Legenda Korry

• Česko Avatar: Legenda o Koře (viac)
USA, (2012–2014), 19 h 56 min (Minutáž: 23 min)

Janet Varney, Jeff Bennett, Dee Bradley Baker, P.J. Byrne, David Faustino, J.K. Simmons, Seychelle Gabriel, Mindy Sterling, Logan Wells, Kiernan Shipka (viac)

Desítky let poté, co Avatar Aang zachránil svět přichází do moderního Republic City upřímná 17letá dívka jménem Korra, aby trénovala a poznala svůj osud. (SkyShowtime)

Recenzie používateľa Eaton_Hunt k tomuto seriálu (2)

Legenda Korry (2012)

Úctyhodné pokračovaní legendárního seriálu Avatar. Největším úspěchem jsou především záporáci, kteří mají motiv, přesvědčení že dělají správnou věc a jediné co je liší, je jejich posedlost v prokázání služby lidstvu (světu), že zabijí avatara, ale už bez morálních zábran, je neskutečně dobře propacované a bezchybné, že to přestává být seriál pro děti, jako to bývalo u Avatara Aanga. Pořád je to seriál pro děti se spousty dospělými myšlenkami ohledně psychiky, odhodlání a etiky. Objevuje se tu velké rozvinutí celého světa, který byl v zásadě jenom úvodem v Avatarovi Aangovi, a ne jenom v lokacích, ale také v nových ovládní živlů a jejich historii (viz. 3 season). No prostě neuvěřitelné jak toto pokračování tak proslulého seriálu je úžasné a inovativní, že to není možné. Jediné fakt jediné v čem je Avatar Aang lepší je, že má "uzavřený" a naplněný konec a to se bohužel o Koře říct nedá, pro mě trochu zklamání. 9,9/10 ()

Kniha třetí: Změna (2014) (S03)

Zaheer legenda, po dlouhé době správně odhodlaný záporák, jak se patří. ()