Impové jsou v pekelné společnosti těmi nejnuznějšími členy, kterým zpravidla připadají ty nejpodřadnější práce. S tím se však jeden z nich jménem Blitzo nehodlá smířit, a tak rozjíždí velmi nebezpečný byznys zaměřený na vraždy! Máte na povrchu nějaké nevyřízené účty s nějakým smrtelníkem? Chcete se pomstít tomu, kdo vás do pekla dostal? Nebo jen toužíte po shledání s někým stejně prohnilým, jako jste vy sami? Pak jsou Blitzovi služby právě pro vás! Spolu se svým specialistou na zbraně jménem Moxxie, ranařkou Millie a recepční Loonou rozjíždí lukrativní zabijáckou společnost, ovšem ve velmi silně konkurenčním prostředí. Jeho největší výhodou v tomto byznysu je magická kniha, otevírající portály z pekla na zemi, kterou Blitzo získal během jedné „rychlovky“ s princem pekel Stolasem, který mu však od té doby nechce dát pokoj... (Jeoffrey)

argus123

Sprvu som bol dosť nedôverčivý aj ked furry komunita okolo tohto seriálu šalela. čokolvek čo je trendy u iných ja beriem s odstupom. No a po pilotnej časti musim uznať že to ma fakt grády. Humorom sa trafili do môjho vkusu a jednotlivé príbehy su velmi dobre vyšpekulované. Ak peklo skutočne existuje a takto aj vyzerá, tak sa do toho pekla aj teším.No a ja mam stále ten pocit že postava Loony je režisérkine alterego. ()

ondyGAMESTV

Absolutní překvapení. Čekal jsem něco průměrného až dobrého, ale ne něco, na co bych čekal s nedočkáním, a co by se stalo jedním z mích nejoblíbenějších děl. Postavy jsem si TOTÁLNĚ zamiloval (Stolas nejoblíbenější a s Blitzøem tvoří nejlepší pár). Nejde říci nic jiného, než, že se jedná o okouzlující dílo, co vás rozbrečí a jediný seriál svého druhu, kde kombinace černého bizarního humoru s překrásnou romantikou a emocemi funguje, a to naplno. Zkrátka to pravé přímo pro mě 😈 100% ()

TheHulk

Absolutně skvělej seriál. Crushnul jsem tak na 5 postav xd. druhá série se soustředí víc na supr backstory postav a efektivní heart strings tugging. Písničky jsou supr, akce supr, horni scény supr, jokes supr :D nemůžu se dočkat na další díly! ()

RadaRAW

Úžasný humor, násilí, skvěle napsané uvěřitelné postavy a to všechno v překrásném animovaném provedení, co si víc člověk může od seriálu přát? Mohu doporučit nejspíš všem, nicméně pro studio bude obtížné, aby tento klenot nepřezářil jejich hlavní seriál, který teď vychází Hazbin Hotel. Nicméně doufám že nám nadělí více sérii tohoto, protože tohle je ten zážitek co chci. ()

• Seriál se odehrává ve stejném světě jako Hazbin Hotel (od r. 2019), v pilotní epizodě můžeme viděl billboard se zprávami od Katie Killjoy a v další scéně můžeme vidět, jak se Luna dívá na Charliinu upoutávku na samotný hotel. (Vebecko)
  • Během prvního dne uvedení pilotního dílu se tento díl stal trendem číslo jedna na YouTube a zůstal na této pozici něco málo přes 24 hodin. (Puxina)