháku Blbý a blbější, Jeff Daniels, doplní zkušenou Diane Keaton a mladíka Jona Hedera v hereckém obsazení bláznivé komedie MAMAS BOY. Režie se ujme Tim Hamilton… (viac)