Mýtický motocyklový kaskadér Luke (Ryan Gosling) se rozhodne opustit svět karnevalu a hry se smrtí. Dozvěděl se totiž, že jeho bývalá milenka Romina (Eva Mendes) nedávno porodila syna. Chce je oba najít a postarat se o rodinu. Aby je finančně zajistil, spáchá na svém motocyklu řadu bankovních loupeží. Jeho dokonalé zločiny ale přilákají zájem ambiciózního detektiva policie Avery Crosse (Bradley Cooper) a zkorumpovaného šéfa místního policejního oddělení Delucu (Ray Liotta). Začíná nemilosrdný boj, ve kterém neexistují žádná pravidla. Drama přesahuje i po patnácti letech do života dvou středoškoláků, kteří zápasí s dědictvím, jehož se jim dostalo. Jediným útočištěm se pro ně stalo místo za borovicovým hájem. (JOJ Cinema)

Zadri

Člověk se při sledování ptá, kdy se tam začne něco dít a ono nic. Několik silnějších momentů příběhu, nijak výrazně nenakopne poměrně nudný a pomalu vyprávěný příběh o lidech s občas velmi pochybnými motivacemi. Kruh se uzavře.... ale trvá to dlouho a zaujetí, aby divák pohledal. ()

Benzinka

Nezáživný scénář a nudné provedení...3* pouze za část s Goslingem. Pokud tento herec není váš šálek čaje, tak ještě o hvězdu méně. Bradley dokonale zklamal.. Režisér by si zasloužil pár facek za to, co z něj v tomhle filmu udělal... ()

kubilov

Dost realistický, místy dokonce až naturalistický pohled do zákulisí životů dvou mužů, jejichž setkání sice trvalo pouhých pár vteřin, ale navždy ovlivnilo život jich i jejich synů. V první části (nejlepší) se představí výborný Ryan Gosling, jehož portrét se mi v celém filmu líbil úplně nejvíc, navíc byla ta část s ním celkově nejlépe zpracována. Ve druhém díle této existenciální skládačky má pak hlavní roli neméně kvalitní Bradley Cooper, jehož životní osud byl podobně pohnutý, jenže na opačné straně zákona. No a třetí část - o synech - už nese prvky důsledků z obou předchozích částí, avšak přeci jen končí určitým světlem na konci temného tunelu. Z herců ve vedlejších rolích mě ještě navrch zaujal pěkně morálně zkažený Ray Liotta. Délka mohutných 140 minut se dá zvládnout, ale pouze za předpokladu, že se sledujícímu sejde správná konstelace nálad. ()

liquuid

Tak nějako jsem nepochopil celkový význam, pointu a pochybuji, že to mělo hlubší záměr. Začátek se relativně povedl, Ryan byl fajn. Z mého hlediska však moment, kdy Ryana zabíjí, je klíčovým bodem k naprosté zkáze. Druhá polovina filmu mi přijde o ničem, tam není za co se chytit a nejvíc se mi nedaří pochopit, že kluk, který je ve městě nový a shání kamarády, tak si najde jednoho, kterého okamžitě zneužívá a ještě mu rozbije hubu. Já nevím, ale je to jako scénář, který je skartovaný a následně slepovaný a naprosto špatně, přičemž spousta částí chybí. Já to nevidím ani na průměr :/. ()

zubrik66

Ako sa z obyčajného policajta stal hrdina a prokurátor. Ako úspech jedného zničil život inému. Ako človek na pokraji stiahol so sebou aj ľudí okolo. Ako k úspechu nestačí motorka, ale ani kravata... ()

subic

2,5v1. 2 a půl filmu v jednom, které mají úzká pojítka. První příběh byl fajn a najednou z ničeho nic skončil. Přišel druhý a pak třetí a ty už mě tak neoslovily. Synové Ryana a Bredleyho měli rok, v posledním příběhu pak o 15 let víc, aby se potkali ve škole. Vše je celkem předvídatelné, žádné prudké zvraty. A pokud se poslední příběh děje po 15 letech pro prvních 2, tak někdo zapomněl Bradleyho Coopera jaksi postarši, protože u Evy Mendes to udělali. 2022: Já to viděl teď znovu po letech náhodně takhle pozdě večer a musím říct, že mě to bavilo. 7/10 ()

nula87

Zvláštní - film, o kterém nebylo moc slyšet, a přitom tak silný příběh o 3 "dílech", z nichž každý je výborný a dohromady ještě lepší. 80% ()

john.doe

více jak dvouhodinová nuda! Gosling jako zlý, blondatý, potetovaný padouch? to je směšné :-) Cooper totéž těmhle sladoučkým hercům fakt záporáky nebaštím sorry... ()

horor2

Silný snímek spojujíc 3 příběhy do jednoho. Pro mě nedoceněný film, který má co dát a poukazuje na některé nedostatky společnosti. Ukázka CHUDÝ - BOHATÝ nebo SOCKA - ROZMAZLENÝ FRACEK či RODINA - KARIÉRA. Lidé vždycky uměli být, jsou a vždycky budou zmrdi! Přesto se najdou i mezi nimi ti dobří, ale je jich málo! :-) ()

The_Edge

Zajímavé prohození hlavních postav a pokračování příběhu. Bohužel po této změně začne film značně ztrácet na tempu. Goslingovi tyhle role sedí a prostě je umí. Chápu autorův záměr, ale pro mě bohužel film nakonec těžko uvěřitelný a celkově dost těžkopádný... Díky první půlce 6,5/10. ()

mrclTV

Máte veľa voľného času? Tak potom si týchto 140 minút úplnej priemernosti môžete pozrieť. Tri hviezdičky za slušné herecké obsadenie a peknú prírodu pri cestách (nedajú sa nevšimnúť tie zalesnené kľukaté cestičky). ()

adamix

Malý veľký film, ktorý zakryli hviezdami prepchaté a pregýčované  akčné trileri a opozerané krimi drámy. Opus, krásne pracujúci s charaktermi postáv, ktorých spájajú ich vlastné chyby a prepracované backstories, ktoré sa časovo i situačne navzájom prelínajú. Ten prechod z hlavnej postavy na vedľajšiu, ktorá v nasledujúcej časti preberá štafetu tej hlavnej, už bolo vo filmovej histórii pár krát zobrazené, najvýraznejšie asi v Refnovej dealerskej trilógii. Ale ani tam nebola citeľná tá výrazná prepojenosť postáv. Dokonca ani taký silný príbeh, ale tá séria je perfektná po iných stránkach. Tento film vám však prehovorí do duše svojím spôsobom a vyzdvihne varovný prst pred naplnením karmy každého jednotlivca. Takáto poctivá filmárčina sa len tak všade nevidí. Za mňa 90%. ()

Midar

Slušný rozjezd se stylovým Goslingem je zde bohužel po nějakých 40 minutách ukončen a to, co následuje je jenom zdlouhavý a z prstu vycucaný spatlanec spoléhající se na hloupé náhody, které však absolutně nedávají smysl. Jsem neskutečně zklamaný, protože začátek to mělo vážně slušný. Gosling mi zde navíc trochu připomínal malinko neklidnější a roztržitější dvojče jeho postavy z Drive. S koncem jeho postavy zde však také bohužel končí jakákoliv zajímavost tohoto filmu. ()

Pete

Výborný originální scénář, kdy jsem opravdu většinu času nevěděl, kam dál se bude ubírat, jelikož je dost odvážný při střídání příběhů hlavních postav, a přitom na konci si všichni diváci řeknou, jak to bylo jasné. Svým dějovým obloukem nabírá směr k tragédii antických rozměrů, přesto končí překvapivě smířlivě, a působí přirozeně. Režie je však velmi fádní, až nudná, a největší kámen úrazu je tradiční nešvar novodobých dramat - neúnosně a zcela zbytečně natahovaná délka. ()

mondavi

Tři propojené příběhy v jednom. Možná trochu přepálená stopáž, ale od začátku skvělá atmosféra, výborný hudební doprovod, Gosling jako vždy bez chyby. V druhé třetině je to trochu uzívanější, ale jako celek luxusní podívaná. . ()

Bolek82

Cekal jsem variaci na Drive, ale dostal jsem neco uplne jineho...a je to mozna dobre...SPOILER: tri pribehy, dva otcove (zlodejicek z donuceni a policajt) a nasledne pribeh jejich deti. Uzasna navaznost prvni a druhe casti, pribeh o detech, takovy nijaky, Gosling hraje suprove, pravda moc nemusi mluvit, staci videt jeho vyraz :-) Bradley je dobre slizky a podrazacky a preci je v nem trochu dobra...deti jsou neprijemne a jeden vypada jako ultra gay a druhy jako totalni spratek :-) Konecna pointa necekana. Celkem 80% ()

Rychlý Gosling, zběsilý Cooper

Rychlý Gosling, zběsilý Cooper

04.06.2011

Starý koncept z Bodu zlomu (a mnoha filmů před ním, hlavně westernů) o muži zákona a ne až tak špatném zločinci, naposledy úspěšně oprášila série Rychle a zběsile. Po podobné linii, ale v hávu… (viac)