Milovník rybičiek a profesionálny čistič akvárií Deuce Bigalow (Rob Schneider) je smoliar par excellence, v ktorého živote chýbajú nielen ženy a sex, ale aj peniaze a blahobyt. A to ja napriek tomu, že je skrz-naskrz dobrým človekom so zlatým srdcom. Jeho bohatý klient, profesionálny gigolo Antoine (Oded Fehr) mu zverí na 14 dní svoj luxusný byt a vážne chorú vzácnu rybku, pretože cestuje za prácou. Deuce má však malú nehodu, pri ktorej sa mu podarí byt dokonale zdemolovať. Ak si chce zachrániť svoj smoliarsky krk pred istou smrťou, musí urýchlene zohnať peniaze na opravu. Veľa peňazí. A tu sa končí akýkoľvek humor, pretože Deuce si ako „bokovku“ vo vedľajšom pracovnom pomere vyberie najstaršie remeslo na svete – dá sa najímať rôznymi chtivými zákazníčkami ako gigolo... (TV JOJ)

Alexandre

Možná je to kravina, ale mě dokázala zatraceně dobře pobavit jak už dlouho žádná komedie. Přesto, že některé scény byly trošku ujeté, jsem se smál téměř od začátku do konce. Schneider roli baviče zvládnul bez problémů na velkou jedničku! ()

danny_21

Jedna z těch nejlepších komedií pana Schneidera, kterou jsem viděl - kupdivu tady není tak protivnej jako většinou a musím říct, že jsem se několikrát upřímně zasmál situacím kolem striptéra a jeho zákaznicím - dá se to v pohodě přežít - 45 % ()

Wyrdas

Krásná komedie na kterou se rád podívám klidně znovu. Hodně bláznivá, ztřeštěná ale ničím neurážející. Při natáčení byla zraněna jedna ryba! Ale už je jí lépe... Svižná komedie u které nemusíte moc přemýšlet, ale bavíte se od samého začátku až do konce. Kdyby film nebyl tak podhodnocený, dal bych o hvězdu méně, ale takhle nemůžu jinak. ()

dawnie

Na co koukat, když přepisujete inventuru? "Mám ho tenkýho" nebo "Rybko rybko rybičkko rybičko" jsou navíc jedny z kultovních hlášek naší rodiny. ()

Nix

Hrozná blbost, ale občas se zasmějete. Hlavně, když vezmete nemocného člověka na baseball, to je cool. Některé tyhle scénky jsou fajn. ()

D.awi.d

Asi nejlepší film se Schneiderem.Vlastně spíš jediný útvar se Schneiderem, který se může nazývat film a dokonce i komedie.Bavil jsem se a tenhle film jsem viděl víc, než jen jednou... " To je jako celej vohoz?" ()

john.h

Párkrát jsem se zasmál, protože ta komedie je fajn, není nudná, není krátká, pořád se tam něco děje a to co se děje je úsměvné. Filmy o loserovi co jde na vrchol prostě nemůžou nikdy zklamat a v takovémhle podání mě to vyloženě přijemně překvapilo a pobavilo (třeba táta - hajzlbába mi slušně prodloužil život). Jen tam nemusely být ty trapácký motivy z Matrixu. To už vážně není vtipné, ani když ten film vyšel ve stejný rok. Mělo to zůstat samo sebou. Takže ta čtvrtá hvězdička je s hodně odřenýma ušima. ()

MRPitivier

Rob Schneider mi přišel i vtipný a jeho job raději bez komentáře! Co sráží tento snímek do kolen je určitě nechutnost některých scén, stupidní pasáže o ničem a řekněme, postrádá to smysl! Nevím přesně, co nám kdo z nich chtěl říct, nebylo to přesvědčivé! ()

Kozy9

Tak trápne až zábavné. Nebyť krutých žartíkov na ľudí s postihnutiami bolo by to možno aj tých 5*. Takáto podúrovňová hlúposť sa hľadá veľmi obtiažne, a o to viac poteší keď sa vydarí. CELKOVÉ HODNOTENIE: 75%. ()

himor

Joooooj ako je ten Schneider otrasný a zároveň vtipný. Nasmial som sa ako blázon a nielen na deji, ale na samotnom onom hlavnom hrdinovi. Robo ty si ale xicht. Forsythe v roli debilného detektíva sadol parádne, jeho vsuvky o pohlavnej chorobe ma dostali. Ako podarený snímok, asi si to pozriem zase hehe. ()

ANTYCHRYST

Schneider je úchyl..:) a v roli striptéra mě baví.. zejména musím pochválit jeho dámské protějšky..:) jedna lepší nežli druhá..:) mužskej šlapka...:) 75 % ()

papadoce

To je tak, keď pár dní po skutočne skvele spracovanom filme o striptéroch pozriem americkú sračku. Rob Schneider mal po celú dobu červené bielka, akoby bol čerstvo zhulený, aspoň tak to pôsobí na mňa. Skutočne zle sa mu pozeralo do očí. A film mal zlé strihy ako Schneider oči. Žiadna kontinuita, skoky sem a tam, človek ani nevedel, či to ešte patrí k scéne pred alebo ku scéne po. Akoby to bol zhluk skečov a nie starý poctivý, i keď prihlúply, scenár. Dobre natočené boli tak akurát nejaké tie pády, sexi bolo iba mokré tričko v úvode a vtipné, no zopár scén tam bolo, ale na komédiu bieda. Za mňa jednoznačne vedie scéna s pičusom. To bola asi jediná scéna pri ktorej som sa zasmial. Tú spŕšku hulvátstva som nečakal ani omylom. Že v takej vtákovine hraje William Forsythe mi je ľúto. Bola to slabota a neviem čo taká volovina robí na Disney plus. Ale asi si ešte raz pustím “pičus, pičus, pičus!!” Za to ⭐️. A …. kto z vás uhádol čo znamenajú iniciály T a J? Škoda, že ku väčšine “zvláštnych” zákazníčiek sa vrátili viackrát a k mojej obľúbenej iba raz na súde. Ona bola skutočne perfektná. A ja jej dám ešte jednu hviezdu hoci viem, že pre celý film sú dve hviezdiny premrštené. “Nasrať!!!” ()