USA,
(2019–2020), 6 h 59 min
(Minutáž: 22–23 min)
VOD (1)
Epizódy(19)
-
Ostrov ztraceného pokladu (S05E01)
-
AJ na záchranné výpravě (S05E02)
-
Honba za trofejí (S05E03)
-
Hrdinné chůvy (S05E04)
-
Abra-Ka-Okurka! (S05E05)
-
Potíže s hračkami (S05E06)
-
Velký podmořský závod (S05E07)
-
Recyklační síla (S05E08)
-
Velký vesmírný závod (S05E09)
-
Čtyřkolák zmrzlinář (S05E10)
-
Tým mechaniků (S05E11)
-
Úžasné plamínkovské příběhy (S05E12)
-
Big Rig Blaze (S05E13)
-
Velká balónová záchrana (S05E14)
-
Dobrodružství s mimozemšťanem (S05E15)
-
Hrdinové z videohry (S05E16)
-
Závod kolem Země (S05E17)
-
Plamínkova rodina (S05E18)
-
Zlodějka dobrot (S05E19)
Hrajú
Nolan North
USA
Najlepšie seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál) - herec, a.z.
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Nat Faxon
USA
Najlepšie seriály:
Narcos: Mexiko (2018) (seriál)
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Mike Tyson Mysteries (2014) (seriál)
Kevin Michael Richardson
USA
Najlepšie seriály:
Simpsonovci (1989) (seriál)
Rick a Morty (2013) (seriál)
Neporazitelný (2021) (seriál)
Dee Bradley Baker
USA
Najlepšie seriály:
Adventure Time: Fionna & Cake (2023) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Mestečko záhad (2012) (seriál)
Connor Andrade
Najlepšie seriály:
Anna mezi obojživelníky (2019) (seriál)
Casagrandovi (2019) (seriál)
Plamienok a štvorkolky (2014) (seriál)
Julieta Cortes
Najlepšie seriály:
Plamienok a štvorkolky (2014) (seriál)
Ridley Jonesová: Strážkyně muzea (2021) (seriál)
Alexander Polinsky
USA
Najlepšie seriály:
The Boondocks (2005) (seriál)
Ben 10: Síla vesmíru (2008) (seriál)
Roughnecks: The Starship Troopers Chronicles (1999) (seriál)
Cristina Valenzuela
USA
Najlepšie seriály:
Adventure Time: Fionna & Cake (2023) (seriál)
Helluva Boss (2019) (seriál)
Steven Universe (2013) (seriál)
Kate Higgins
USA
Najlepšie seriály:
Initial D (1998) (seriál)
Normálka (2009) (seriál)
Legenda Korry (2012) (seriál)
Sunil Malhotra
USA
Najlepšie seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Legenda jménem Vox Machina (2022) (seriál)
Normálka (2009) (seriál)
Cate Gragnani
Najlepšie seriály:
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
Plamienok a štvorkolky (2014) (seriál)
Jacquez Swanigan
Najlepšie seriály:
The Last Tycoon (2016) (seriál)
Hráč: Na život a na smrť (2015) (seriál)
Levia hliadka (2016) (seriál)