My Little Pony

• Česko Můj malý Pony: Přátelství je magické (viac)
Kanada / USA, (2010–2019), 81 h 2 min (Minutáž: 22 min)

Tara Strong, Ashleigh Ball, Tabitha St. Germain, Andrea Libman, Cathy Weseluck, Nicole Oliver, Michelle Creber, Shannon Chan-Kent, Kelly Sheridan, Peter New (viac)

V kouzelné zemi jménem Equestrie, království obývaném barevnými poníky, žije jednorožec Twilight Sparkle i jeho přátelé
Applejack, Rainbow Dash, Pinkie Pie, Rarity, Fluttershy a Spike. Ve vesnici Ponyville, kterou společně obývají, se utkávají při
legračních závodech, provádí lumpárny a objevují své jedinečné schopnosti, aby pochopili, jak velikou sílu má přátelství. Užijte si společně s poníky setkání s malými chlupatými Parasprity, tajemnou zebrou Zecorou a legračními Cutie Marks, které není tak jednoduché si zasloužit. (Bontonfilm)

Recenzie používateľa Lilith03 k tomuto seriálu (4)

My Little Pony (2010)

Nejnádhernější, nejkouzelnější, nejlepší animák! Znám tolik dospělých co ho milují, znám tolik dětí co ho milují, holky, kluci, tohle je prostě pro všechny. Nejkouzelnější příběh a animace, milé postavy a hezké písně. ()

Season 1 (2010) (S01)

Krásný začátek tohoto skvělého seriálu. Líbí se mi jak se postavy spřátelili, jak hlavní postava objevuje všechno nové a i závěrečné ponaučení na konci každého dílu. Pěkná pohádka pro děti, ale i pro dospělé, kteří chtějí u něčeho milého vypnout. ()

Season 2 (2011) (S02)

Tahle série je ještě o chlup lepší než předešlá a mezi všemi sériemi vede. Jsou tu opět skvělá ponaučení na konci, krásné příběhy a popravdě nejvíce mých nejoblíbenějších dílů MLP je právě z této série. ()

Season 3 (2012) (S03)

Když bych to měla dát bodově, tak 1s - 9/10, 2s - 10/10 a takhle 3s - 8/10. První díly téhle série jsou totiž dost průměrné a z nějakého neznámého důvodu má tahle série jen pár dílů. Vylepšuje to ovšem několik posledních dílů a ten poslední byl tedy úplně nádherný - po dlouhé době díl plný zpěvu. ()