Milovník rybičiek a profesionálny čistič akvárií Deuce Bigalow (Rob Schneider) je smoliar par excellence, v ktorého živote chýbajú nielen ženy a sex, ale aj peniaze a blahobyt. A to ja napriek tomu, že je skrz-naskrz dobrým človekom so zlatým srdcom. Jeho bohatý klient, profesionálny gigolo Antoine (Oded Fehr) mu zverí na 14 dní svoj luxusný byt a vážne chorú vzácnu rybku, pretože cestuje za prácou. Deuce má však malú nehodu, pri ktorej sa mu podarí byt dokonale zdemolovať. Ak si chce zachrániť svoj smoliarsky krk pred istou smrťou, musí urýchlene zohnať peniaze na opravu. Veľa peňazí. A tu sa končí akýkoľvek humor, pretože Deuce si ako „bokovku“ vo vedľajšom pracovnom pomere vyberie najstaršie remeslo na svete – dá sa najímať rôznymi chtivými zákazníčkami ako gigolo... (TV JOJ)

dehlie

nebudem tu písať chytré reči o tom akú má tento film kvalitu. ja som sa proste skoro stále bavil a niektoré scénky- napr. s jednou klientkou, ktorá všetkým nadávala boli vyložene špičkové. HERGOTFIX! ()

Sagara

"rybka rybka rybka" "uz jsi nekdy strkal paratko do jicnu sopky?" "Nejsem jenom cupr holka s velkyma kozama, i kdyz to jsem taky" - film s tolkymi skvelymi hlaskami na ktorom sa stale skvelo smejem. A jeden z mala filmov ktoreho dabing mam naozaj rad :D ()

mazadlo

U této komedie jsem strávil haldu času , používal jsem ty hlášky haldu týdnů a smál jsem se nad tím na několik úderů. No jo dnes už to není ono ale v jisté době to prostě pecka byla ať si říká kdo chce co chce....rybko rybko rybičko.... ()

Jiu

Dosť trápny a nezaujímavý výtvor s mne strašne nesympatickým Robom Schneiderom v hlavnej úlohe. Ale z tak úbohého námetu by sa asi ani z iného herca veľa nevyťažilo. ()

strictly

Veškeré vtípky jsou okaté a křečovité, užití tolik v poslední době populárního „vyměšovacího humoru“ samoúčelné a komický projev Roba Schneidera je velkou tragédii. ()

Greg25

Překvapivě vtipné, s mnoha hláškami a řadou situačních legrácek. Mně tenhle film přišel vtipný a to opravdu dost, skvěle jsem se u téhle komedie pobavila. Rob Schneider se tady zase jednou vyžil a je to znát v tom dobrém slova smyslu, jeho čistič akvárií alias gigolo je jedna z nejlepších komediálních postav 90. let. 80% ()

Harpy

perfektná komédia, mne sa to páčilo a nech si hovorí kto chce- čo chce trápne to nebolo určite,navyše hl postava je taký sympoš....celkovo potešilo, zabavilo a tých hluchých miest tam bolo málo..... ()

kdosizrosy

Jako děti jsme to se sousedama doslova žrali. Deuce, to byl pojem. Dneska, s odstupem několika let, spíš pozměním na - trapné, ujeté, nechutné, ale občas se zasmějete. Deuce by si mě jako klientku vážně nezískal. ()

Johny303

Ulítlé a bláznivé filmy s Robem Schneiderem možná nesbírají Oscary, ale já se při nich vždy neskutečně bavím a když na to narazím v programu, nenechám si to ujít, proto nemám důvod držet se s hodnocením při zemi ať je to třeba sebeblbější! ()

Heero

Možná je to tím, že jsem u toho to filmu vypil 3 piva a flašku becherovky, ale fakt jsem se několikrát upřímně zasmál. Rob Schneider super, on tu komedii vlastně ani nemusí hrát, stačí se na něj podívat :) ()