Réžia:
Eva SadkováScenár:
Eva SadkováHudba:
Ladislav SimonHrajú:
Ota Sklenčka, Antonie Hegerlíková, Felix le Breux, Jiřina Šejbalová, Luděk Munzar, Aleš Košnar, Otylie Beníšková, Josef Bláha, Oldřich Lukeš, Jaroslav Průcha, Jiří Brabec, František Kovářík (viac)Hrajú
Ota Sklenčka
Československo
Najlepšie filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)
Vajíčko (1968) (TV film)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Antonie Hegerlíková
Československo
Najlepšie filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (divadelný záznam)
Gazdina roba (1992) (divadelný záznam)
Dnes naposled (1958)
Felix le Breux
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie filmy:
Vynález skazy (1958)
Cisárov pekár a pekárov cisár (1951)
Dobrý vojak Švejk (1956)
Jiřina Šejbalová
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie filmy:
Světáci (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Láska jako trám (1967) (TV film)
Luděk Munzar
Československo
Najlepšie filmy:
Naši furianti (1983) (divadelný záznam)
S čerty nejsou žerty (1984) - rozprávač
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)
Aleš Košnar
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie filmy:
Škola otců (1957)
Obušok, z vreca von! (1955)
105% alibi (1959)
Otylie Beníšková
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie filmy:
Daleká cesta (1948)
Zapomenutý čert (1964) (TV film)
Návrat domů (1948)
Josef Bláha
Juhoslávia
Najlepšie filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (divadelný záznam)
Jako kníže Rohan (1983) (TV film)
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)
Oldřich Lukeš
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie filmy:
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Atentát (1964)
Happy End (1967)
Jaroslav Průcha
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie filmy:
Cesta do hlubin študákovy duše (1939)
Škola základ života (1938)
Bílá nemoc (1937)
Jiří Brabec
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie filmy:
Romance za korunu (1975)
František Kovářík
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie filmy:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Na samotě u lesa (1976)
Údolí včel (1967)
Lubomír Polách
Najlepšie filmy:
...a pozdravuji vlaštovky (1972)
Tvář pod maskou (1970)
Svědkové obžaloby (1974) (TV film)
Petr Haničinec
Československo
Najlepšie filmy:
Tažní ptáci (1983) (TV film)
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)
Král Krysa (1979) (divadelný záznam)
Jaroslav Mareš
Československo
Najlepšie filmy:
Naši furianti (1983) (divadelný záznam)
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Jiří Pick
Československo
Najlepšie filmy:
Charleyova teta (1969) (divadelný záznam)
Těžká Barbora (1960) (divadelný záznam)
Touha (1958)
Jaroslav Moučka
Československo
Najlepšie filmy:
Světáci (1969)
Čarodějův učeň (1977)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Svatopluk Skládal
Československo
Najlepšie filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (divadelný záznam)
Král Krysa (1979) (divadelný záznam)
Všichni dobří rodáci (1968)
Jiří Pleskot
Československo
Najlepšie filmy:
Král Krysa (1979) (divadelný záznam)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Lucerna (1967) (TV film)
Karolina Slunéčková
Československo
Najlepšie filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Lucerna (1967) (TV film)
Přišel na večeři (1981) (divadelný záznam)