Milovník rybičiek a profesionálny čistič akvárií Deuce Bigalow (Rob Schneider) je smoliar par excellence, v ktorého živote chýbajú nielen ženy a sex, ale aj peniaze a blahobyt. A to ja napriek tomu, že je skrz-naskrz dobrým človekom so zlatým srdcom. Jeho bohatý klient, profesionálny gigolo Antoine (Oded Fehr) mu zverí na 14 dní svoj luxusný byt a vážne chorú vzácnu rybku, pretože cestuje za prácou. Deuce má však malú nehodu, pri ktorej sa mu podarí byt dokonale zdemolovať. Ak si chce zachrániť svoj smoliarsky krk pred istou smrťou, musí urýchlene zohnať peniaze na opravu. Veľa peňazí. A tu sa končí akýkoľvek humor, pretože Deuce si ako „bokovku“ vo vedľajšom pracovnom pomere vyberie najstaršie remeslo na svete – dá sa najímať rôznymi chtivými zákazníčkami ako gigolo... (TV JOJ)

MaxQ69

__Filmové chyby:__ |×××| Na začátku, když Deuce kupuje šneky, se Allison nakloní a namočí si v akváriu prsa. Má na sobě tmavě modré rifle. Když na konci filmu Deuce znovu kupuje šneky, Allison má na sobě tečkované kraťasy a znovu si namočí prsa. Při detailu na akvárium si všimněte,že Allison nemá ty tečkované kraťasy, ale ty rifle, co na začátku. |×××| Když Kate hází Deucovi nohu, aby se s ní ochránil, když už jí nepotřebuje, odhodí ji vedle sebe. V dalším záběru tam ale ta noha není. |×××| Když je Deuce na depilaci chloupků na zadku, při prvním vytrhnutím má T.J. na hodinkách 15:35, při druhém vytrhnutí 15:30 a při dalším vytrhnutí opět 15:35. |×××| Když Deuce rozbije akvárium, všude jsou střepy. Když ale Deuce sklouzává pro ryby, na zemi žádné střepy nejsou. |×××| T.J. zvedá ruku a ukazuje Deucemu topazový prsten, hodinky na ruce mu sklouznou ze zápěstí až někam na předloktí. V dalším záběru je má znovu na zápěstí. ()

Enzo555

Rob Schneider je môj najobľúbenejší zlý herec a tento film je pomyselný pomník jeho umeniu. Jednotka je o niečo schématickejšia, priehľadnejšia a násilne pozitívna ako skvelo obsurdné pokračovanie, preto len 4 hviezdy miesto piatich. ()

Lukys

Průměrná "komedie" s otřepanými vtipy stylu Zdeňka Trošky, která se snaží hrát na zábavnou notu. I přes to všechno to má své "světlé momenty" a párkrát jsem se dokonce i smál. Film stále něco nabízí, v tempu nepolevuje a tak se z toho nakonec stává snesitelná komedie na vrcholu průměrnosti. ()

Tempest

Jedna z těch ultraptákovin v hlavní roli s Robem Schneiderem. Je to vlastně velmi podobné jako u filmů s Adamem Sandlerem, buď vám jeho humor sedí nebo ho nenávidíte, a nic mezi tím. Já mám tento film rád, dějově je to samozřejmě o ničem, ale pobavil jsem se, což je hlavní. Mohu doporučit příznivcům crazy komedií, ostatní ať se tomuto filmu obloukem vyhnou. ()

PavHer

Další ulítlá komedie s Robem Schneiderem v hlavní roli losera, který se souhrou náhod dá na dráhu gigola s neobyčejnou klientelou :-) Několik gagů se opravdu dalo a celkově to není zas tak špatné... ()

saaaky

Laciný pokus o komedii plný laciných prvků a rádoby pokusů o americké vtipy. Námět zavání velkými klišé a ani samotné provedení a nápady mě nijak nenadchly. ()

shinlove

Úchylná komedie, ale tak nezatracoval bych ji úplně...prostě to není film, který by každého půl roku reprízovali v televizi :) 2* ()

apolite

Hodne slabé. Hovňácký humor spôsobil že sa mi na perách objavil pár razy náznak úsmevu a na odpad to teda není. No nerozosmialo ma to. No nie. Uhýbanie sa ranám na motivy matrixu či mixovanie rybyčiek mňa nerozosmialo. Ako prvý som videl druhý diel a bavil som sa kráľovsky. Toto mi potom prišlo len ako tisíckrát vylúhovaný čajík. ()

Legi36

Nejlepší komedie jakou jsem viděl.Rob Schneider-pán komik.Scenář užasný.Smál jsem se od začátku až do konce filmu.Prostě super komedie!!!!!!!!!! ()

tomas15 odpad!

Přemýšlel jsem, za co bych dal aspoň jednu hvězdu - existuje spousta (i když ne o moc) stupidnějších komedií, které se zabývají něčím podobným a většina z nich vám zaručí těžkou dávku nevkusu. Z tohoto možná ještě Schneider vyvázl s minimální kapičkou hrdosti. Ale přesto - vhledem k tomu, že jsem se ani jednou nezasmál a úroveň ani jednoho vtipu nepřesáhla alespoň nějakou minimální úroveň, nemůžu hodnotit jinak než odpadem. Nemůžu si pomoct, ale ono tam vážně nic dobrýho nebylo. ()