Hotel Hazbin

• USA Hazbin Hotel

Pekelné princezně Charlie Morningstarové se nedaří přesvědčit démony ani anděly, že každá duše může dojít spasení. Zazpívejte a zaklejte si spolu s touto animovanou hudební komedií o druhých šancích. (Prime Video)

darthvader77

Tohle je cinema! Probudilo ve mne lásku k muzikálům a připomnělo mou lásku ke starým animákům na které člověk koukal v sobotu a neděli ráno. Bizardní a unikátní kombinace dospělého sexuálníého sprostého humoru a cartoonů typu Samurai jack či Gravity Falls. Songy jsou emocionální a epické zároveń a Alastor naprosto unikátní charakter obředen spoustu tajemství. Pokud by všechny reprezentační produkty vypadali takto mohli bychom si zpívat doufám ve druhou sezónu ()

Izmo123

Vivienne Medrano udělala lepší seriál než Helluva Boss který postrádá kvalitu ale Hazbin Hotel má taky jisté mouchy které by se měli taky vyřešit, neuvěřitelně rychlí tempo, spoutku vedlejších postav které se objeví a pak odejdou, samozřejmě něco udělají aby se děj posunul dál ale snad budou mít v druhé sérii větší význam a to jsem ani nezmínil že se seriál snaží zaměřit na spoustu věcí které se chtějí vyřešit zároveň v jedné epizodě, někdy to funguje skvěle někdy by to potřebovalo více epizod na vývoj příběhu ale celkově je to hodně dobrý, musím uznat že seriál se nebojí zajít příliš daleko ať už je to humor, písničky nebo postavy, dostal jsem silnou dávku vtipných scén a někdy dost srdcervoucích momentů, co se týče animace tak ta je perfektní, Postavy 8/10 Příběh 8/10 Animace 10/10 Písničky 9/10 ⭐⭐⭐⭐ 8/10 ()

Zazzy

Tohle je trošku bomba. Pustil jsem si to úplně namátkou, když jsem hledal na co koukat a brouzdal primem. Nelituji! Vždycky jsem měl rád muzikální animáky. Dva songy na díl a nikdo se s ničím nesere. Žádná korektnost, žádné servítky a slovník jako kolektiv ve fabrice. Díly jsou krátké, takže to docela odsýpá a člověk se nenudí, ačkoliv by mi větší dávka vůbec nevadila. Vůbec nevím, na čem si autorka ujíždí, ale měli by na tom začít ujíždět i ostatní autoři filmové tvorby. Já jsem z toho hotový a některé písničky už mám i na spotify v playlistu.  Ps: Trochu to vypadá jako výsměch zmanipulovaným pánbíčkářům... Což je vlastně plus. ()

Ymbecill

Můj zbožňovaný webtoon se konečně dočkal pokračování, dojmy: "Místy naprostá spokojenost, ale sem tam vyloženě bolest." Určité prvky mě opakovaně vytrhávaly ze zážitku, nicméně si dovedu představit, že jiní by se naopak náramně bavili… zkrátka se připravte na trapasy. Vulgarismů dostanete naloženo vrchovatou porci, občas narazíte na prasečinky a jako třešnička na dortu Disneyovská líbačka na závěr – akorát v progresivní sestavě pohlaví. Mám výhrady, nicméně ty vychází z faktu, že nespadám do cílového publika... jsem moc starý a mužského pohlaví. Chlapi tady plní roli podpůrných vedlejších postav a nejednou slouží jako kontrast ke kompetenci dam (E4, E6). Šel bych dokonce tak daleko, že bych Hazbin Hotel označil za "female power fantasy". Jediný reálný problém představuje tempo – všechno se děje strašně rychle, člověk se musí pořád soustředit a scény s hlubším poselstvím kvůli tomu tolik nevyniknou. Menší rada nakonec – klidně začněte druhou epizodou. Pilotní díl funguje jako expozice, kterou E2 do jisté míry supluje a nebudete si muset zvykat na rozdílné provedení. Podtrženo sečteno: "Hazbin Hotel mě ze židle nevytrhl. Doporučil bych jej náctiletému dámskému publiku, co se nebojí sprostých slov, a LGBT komunitě."  8/10 ()

Leftysk

„Hazbin Hotel“ bol pôvodne projekt na YouTube, ktorý sa neskôr dostal na Prime Video. O seriáli som počul v minulosti, ale nikdy som sa ku nemu nedostal. Bolo to asi tým, že malo to jednu epizódu a bolo to zadarmo dostupné na YouTube, pri tom ešte stále. No a nakoniec som sa k tomuto seriálu dostal a musím povedať, že ma celkom zaujala. Celá ta myšlienka, že Boh je ten zlý a Satan je dobrý nápad na seriál a tento seriál to aj dobre sprodukoval. Zo začiatku som nemal žiadne predstavy, že ako toto môže niekto mať rád, ale keď som si ho pozrel, tak som zmenil názor. Animácia je celkom pekná, príbeh je zaujímavý, postavy sú vtipné a zaujímavé, humor je zas taký, že ''p*ča, mr*ka, kok*t'' atď. poúživa to tu celkom často a niekedy to má skvelé načasovanie. Celkovo si myslím, že tento seriál si zaslúži pozornosť a nenadávať na neho len preto, pretože je to na tik toku trendy alebo kvôli fanúšikom, ktorý ten seriál celkom ''ničia'', ten kto to hovorí mal by si najprv pozrieť seriál a až potom ho hodnotiť. Moje hodnotenie: 4/5 ()

• Při znělce „Vítejte v nebi“ můžeme vidět Molly, sestru Angel Dusta. (N3ci)