Partička

(relácia)
  • Česko Prima Partička (viac)
Česko, 2011, 82x35 min

Réžia:

Dano Dangl

Scenár:

Dano Dangl

Účinkujú:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Dano Dangl, Tatiana Dyková, Petr Vacek, Lucie Bílá, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař (viac)

wiking odpad!

Lidi wake up ! Vždyť je to strašná odpornost, která nemá se zlatým českých humorem co dočinění ! U-B-O-H-O-S-T. ()

verryiska

ať si říká každý co chce,..mě to zkrátka jako celek baví,) je to relax,) navíc improvizaci zvládá jen málo herců a já chválím za výběr O.Sokola, Suchánka, Genzera a i Chmely :-)) Nejvíc mě baví hra seznamka :-)) ()

Milinka84

Když se chci zasmát, pustím si tenhle pořad. Myslím že účinkující v něm jsou naprosto báječní. Improvizace musí být hodně náročná, ale zvládají to naprosto skvěle. ()

barbis_dc

Já jsem tedy fanoušek Partičky. Pro mne je to jeden z nejlepších pořadů za hodně dlouhou dobu. Ne vždycky se daří, ale tak z 80% mě pobaví spolehlivě. Chápu, že ne každému tento druh pořadu sedne, ale já nejsem ten případ. ()

MgrBizzaro

Nenáročná jak kdy zábava. Celkově mám rád improvizaci a proto nebudu říkat, že některé věci jsou vysloveně trapné, páč okamžitě ze sebe něco kloudného vyplodit umí snad jen Jarda Dušek. Některé scénky jsou slabší, některé naopak velmi povedené. ()

petkac

Když jsem se dozvěděla, že v tomto pořadu bude vystupovat duo GS, měla jsem opravdu velké obavy, jestli to nebude něco podobného jako TeleTele či Mr. GS, ale musím říct, že jsem byla velice mile překvapena nad jejich vytříbeným humorem. A doplnění tohoto sehraného dua jejich dvorním režisérem Ondřejem Sokolem a Igorem Chmelou se ukázalo jako výborná volba. Smekám před improvizačními schopnostmi, zničujícím smíchem Dana Dangla a geniálního hudebního doprovodu Mariána Čurka. ()

Gustik5

Vím, že pět hvězd je opravdu přemrštěné hodnocení, ale já se u tohohle pořadu bavím. Před nějakou dobou jsem si posteskl, že nám tu v naší drahé domovině tak nějak chybí ten "inteligentní" humor, jaký tu provozovali třeba páni Šimek s Grossmanem.Tato "improvizační show" se sice oněm dvěma legendám českého humoru ANI NÁHODOU nerovná, jedná se o trošku jednoduchý humor, nepředvádí nic světoborného, koneckonců podobné hry si můžete klidně zahrát v kruhu rodinném, takže se vlastně mnohým může Partička stát inspirací k silvestrovské zábavě :), ale mne to zkrátka a jednoduše baví, a nic dalšího jako důvod proč na to koukat nevidím. Pět hvězd dávám také proto, že vedle všech těch "topstárů," "talentů," "hlasů," a jiných masově vysílaných hovadin je také něco, u čeho si večer po namáhavém dni můžete v klidu sednout, nastavit mozek do stavu "switch off," a pohodově se bavit. Díky, chlapi :). ()

mrfroggy

Prve diely ceskej particky v porovnani so Slovenskou pre mna velmi nevydarena koopia, ale po zhliadnuti dalsich dielov myslim ze to ma obrovsky progress oproti Slovakom, hlavne vdaka protagonistom Sokol a Chmela. Naviac dalsie plus, velmi dobre prepracovany TV archiv iprima.cz. V posledej dobe si fakt radsej pozrem CZ Particku ako Slovensku. ()

GH98

Dle mě skvělá show, zábavná až moc. Když se dívám na ty hlouposti, které běží v televizi, tak Partička je u mne číslo 1. ()

Eror351

Každý má svůj vlastní názor. Ale já mám Partičku strašně ráda. Takový odlehčený humor, můžu se spolehnout, že se vždy zasměju. Některé díly jsou slabší, ale když příjdou některé scény a momenty, tak je to úžasné a umírám smíchy. Ať žije improvizace! EDIT 1: Výrazné zhoršení! Už to není to, co to bývalo. EDIT 2: Už se nedívám. Ze začátku dobrý nápad, ale hry opakující se stále dokola mi nepřijdou originální. ()

Jezinho95

Konečně se tento, v našich končinách ještě neznámý formát pořadu (Whose Line Is It Anyway?, nebo slovenské partičky) objevil před televizními diváky i v ČR! Co bych na něm vyzdvihl nejvíc je brilantně zvládnutý casting (některé díly ve kterých se objevuje Tatiana Vilhelmová jsou poněkud slabší) a především Ondra Sokol. Bohužel stále je co zlepšovat a k americkému originálu (Whose Line Is It Anyway) to má daleko. Nicméně vím jak je improvizace těžká a i díky některým nezapomenutelným hláškám dávám 90% a věštím tomuto pořadu světlou budoucnost (dvě ceny Týtý budiž důkazem)... ()

P/\/EL

Nechápu to nadšení, ale je to zřejmě tím, že už dlouho žádná sranda v televizi nebyla, ježiš, dyť je to nuda, TELETELE sice tv nova, ale byla to fakt sranda, pokud umí někdo improvizovat, tak je to Kaiser s Lábusem, se Suchošem a Geňou, to šlo z kopce už v Mr. GS, si řikám, kde je třeba Zdeněk Izer, co sem viděl na netu, tak ten pořád dokáže pobavit, ale mnozí staří dobří baviči už vážně nemají, co říct...třeba Krampol v Nikdo neni dokonalý.....je to bída s českym humorem - fakt kríze.......ČTvrtníček, no, ten taky, tak trochu šel do haj......jinak za úpadek jsem považoval už to Na stojáka, jediná dobrá věc byla snad Gynekologie na streamu kdysi...___cokoliv jsme zahlíd, cokoliv si pusitl na netu, pořád jsem čekal, zasměju se, rozesmějí mě, ne...ne a ne, slovní hříčky, co vyloudí každej druhej.......statické, diváci pitomý......ne a ne.. ()

LuccaS27

Harmonická sračka, která dokáže dostat člověka do kolen a ještě mu zlikvidovat bránici. Ono se to povedlo a ta improvizace je prostě parádní. Televize je přesycená těmito pořady, ale žádný není takový jako ta naše povedená partička. ()

padlar

Dlouho jsem zvažoval jestli dát 3 mebo 4 hvězdičky, ale po tom, co jsem viděl scénku Suchánka s Chmelou o reklamaci v asijském obchodě, to bylo jasné a dávám 4 hvězdičky. Je to celé o improvizaci, takže je jasné, že to občas zaskřípe, ale většinou se směju, až se za břicho popadám. Update 2017/11 – nová verze Partičky je také slušná. I když Michal Novotný více než dobře zapadl, tak Ondřej Sokol to prostě není. Plus zapojování hostů do her je takové nijaké. Na druhou stranu J. Nohavice jako hora Říp byl výborný. ()

Vicente odpad!

Viděl jsem párkrát, a mohu říci toto: jestli jsem se u jiných pořadů těchto ,,bavičů´´ alespoň třikrát zasmál, pak u tohoto jsem seděl a jen kroutil hlavou, co vlastně má TOTO jako být. Podle někoho možná humor, ale za prvé-kolik jich je a spíš je mi líto těch diváků, kteří usednou k obrazovce, očekávají legraci a pak vidí tuto Partičku. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj