Zásah

(festivalový názov)

Ishmael (Iko Uwais) jakožto mladík trpící úplnou amnésií s masivním poraněním na hlavě. Nepamatuje si absolutně nic, natož svojí identitu. Po ošetření od dokorky Ailin (Chelsea Islan)  vypukne spád událostí a Ish bude muset čelit minulosti, resp. lidem, kteří s ním zřejmě mají nevyřízené účty. A následuje násilí... (Ouwen)

LukeKiller

Debilný scenár, ale slušné bojové výkony, takže hodnotím kladne, Bojová choreografia fakt dobrá, prial by som si vidieť niekedy niečo podobné s vyšším rozpočtom (a lepším scenárom). ()

mark9th

Hoci nie je tak pútavý a dejovo kvalitný ako The Raid, po martial -arts (MA) stránke je stále na vysokej úrovni. a na margo komentáru uživateľa Adrian.....stále neporovnateľne lepšie ako ''ruka-strih-noha-strih-lakeť-strih-koleno-strih-hlava'' tzv. hollywoodske MA filmy, pri ktorých je ten výsledok skutočne staticky nezáživný. ()

horor2

Iko zase rozdává kopačky, ale ne fotbalistům, těm co ho zasáhli do hlavy. Indonésie se mi poslední dobou hodně líbí. Bitky paráda, ale už se z toho trochu stává tradice, možná, že být lepšího příběhu, což se dalo určitě z námětu vytáhnout, dal bych i víc. Takto je to jen další z těch normál pohodovek, které neurazí ale ani nenadchnou. ()

johnsnow

Skurvená masakrina. samozrejme oproti raidu slabšia v príbehu ale čo sa týka bitiek tak omnoho brutálnejšia so skvelou a prehľadnou choreografiou. ty vole toto je pre mňa žranica jak nič. V USA dlžká súboja tak tri minúty. Tu? Šak pozrite a uvidíte. 5* jak bič. A tiež sa mi páčila aj tá dramatická linka. ()

reno.d

Tleskám a tetelím se blahem!Indonésie zase boduje a po Zátahu I.,II. nám servíruje další super akční nářez Headshot!Spokojenost na nejvyšší úrovni!Dál nemám co,všechno ostatní nejlíp vyjádřil EvilPhoEniX a mě nezbejvá nic jinýho,než s ním totálně souhlasit! 90%! ()

DonBraso

Asi se bohužel nedá neporovnávat tenhle film se Zatáhem,kde si Iko Uwais udělal jméno a dvojka byla pro mě snad nejlepší akční řežba za hodně hodně let.Bohužel to je právě ono.Porovnávat bych nechtěl,ale jemně musím a čím mě nejvíc bohužel zklamal tento kousek,tak to byl určitě horší scenář,kdy naprostý vývoj postavy je tu vcelku putna a malinko horší choreografie.Je pěkný,že Uwais team je i zde,myslím,že byl právě i v Zátahu,ale tady je to čistokrevná bojovka na kola.Pusttě si Tekkena a máto naprosto stejný i zde.Nevím jestli to bylo znát budgetem pro tento film,což osobně zrovna dvakrát nevypadalo.Je pravda,automobilová honička tu vůbec není a hodně soubojů je čistě v malém prostoru jeden na jednoho,z vyjímkou pláže,kde jsem si konečně mlaskal v ústech.Hodně zde chybí určitá lehkost či spíše více nápadů do samotných bojů,kdy se to nesmírně stává stále stejné jen s někým jiným.Určitě věci,pomůcky,nějaký nápad u kterého si řeknete pane jo,tu bohužel nejsou.Jinak je to stále velmi povedená Indonejská jízda.Neskutečně mě baví přestřelky tak typické,kdy stojíte půl metru od sebe a střílíte jako blázni.Já si na tohle už zvyknul a je to nesmírně možná divný,ale já to rád.Kamera určitě zasluhuje taky chválu,na malém prostoru rotuje kolem bojovníků a různé techtle jsou i zde,jen samozřejmě není toho moc a bohužel jako u samotných bojů se opakují.Je to škoda,myslím,že nápady jsou tím největším nešvarem filmu,protože Iko jako Ishmael stále vydrží neskutečně mnoho ran,ale je to přeci akční špíz,který si žádá pokud možno hodně zakrojit do všech anatomických částí těla,což v ranku bojovém máte nespočet,jen tomu chybí šťáva a vývoj,který bohužel seká tento film kvalitou mírně dolů.Nejhorší jsou ty očekávání,znáte to. ()

KergeSinko

Iko (Ja)Uwais je super herec a jeho choreografie je fajn. Ale být v tomhle filmu, tak dostanu 5 bodných ran, 3 kulky do zad a i přesto než padnu si stihnu zajít do sámošky a uvařit si kafčo. Ta výdrž hlavního hrdiny a záporáků se mi zdála moc...... ()

muti

Film to bol pekný, ale skoda nevyužitého potenciálu. Supercute doctor bola skvelá, ale film bol predovšetkým o súbojoch, ku ktorým mám výhrady. Klasické útoky nič nerobia a na kombo sa tu tiež akosi nedá vyhrať. Súboje ukoncuju až fatality. Po každom boji je hlavný hrdina len otlceny, avšak sa akosi zázračne lieči a stamina sa mu tiež nemina. Súperi sa mu vždy takticky oddelia, aby ich mohol ľahšie poraziť. Každý ho chce zabiť a dáva mu vždy lethal, ale on ide ako pravý gentleman, čo je miestami až absurdné. Jasne ze vždy na to doplatí, ale predsa má autoheal, takže whatever. Miestami zbytočne brutálne fatality mohli nahradiť staré dobré a efektívne zlomvazy (teda ak už chcete niekoho zabiť a máte možnosť. Tak mu nebudete vtlacat náboje do očí. Či?) ()

srolyma

Klasická jihoasijská ultimátní krvavá a brutální řežba. Pěsti, nože, mačety, pistole, brokovnice, samopaly, granáty, vše co hrdlo ráčí a v množství více než dostatečném. Navíc je ta nekompromisní akce obohacena i o příběh okolo ztráty paměti a je tu dokonce i milostný prvek. Paráda. ()

argo.smile

Raid bola cista akcna zanrovka a tu aj ked je za malo penazi veľa muziky tak mi tu chyba cistokrvny bojovy drajv. Nebol som nadseny ani sklamany no viac ako silne 3* si to nezasluzi... ()

Sharlis

Velmi dobre. Predovsetkym sialena choreografia a kamera si naozaj zasluzi plne hodnotenie. Bitky sa nesu "v duchu Jackieho Chana", kde sa do choreografie zapoja snad vsetky kulisy a to rozhodne bavi. Brutalita vo filme nie je nijako prehnana ako sa tuto pise, je to v ramci normy i zanru. Ostatne pribeh nie je az tak vysoko postaveny, predsa len stale je to Bcko. Ale velmi nadpriemerne. Rozhodne ma to bavilo ovela viac ako Raid, ovela viac. ()

Raziel811

Čekal jsem další Raid, ale výsledek je něco zcela odlišného. Bitky jsou méně učesané a jde spíš o sílu než techniku. Každopádě snímek má velmi drsnou a hutnou asmosféru, kterou poznáte už z úvodních 10ti minut a pokud Vás tento začátek zaujme, zbytek se Vám bude líbit. Výborně vše dotváří zajímavý hudební podkres, který spolu s temnějším vizuálem dotváří depresivní story, která je sice klišovitá, ale o to tu jde až na posledním místě. ()

Accuphose

Jako takhle, nejradši bych dal odpad, protože choreografie těch scén je něco příšernýho. Když to srovnám se zátahem, tak se mi chce pomalu brečet. Máte pocit, že tam nebojuje "Bruce Lee" ale náhoďák. Někde se moc žvaní a tahá to za uši, přitom začátek vypadal vážně super. A je vidět, že ty herci fakt uměj, a určitě by se trefili z metru pistolí do hlavy. Kdyby to rejža nezakázal. Scénář je prostě největší slabina, a v kombinaci s těma akčníma momentama, to i v akčním filmu tahá za oči. Velký špatný, jedna hvězda. ()

Maratonec

Tak tu máme po Zásahu další akční parádu. Zásah je určitě nepřekonán, stejně jako na souboj Yayanem Ruhianem to nedosahuje, ale to nevadí, protože velmi nadstandartní akce s Iko Uwaisem je znovu na světě! Tohle je nářez roku 2016. ()

pistabaci

Týpek stratí pamäť a musí sa rozpamätať, že kto vlastne je. To však slúži iba na to aby sa filmom prepletali akčné scény, kde rozstrieľanie sapíkom totálne na sračku, je najmierumilovnejší spôsob úmrtia. Bitky parádne, krvavé a brutálne jak sviňa. ()