Milovník rybičiek a profesionálny čistič akvárií Deuce Bigalow (Rob Schneider) je smoliar par excellence, v ktorého živote chýbajú nielen ženy a sex, ale aj peniaze a blahobyt. A to ja napriek tomu, že je skrz-naskrz dobrým človekom so zlatým srdcom. Jeho bohatý klient, profesionálny gigolo Antoine (Oded Fehr) mu zverí na 14 dní svoj luxusný byt a vážne chorú vzácnu rybku, pretože cestuje za prácou. Deuce má však malú nehodu, pri ktorej sa mu podarí byt dokonale zdemolovať. Ak si chce zachrániť svoj smoliarsky krk pred istou smrťou, musí urýchlene zohnať peniaze na opravu. Veľa peňazí. A tu sa končí akýkoľvek humor, pretože Deuce si ako „bokovku“ vo vedľajšom pracovnom pomere vyberie najstaršie remeslo na svete – dá sa najímať rôznymi chtivými zákazníčkami ako gigolo... (TV JOJ)

jericho001

Rob v roli mužského šlapky poprvé.Pár pasáží je sice trapných ale jinak je to celkem v poho.A u okamžiků jako jsou např.odebírání kousku štěpu z hlavy,různě handicapované ženské,lovení šneků v akvárku jen za tím účelem aby viděl deuce bradavky tak u toho se pořád gembím.Takže celkem v poho. ()

lopezka

Vtipná komedie s reálně existujícimi chorobami, která pobaví každého. Oddychový film, nenáročný a přesto stojí podívat se na něj víc než jednou. Všechny komedie, kde hraje Rob Schneider jsou výborné, snad jen proto, že on je v hlavních rolích. ()

Stalker85

Vůbec nechápu proč má tahle komedie tak malý hodnocení...Je to jedna z mých nejoblíbenějších komedií...Nejsou tam žádný nechutný sprostý vtipy,žádný forky stylu Tvá matka je šeredná jak opičí prdel s hemeroidama....a to má u mě opravdu velký plus....Je to super komedie...peckovej Schneider nemá chybu,jde do toho naplno a tak to má bejt...Oded je taky hustej :D a roštěnka s Tourretem je jako moooc vostrá :D Jak říkám...luxusní komedie. ()

Jinpachi

Celkem slušná komedie, která má i to posláni něco málo nám sdělit o ženách. Skutečně je tomu tak. Opět takové ty řeči, kdy žena by měla raději muže, který je milý, slušný, pozorný a citlivý k jejím potřebám a touhám. Ovšem, naštěstí je to film, skutečnost je taková, že ženy v tom nemají jasno a muži nevědí, o čem mluví. Ale jako komedie to vážně působí, je to zvláštní, velice dobrým dojmem. Mám za to, že když se člověk pohodlně usadí, nechá se tím filmem vést po celou dobu jako sličnou pannou, určitě ho dotáhne až do finiše, kdy na konci zjistí, že to nebylo tak zlé a že se dokonce i solidně smál. ()

Calabria

Jedna z mých nejoblíbenějších komedií, Rob Schneider prostě umí hrát filmy na zasmání. Škoda že málo lidí mají rado tento silný humor. Za mě jedině 5 hvězd ()

Onanista

Tak co tak sou tam "jiný" hlášky no. Je to aspoň něco jinýho. Takže nebudu jako vy moralizovat a napálim tomu zasloužený tři hvězdy. ()

huhuhu783

No tak zase tak špatný to není. Chvílema se i člověk zasměje a téma by bylo taky určitě rozvinutelný. Viděl sem to o vánočních svátcích v TV a je to taková průměrnbá podívaná kdy se na to dá kouknout,ovšem mezi tím vším o svátcích čím sme zahrnutí to ani nevyčnívá ani nepropadá ()

PORTER44

Hodně povedená komedie,R.Schneider v roli gigola který si ze začátku vydělává jako čistič akvárií do té doby než se seznámí s profesionálním gigolem u kterého čistí venkovní jezírko.Po čase mu gigolo zavolá že se něco děje s jeho rybou v akváriu a on musí vycestovat požádá ho ať mu pohlídá byt jenže nešika Deuce mu byt zdemoluje a nemá na opravu tak si začne vydělávat jako gigolo ale k jeho smůle ho pronásleduje dotěrný policajt a navíc jeho společnice které si ho objednají jsou nečím bizardní a zvláštní.R.Schneider předvedl ve filmu spoustu vtipných scén a skečů a že patří mezi skvělé komiky ()

Oxytocin

Lehce provokativní komedie, která ujede do trapnosti, ale to se dá u R.Schneidera očekávat, a proto odpuštěno. Deuce Bigalow dostává zakázky na uspokojování žen z opačného pólu, než by si jakýkoliv muž přál. Protože se jedná o komedii (každý by nesouhlasil), tak to uspokojení probíhá i splněním přáních klientek či narovnání jejich sebevědomí jinak než sexem. ()

Nekromant

Klasické béčko, kde se vtipy staví na trapnosti, vulgaritě a dělání si srandy ze všeho a ze všech. Polovina vtipů je trapných, ale to vůbec nevadí, protože film uhání zběsilým tempem a nenechá vás si ani odskočit. Dobrá zábava. - Vyhulbrkova Prdelní Akademie - ()

Rathe

Jestli se chcete podívat na nějaký plnohodnotný film o pánském striptýzu, doporučuji Do naha!, protože tohle je jen komediální ptákovina. Vždyť Roba Schneidera snad ani nejde brát herecky vážně... ()

Alagaesie

Ty akvária(!) Oheň skvělej. ‚Mám tu hromadu práce.' Souboj o prachy hezká věc ‚Víš jak jsem na něj vydělal?' ‚Šlapánim?' ‚Na burze.‘ ‚Ty bys mě umyl?“ Deuce měl s otcem dobrej hovor. Kate výborná. ‚Šťastnej jen s nohou.‘ ()

Nellaron

Čo na tom, že tá žena nemá nohu, keď ju aj tak milujem. Ako som už písal pri Deuce Bigalow: Evropský gigolo (2005) , Deuce Bigalow je na povrchu uletená komédia, ale vo vnútri sa dá nájsť pomerne vážne jadro o tom, že každý má ten svoj problém a nie je ľahké s tým žiť a viezť normálny intímny život. ()

leafroller

"Dodejte ženě sebeuspokojení a vašich nedostatků si ani nevšimne." To je pointa hodně šílené komedie, která je podle mě dneska už klasikou. A záleží jen na divákovi, jak brzy pozná, že nemá cenu sledovat děj a stačí si jen užívat jednotlivé skeče. Já byl spokojený i po 10. shlédnutí. A něco mi říká, že mě ještě mnohé čekají. ()