Nový britský pořad Fast and Loose je celý založen na improvizaci. Několik mimů a komiků sedí ve studiu s moderátorem a dostávají od něho nejrůznější úkoly, které musí plnit. (Kopi1)

Haloo5

Zábavná relácia ako sa patrí. Partička ma síce baví, ale toto ma absolútne dostalo.. obzvlášť po Forward Rewind Indiana Jones, kde herci jasne ukazujú, že vedia zahrať vážne všetko. Hodnotenie možno po čase (pravdepodobne len kecám :)) ešte pozmením, kedže je to zatiaľ nové. ()

Kubi21

Naprosto a plně zasloužených pět. Naše "Partička" je pouze velice silným, ale pouze odvarem. Totální výbuch smíchu u Donť Stop Me Now a u Indiany Jonese pozpátku. Naprosto dokonalí Britové. ()

JackWalters

Ho ho, děte se s partičkou zahrabat, tohle je masterpiece! Komiků a Improvizátorů se tam točí víc, ale vždycky je to kvalitních šest, nade všechny vyzdvihuji Waynea Bradyho, Pippu Evans, Grega Daviese, Humpreyho Kera a pak samozřejmě geniálního písňového improvizátora Daniela Armanda. Jedinou chybou je nedostatek dílů. Ano je to záhul na angličtinu, ale stojí za to dávat při tom pozor. "What si, by your opinion the worst date line?" "Of the animals, I am an elephant, I have thick skin, I never forget and I have big grey testicles." "One time, i accidentally bought my mother a porn version of a classic movie. Forrest Gimp. Life is like a box of buttplugs, it hurts." ()

TT1905

Naprosto dokonalý pořad, jehož největším klenotem je jednoznačně David Armand, ale nejen jeho Interpretative Dance stojí za shlédnutí. Dávám 5 hvězdiček. ()

burg

Viděl jsem jen pár dílů a musím říct, že je to 100x lepší, než všechny novácký estrády dohromady.. Kdo viděl Davida Armanda, jak předvádí pantomimou text písniček "Love is all around us" nebo "Don't stop me now" tak nemůže dát jinak, že poctivého bůra. ()

Voldy

Fantastický pořad. I když má angličtina není nejlepší, přesto jsem se u něj zasmál jako nikdy. Učinkující jsou skvělí, zvlášť David Armand a jeho mimická šou. Inu Britští komici to umí. ()

Vindemiatrix

Škoda přílišného opakování některých soutěžních disciplín (např. zeď položená na zem), po několika dílech vyčerpají své možnosti a nepřipadají člověku zdaleka tak zábavné. Jinak ale výborný pořad s neskutečně pohotovými hosty, který dokáže v lepších momentech (a nebývá jich málo) diváka naprosto odrovnat smíchem. ()