R.I.P.D. - URNA: Útvar rozhodne neživých agentov

• Slovensko R.I.P.D.: Útvar Rozhodne Neživých Agentov (viac)

Nick Walker (Ryan Reynolds) bol elitným detektívom, ktorý to schytal behom jednej akcie a v odchode na večnosť mu nezabránila ani nepriestrelná vesta. Namiesto Zubatej na neho ale čaká mimoriadne strohá policajná dôstojníčka (Mary-Louise Parker), ktorá mu ako bývalému skvelému policajtovi ponúkne prácu v R.I.P.D. Útvare rozhodne neživých agentov. V jeho radách sa vráti na Zem a bude ju čistiť od zloduchov, ktorí už dávno patria na onen svet, ale zubami nechtami sa definitívne bránia. Ako zelenáč je Nick pridelený k ostrieľanému šerifovi Royovi Pulsipherovi (Jeff Bridges), ktorý ho začne zoznamovať s chodom tejto originálnej policajnej jednotky. Dozvie sa napríklad, že pre pobyt na Zemi má každý mŕtvy policajt zmenenú identitu (Nickovi bola pridelená dokonalá vizáž čínskeho dôchodcu), aby náhodou nenarazil na vlastných pozostalých, a že mŕtvi zloduchovia môžu niekedy byť až nečakane živý a nebezpečný. Nick sa v pomerne morbídnom prostredí bude musieť veľmi rýchlo zorientovať, pretože celý tím stojí tvárou v tvár najväčšej bezpečnostnej kríze vo svojich dejinách. Mŕtvi stoja len krôčik od ovládnutia sveta živých a jediný, kto im to môže prekaziť, je práve R.I.P.D. (TV Markíza)

cobislav

Poměrně zajímavý nápad byl zde bohužel promrhán. Z tohoto se dalo vymlátit mnohem více ale bohužel díky slabému scénáři a ději o ničem se jedná o podprůměrnou věc. ()

bonovox

Nebol to až taký prúser... Bridges si našťastie svoju postavu evidentne užíva, triky sú taktiež fajn, takže celková spokojnosť, aj keď len priemerná. ()

Kalda69

Nebejt tam par trapnych momentu a rozhodne divnej zaver, na kterej by se asi hodne blbe navazovalo, tak bych dal i 4*. Update: Tak ne, po dalsim shlednuti zvedam na 4*, docela zabava, jen to clovek nesmi brat tak vazne. ()

albiebennett

Na to jak podprůměrnou blbost jsem očekával, jsem dostal blbost, která byla nečekaně funkční. Ryan Reynolds neurazí a Jeff Bridges byl super, ačkoliv v této roli bych chtěl vidět pravého Marlboromana Dona Johnsona :) ()

Franki69

Jestli tuhle praštěnou krimi zombíckou komedii doporučím? No samozřejmě! Hláškující nemrtví policajti, zombíci/tuhoši „…dobrý den, tady policie. Máme podezření, že jste mrtvý..!!“ a boj o záchranu Bostonu a hned potom světa si dám ještě několikrát. Tempo je šílené, tenhle devadesáti minutový film ze své cartoon vražedné rychlosti zpomalí jen na pár minut a to jen asi tak třikrát. Když to vezmu tak od roku 2008 k současnosti v roce 2019, tak musím konstatovat, že mě bavily filmy, v kterých se Reynolds objevil. Takže pokud to máte podobně, přidejte si Jeffa Bridgese v ohozu pistolníka Buffalo Billa jako bonus a k tomu Kevina Bacona v další z rolí zrádných záporáků (na které má snad s Williem Dafoem v Hollywoodu monopol). Trailer už napoví a vy se rozhodněte sami. Pokud Vás pobavil Deadpool nebo třeba Jednotka příliš rychlého nasazení a taky Krotitelé duchů…No dejte si to. Dávám 80%, několikrát uvidíte i pěkné kotníčky. ()

Ace.A.T.L.

No, co na to říct? Neni to propadák, ale je to spíš takový, že se lidi domluvli, že se vyřádí a vypnou od vážných témat, daji do toho prachy a pokusí se pobavit i lidi kolem. Napůl mě to pobavilo a proto to neni úplnej propadák. Ale jinak je to slátanina každej pes, jiná ves. Myšlenka je fajn, ale nedotažená, jak by mohla. Já to beru s nadhledem. Za mě 2* ale i tak DOPORUČUJU na to kouknout ()

sha.piro

Muži v černém trochu jinak. O ničem jiném to není, než že namísto vesmírných "typošů" pobíhají mezi lidmi skrývaní "nemrtví" a dva agenti se jim snaží skřížit plány a zachránit svět. ()

AnubisFSH

Velmi zajímavý nápad a spousta originálních záležitostí, škoda jen, že film nečerpá ze svého potenciálu. Za mě průměr a pobavil jsem se. ()

Jady

Super film, plný akce, love story, fantazy zmrtvýchvstání a humoru! :) , film není moc dlouhý, ale ani moc rychle neuběhne, mezi filmy do 100minut je to tedy ten z lepších kousků. A to je potřeba si uvědomit - je to film do 100 minut, tedy aby to byl film se vším všudy prostě nebyl čas. Kdo hledá oddech nebo zabití času tak se rozhodně nudit nebude, pokud ano, měl by si zajít k lékaři pro antidepresiva. Protože minimálně efekty jsou opravdu hezky zvládlé :) ()

EddyT3

Pohodovej film s dobrym obsazenim a vybornejma trikama. Celou dobu jsem se bavil a hodne jsem se nasmal. Pravda je ze konec me trosku zklamal. Finalni bitka mohla bejt lepsi,ale jinak je to vybornej film na kterej se urcite jeste nekdy s chuti podivam. ()

Toki_ nek

3 hvězdy za ty příšerky, já rád příšerky, ale jinak to není nic moc. Nic nového to nepřineslo. Reynolds podhrává vždycky, má takovej styl.. A Bridges je děsně nesympatickej. Celé to nijak nezačíná a divně končí. Nápad je to dobrej, dalo by se z toho hodně vytěžit, ale né takhle. Úplnej průser to není, ale mohlo by to bejt o dost lepčejší. Více Akce když už nic jiného, více efektů, všeho více a bylo by to přijemnější. ()

Co chystá režisér Notting Hillu?

Co chystá režisér Notting Hillu?

28.10.2015

Roger Michell se v posledních letech blýsknul třeba Venuší nebo Hezkým vstáváním, jeho nejznámějším filmem ale navždy bude Notting Hill. Komedie s drobným sociálním přesahem je nevyčerpatelným… (viac)

Nebezpeční stařešinové znovu v akci

Nebezpeční stařešinové znovu v akci

21.02.2012

Willis hledá režiséry pro Past 5 a Red 2

Willis hledá režiséry pro Past 5 a Red 2

02.09.2011

V obou případech je fakticky rozhodnuto, že pokračování bude. Nebráníme se. S Die Hard 5 to studio 20th Century Fox myslí smrtelně vážně a Bruce taky, protože se aktivně zúčastňoval na výběru… (viac)

Kevin Bacon opět zlotřilý

Kevin Bacon opět zlotřilý

01.08.2011

Několik let se pohyboval „mimo výsluní“, ale jako hlavní lotr v X-Men: První třídě zazářil (doslova) a tak ve světle áčkových reflektorů chvíli zůstane. Zahraje si totiž padoucha v nadpřirozené akční… (viac)