Sheep Impact

Krátkometrážny / Akčný / Komédia
USA / Austrália, 2011, 4 min

Dva kamarádi směřují na zahradní party, když jim cestu zkříží zatoulaná ovečka. Jeden jí chce ulovit a ogrilovat, druhý naopak ušetřit... Australská komediální reklama na pivo Carlton Dry, kde se jedné z hlavních rolí zhostila mezinárodní hvězda akčních filmů, Steven Seagal. (J.Connor)

POciSEM

To je tak trapny az je to dobry. Sadlo bezici k autu je k sezrani. Skoda ze to za nej musel vzit dubl. A hmaty chvaty vypadaly jako kdyby se pouzil zaber ze zkousky. Teda Stevene mel bys tocit jenom reklamy ()

TERRORDROME

Táto reklama na pivo potvrdzuje dve veci ktoré už všetci vieme. Za prvé, že Steven si dokáže urobiť srandu sám zo seba a za druhé, že je fakt tučný. Jeho kariéra už môže logicky ísť len jedným logickým smerom. Tučný pupok má, úzke škáry miesto očí tiež, takže keby si nechal narásť bradu mohol by sa vydávať za dvojníka Buda Spencera a natočiť film Banánový Joe 2: Prepadnutie v Banánistane. Ja by som si to pozrel. ()

redwik

Zdá sa, že nám Steven Seagal nejako pribral hm? A keďže už asi nemôže nakrúcať akčné trháky, vybral sa na cestu reklám. Nuž, a táto je celkom nepodarená. Jediné, čo bolo aspoň trošku dobré, bol vtip, ale ani to nebolo nič moc. Inak sa môžem iba opýtať: whatthe? ()

till85

Pokud se jedná o kraťas na kterej je odkaz v diskuzi pak dávám za 4 protože je to vcelku sranda. Je jasný proč se to jmenuje sheep impact :-D. ()

Pe4Ce22

K tomuhle filmíku můžu říct jen .. proč sakra ne? .. :) .. Scénář je podobný jako u všech ostatních Segalových filmů. To jen zde se vymáčkne ve čtyřech minutách, ne ve dvou hodinách. ()