Když se Kate Wellesová, která pracuje pro ženský časopis v L.A., náhodou setká s výtvarníkem Adamem Levym, její život se promění jako mávnutím kouzelného proutku je to láska na první pohled. Pak však milostná bouře trochu utichne a ukáže se, že společné soužití není zdaleka tak idylické, jaké bylo na počátku. Dvojice si začíná jít na nervy a zvlášť Kate se obává, aby se láskyplný vztah neproměnil v manželskou lhostejnost, jakou zažila u svých rodičů. Jenže napětí se hromadí a Kate i Adam si musí položit stejnou otázku: dokáží být zároveň milenci i přátelé nebo si budou muset vybrat lásku bez přátelství, přátelství bez lásky či rozchod? (oficiálny text distribútora)

Grizzly

Debilita bez pointy. Hlavni hrdinka je neskutecne blba krava, ktera se bud nechava nekym sbalit a osukat, nebo psychicky nezvlada svoje citove navaly a buli. Ta jedna hvezda je za Jona Favreau, kterej je fakt vtipnej. Chapu, ze je to film pro zensky, ale i tak si myslim, ze je to ztrata casu. ()

chrispe

Deprese! :-) Jednou ten nový vztah vždycky prostě zestárne... a to je prostě fakt. Jon Favreau jako nesmírný sympaťák, Famke Janssen (sic krásná) místy na vyliskání. ()

GOREmaster odpad!

Romantické možná, komedie vůbec. Ani jeden z "vtipů" mne nerozesmál. Zápletka je... vlastně tam žádná zápletka není. Celý film se točí kolem toho, že Famke Janssen se snaží najít toho pravého. PROSTĚ ABSOLUTNĚ O NIČEM. ()

lubica1995

Jon je pán herec, na ktorého keď pozerám, mám chuť sa smiať aj keď nič nerozpráva. Hodia sa mu úlohy, v ktorých sa stáva mäkkým medvedíkom na pohladkanie. Vtipné a pozerateľné. ()

k.rakonos

Průměr, možná lehký nadprůměr. Několik vtipných situací a hlášek, určitě to nezklamalo, sice kratší, ale asi dostačující stopáž. ()