My Little Pony: Princezna

• Česko Můj malý pony: Princezna (viac)

Vesnička Poníkov se chystá na každoroční květinovou slavnost. Nedopatřením se však z tisíciletého spánku probudí drak Spike a slavnost je ohrožena. Legendy vypráví, že když se drak vzbudí musí být korunována nová princezna. Kdo se jí stane? Obyvatelé Poníkova dychtivě očekávají oznámení o korunovaci. (oficiálny text distribútora)

Radek99 odpad!

Kdybyste si na podlaze rozlili kaluž oleje a hodinu a čtvrt se do ní soustředěně dívali, tak to bude zhruba stejně barevné i stejně přínosné... (A mohli byste si dokonce ještě při tom pohledu projektovat fantasknější a zajímavější příběh, než který, zda-li vůbec nějaký, prožívají pastelově barevní poníci...) ()

Cival odpad!

Oh my fucking god! Někdy je tak bolestivé, že má šéfredaktor sedmiletou dceru, která si ujíždí na fialových ponících... a někdo to holt zrecenzovat musí. :-) ()

misa_laska

Ať si kdo chce, co chce říká.... My Little Pony je moje dětsví a kdyby to dávali v televizi, tak se budu dívat znova. Měla jsem tolik gumovejch postaviček poníků a hrála si s nima celý dny. Mě se to líbí... I když, po pravdě ten film byl nuda a řekla bych, že kreslený seriál byl o dost lepší a hlavně hezčí, co se animace týče. ()

Carol Pifková

Tí poníkovia sú proste rozkošní ale tie príbehy primitívne ale keďže je to určené pre malé deti a nie pre 20-ročné capiny ako ja tak dávam dve * a kľudne by som si to pozrela znovu, ale sama od seba by som si to asi nepustila. ()

Paity

Nejsem na tyhle šílené barevné plastové kreace převedené do animovaného světa. Ještě, že nemám dceru, musel bych jí vysvětlovat, proč jí to nekoupím a proč jí to v televizi nepustím. ()